טבח דגים לסעודת-שבת.....

תיווך 12

New member
טבח דגים לסעודת-שבת.....

מידי יום עברתי לפני חנות-הדגים וריחמתי על הקרפיונים שהצטופפו במיכל השקוף הענק. קרפיונים תאבי-חיים . ואז לקראת ערב השנה החדשה שחל בערב שבת הם נעלמו. המיכל שבו שהו ריק כעת . מבטם מלווה אותי . לדעתי "הדור השני לשואה" צריך להוביל מאבק במנהג הברברי

תיווך 12

New member
"הסודיות הרפואית" חלק מפולחן דתי ....

לפני מספר שבועות היכרתי בסביבת מגורי גברת טובת מזג באופן מיוחד . סיפור חייה קרא דרור לדימיוני כאשר כמה פרטים בו נשמעו לי מוכרים מתעלומות חיי שלי ..... = הנייד שלה לא עונה והשכנים סיפרו שהיא אושפזה בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי בגלל צעקות רמות שנשמעו מדירתה . תוכן הצעקות ? " אני אתמנה לשופטת של בית המשפט העליון "....... " אני אהיה שופטת בבית המשפט העליון " וכו . השאלה שאני מביאה כאן היא = כיצד גברת טובת מזג שאין לה דבר עם עולם המשפט הישראלי מתעוררת בוקר אחד בצעקות רמות על רצונותיה ושאיפותיה לקידום מקצועי בתחום זה ? ועל כך נאמר.... "נפלאות התבונה" ... = כאשר הקלדתי את שמה בגוגל ..... מצאתי עורכת דין ממשרד משגשג בגבעתיים (( עירה של הגברת טובת המזג - חברתי )) ששמה זהה לחלוטין . ובכן - מדובר בקליטה שלה את שאיפותיה של עו"ד בעלת שם זהה לשלה .... = האם עורכת הדין בעלת השם הזהה קשורה לפרשה או שיש כאן תיאוריה חדשה על "מחשבות שוא" ??

למעלה