טוב אולי אני לא הכי קשורה אבל

מצב
הנושא נעול.

ברה

New member

יש לי בקשה.. לחבר שלי יש יום הולדת 20 עוד מעט ואני חושבת שעליתי על המתנה המושלמת בשבילו. ממש מעניין אותו כל הקטע הזה של עסקים,ספרים והכל ואפילו בוואלה (למי שמכיר) התעסק עם המניות שם כאשר לא באמת מעורב כסף עכשיו חשבתי לקנות לו מניה,אני לא באמת יודעת מה זה אומר ולכן ניגשתי לכאן.אני מכירה ומבינה את הרעיון הכללי ועל זה בערך חשבתי מניה יציבה במגמת עליה בגלל שהוא בצבא והרבה הוא לא יוכל לפקח על העניינים וגם לא יקרה מידי למקרה שהמניה תיפול לא הרבה כסף יונח על הפרק.עכשיו אני לא יודעת מה התהליכים לרכישת מניה וכל מה שמעורב אז אשמח אם תעזרו לי תודה :)

גרי רשף

New member
../images/Emo45.gif

יש לי בקשה.. לחבר שלי יש יום הולדת 20 עוד מעט ואני חושבת שעליתי על המתנה המושלמת בשבילו. ממש מעניין אותו כל הקטע הזה של עסקים,ספרים והכל ואפילו בוואלה (למי שמכיר) התעסק עם המניות שם כאשר לא באמת מעורב כסף עכשיו חשבתי לקנות לו מניה,אני לא באמת יודעת מה זה אומר ולכן ניגשתי לכאן.אני מכירה ומבינה את הרעיון הכללי ועל זה בערך חשבתי מניה יציבה במגמת עליה בגלל שהוא בצבא והרבה הוא לא יוכל לפקח על העניינים וגם לא יקרה מידי למקרה שהמניה תיפול לא הרבה כסף יונח על הפרק.עכשיו אני לא יודעת מה התהליכים לרכישת מניה וכל מה שמעורב אז אשמח אם תעזרו לי תודה :)

ההודעה שלך גרמה לי לחייך שעה ארוכה.. קודם כל אני מקווה שאת מבינה שמניה זה לא משהו שאפשר לעטוף בנייר ולצרף כרטיס ברכה בתור מתנה ליום ההולדת.. מי שקונה מניה- היא נרשמת לזכותו בבנק. קשה לדעת מה יעלה ומה ירד, ומי שהיה יודע- לבטח היה מתעשר. אני מציע שתתקשרי לבנק בו מתנהל החשבון שלך, תצייני כמה כסף את יכולה להשקיע, ותבקשי שיעזרו לך. אני מנחש שלא מדובר בסכום של אלפי שקלים אלא בסכום צנוע יותר. כנראה שחברך לא יתעשר מההשקעה וגם לא יאבד את כספו, וערכה של המתנה בכוונה הטובה שמאחוריה. למרות שלא מקובל לקנות מניות בסכומים קטנים, זה בהחלט רעיון מקורי ושיהיה במזל טוב!

רונאל1

New member
למה סתם לדכא?

ההודעה שלך גרמה לי לחייך שעה ארוכה.. קודם כל אני מקווה שאת מבינה שמניה זה לא משהו שאפשר לעטוף בנייר ולצרף כרטיס ברכה בתור מתנה ליום ההולדת.. מי שקונה מניה- היא נרשמת לזכותו בבנק. קשה לדעת מה יעלה ומה ירד, ומי שהיה יודע- לבטח היה מתעשר. אני מציע שתתקשרי לבנק בו מתנהל החשבון שלך, תצייני כמה כסף את יכולה להשקיע, ותבקשי שיעזרו לך. אני מנחש שלא מדובר בסכום של אלפי שקלים אלא בסכום צנוע יותר. כנראה שחברך לא יתעשר מההשקעה וגם לא יאבד את כספו, וערכה של המתנה בכוונה הטובה שמאחוריה. למרות שלא מקובל לקנות מניות בסכומים קטנים, זה בהחלט רעיון מקורי ושיהיה במזל טוב!
למה סתם לדכא?
יכולה הבחורה לקנות מניה של ממש, נייר אמיתי עם חותמת החברה עליו בכל מניה ישראלית הנסחרת בנאסדאק (אגב גם בתל-אביב אלא שאז צריך לבקש את התעודה מהחברה בעוד שבנסדאק מקבלים אותה דרך הבנק). צ'קפוינט עשויה להיות מתנה לא רעה לכמה שנים... רעיון מ-ד-ה-י-ם!

גרי רשף

New member
התעדכנתי!../images/Emo13.gif

למה סתם לדכא?
יכולה הבחורה לקנות מניה של ממש, נייר אמיתי עם חותמת החברה עליו בכל מניה ישראלית הנסחרת בנאסדאק (אגב גם בתל-אביב אלא שאז צריך לבקש את התעודה מהחברה בעוד שבנסדאק מקבלים אותה דרך הבנק). צ'קפוינט עשויה להיות מתנה לא רעה לכמה שנים... רעיון מ-ד-ה-י-ם!
התעדכנתי!

מה נהיה (מניה)איתך?!

מה נהיה (מניה)איתך?!
בהחלט כוונתך רצויה מקורית וטובה לשמח את חברך ליום ההולדת אבל...לשחק במניות זה לשחק באש כי רבים חללים הפילה ומי שלא שחקן מעוף מקצועי במקרה הטוב או בעל נסיון ומבין טוב שיתרחק מזה כמטחווי קשת ואין לי בעיה שתקני לו כמה מניות בסכום קטן אלא הבעיה היא כזאת ותשימי לב-1.רווח לא תראו מזה כי גם אם המנייה תעלה זה יהיה גרושים במנייה או במניות בודדות על פי רוב ואני לא מדבר בכלל על ירידה במניה אז כך שזה לא אפקטבי כלל.2.וזה העניין החמור יותר שאת באת לשמח ונמצאת מצערת הרי יש סיכוי רב שבעקבות שהכנסתם רגל לבורסה הרי למה שלא תמשיכו או שחברך ימשיך לבד והוא בחור צעיר וגם מתענין בזה ולא מנוסה ועלול לקנות מניות יקרות או שלפני התרסקות נכון אין בזה ביטוח ואף אחד לא יכול לצפות מה יקרה אבל זה רק מחזק מה שאני אומר שמי שאין לו ידע ונסיון חזק ושנים עוקב שלא יכניס את רגלו שם כי זה להפסיד כסף ולהפסיד זה כואב ומאוד ולא כל אחד בנוי לזה בקיצר שיהיה לכם בהצלחה אמן

רעיון גדול !!!!!

רעיון גדול !!!!!
יש לי ניירות שאני יכול לתרום לך של חיפושי נפט יעלה לך כשלושים ש"ח להפוך אותם לנייר אמיתי

צריך לקחת בחשבון שיש מינימום

יפה שאת רוצה להעניק לו משהו שהוא אוהב - אבל גם לרכישת מניה יש מינימום כניסה ואת צריכה לקחת את זה בחשבון. בכל מקרה הייתי ממליץ לך להתיעץ עם הבנק- או פשוט לקנות לו ספר בתחום שיעשיר לו את הידע שזה רעיון לא רע. בהצלחה

ברה

New member
תודה על כל התגובות ../images/Emo13.gif

יפה שאת רוצה להעניק לו משהו שהוא אוהב - אבל גם לרכישת מניה יש מינימום כניסה ואת צריכה לקחת את זה בחשבון. בכל מקרה הייתי ממליץ לך להתיעץ עם הבנק- או פשוט לקנות לו ספר בתחום שיעשיר לו את הידע שזה רעיון לא רע. בהצלחה
תודה על כל התגובות

אני יודעת על המינימום פשוט הנחתי שבטח יש כמה מניות שאני יכולה לעמוד במינימום שלהם. אני אתקשר לבנק ואשאל אותם מקווה שהם יעזרו לי חשבתי אולי אתם יכולים לכוון אותי מה להגיד מה לבקש מהם אולי אתם יודעים אולי על משהו שיתאים למה שאני מחפשת שאני יכולה לברר בבנק שלי אני קצת חוששת שבאמת כמו שראש פיננסי אמר הוא יתלהב מזה וימשיך עם זה הלאה ועכשיו כשהוא חייל אין לו באמת זמן לעקוב אחר משהו יותר רציני אבל אני אבדוק את הכל תודה הייתי קונה ספר אבל יש לו כבר מספיק מאלה שהוא עוד לא הספיק לקרוא תודה שוב אני יודעת שהוא ממש יאהב ויעריך את המתנה אז אני אברר כמה שאפשר אם זה בכלל אפשרח בשבילי לתת לו אותה

מצב
הנושא נעול.
למעלה