טוב אז ככה משהו חשוב

Dror Lavie

New member
טוב אז ככה משהו חשוב

צריך להפסיק ללמוד עד מאוחר! אי אפשר ללמוד עד מאוחר! נגמר כל היום ואתה עדיין בבית הספר! די לשעות המאוחרות! השעה הכי מאוחרת שאני מוכן ללמוד בה זה שתיים וחצי!

הי דרור.......

אתה יודע מה, אני מסכימה איתך. נכון...... בקיץ בשעות האלו חם רצח ולא בכל בתי הספר בארץ יש מזגנים. זה ביתי נסבל ללמוד בכיתות בלי מזגן. ובחורף..... לומדים עד 15:30 עד שמגיעים הבייתה כבר חושך... צריך לעשות עם זה משהו אך מה לעשות ויצא חוק של יום לימודים ארוך??? לך יש רעיונות? הגד אותם. אוליי במקום רק להניף שלט של "די לשעות המאוחרות" תעלה רעיונות, אוליי תארגן את מועצת התלמידים בבית הספר...... תתחילו לפעול למען זה. אני מקווה שאתה לא נכנס לכאן רק על מנת לשמוע את דעתינו ותמיכתינו בנושא, שזה לא פחות חשוב, אך לא תעשה משהו למען המטרה, לא ישתנה כלום, לפחות לא בבית ספרך. בהצלחה

אבל זה אי אפשרי!

אני לומד בסביבות ה46 שעות בשבוע וזה נוראי! אי אפשר להשאר אח"הצ עד 3 ללמוד! פשוט אי אפשר! אני לא מרוכז, לא יכול לקלוט מה שהמורה אומר ולפעמים אפילו מפריע. הגמד

danisan

New member
ומה תעשו, ילדים חביבים...

כשתלמדו באוניברסיטה או הרבה יותר גרוע - בצבא? המפקד אני נורא עייף בשתיים! אתה מפריע לשנת היופי שלי!

הסתכלות נכונה?

ישנה בעיה אחת רצינית בגישה שלך, אתה אומר שיכול להיות גרוע יותר אז אל תתלונן, זו טעות! אתה אומר שבצבא יכול להיות גרוע יותר, נכון בצבא גם נהרגים אז אם יורים עליי בתיכון אני לא צריך להתלונן כי בצבא ירו עלי יותר? יש מקום לשנות הרבה דברים, אם הכל רקוב זה לא אמור שזה בסדר זה אומר שצריך לשנות הרבה...

Laila18

New member
ומה עם כל השעות הנוספות

לאן אתם רוצים להכניס את כל השעות הנוספות שיוצאות מאוחר? לחופש?

worker1

New member
תוספת השעות-לרוחב!

במקום להוסיף עוד שעות לימודים בסוף היום כאשר הילדים סחוטים, צריך לבנות מערכת שעות גמישה יותר ולהכניס את השעות הנוספות במקביל- כך תנתן לילדים בחירה במקצועות שמרתקים אותם. כמובן אפשר להיות יצירתיים עוד יותר ולתת למשל שיעורים עם שני מורים בכיתה, שיכולים להפעיל אותה בצורה מקורית ומענינת.

popistit

New member
זה נכון שקשה ללמוד מאוחר...

אבל בתור אחת שעולה לי"ב ויש לה מערכת מאוד עמוסה, אין הרבה ברירות. גם עם שעות אפס, שאגב לדעתי ממש גרועות, עדיין יש לי ימים ארוכים יחסית. אין מה לעשות, אם לא לומדים צריך אחר כך השלמות...

למעלה