טוב אז ככה....

lizard

New member
טוב אז ככה....

המחשב שלי קרס
אבל לעומת זאת מחר אני מתחיל את המעשי ובתקווה ב28 עושה (ועובר טסט) טפו טפו טפו... אז בסה"כ סבבה
מיכה

G@T

New member
../images/Emo50.gif

ב28 לחודש הזה אתה כבר מסיים את המעשי-מהיר לא? בתיה

lizard

New member
לא חושב

כולה שבוע מעשי. אם לא יספיק אז אני לא העשה ב28. בנתיים הולך בסדר. תודה מיכה

G@T

New member
בטח מרוכז../images/Emo6.gif

אני עשיתי חודש שלם-פעמים בשבוע ארבע שעות כל יום. טוב שהים יהיה איתך....שוב פעם גשום וסוער היום הצלחה רבה בתיה

lizard

New member
בטח מרוכז

5 ימים, בין 8 ל3 אחה"צ. נקווה לטוב. חוץ מזה, קשה באימונים קל בקרב
אז קצת גשם לא מפריע (רק שאני לא אחליק מהסיפון) תודה מיכה

lizard

New member
שיעור -2 ../images/Emo13.gif

תקציר הפרקים הקודמים: שיעור 1, הכרת היכטה. היה נחמד, התחלנו בשאלות תאוריה על קשר(תאוריית הקשר?) הודעות וכיו"ב. אורות,סמלים,צפירות וחוקי דרך. היה סבבה. הכנו את היכטה ליציאה לים. ירד קצת גשם אבל לא רציני. אחד התלמידים היה הסקיפא התורן והשאר עשו מה שהוא אמר לנו(בגמלוניות מרובה אני חייב לציין) יצאנו לים.... גלים של מטר ,מטר וחצי עם כמה כאלו של 2.5-3 מטר. המפרש הראשי לא נפתח... חזרנו מהר מהים. תרגלנו קשירות. בסופו של דבר היה אחלה. מוסר השכל : לא לאכול בורקסים לפני יציאה לים. מיכה

האנטר34

New member
התחלה קשה../images/Emo35.gif

חוויות אהה? בכלל לא רע להתחיל להתמודד מ"גיל צעיר" עם ים גבוה . ההבנות לגבי תזונה נכונה הרבה יותר משמעותיות והקולה הופך להיות החבר הכי טוב שלך. תתלבש טוב ותשתדל לא לעוף לתוך מי מלח-18 מעלות צלזיוס
ולהיות אסרטיבי כלפי החברה, שאגות פיקודיות עם רוח מנהיגות טבעית לא תזיק. משהו כמו: "טוב תקשיבו היטב, אתה שומר על דופן ימין, אתה-כן אתה -על דופן שמאל. ולללללללא לתת לחרטום להמרח על השכנים ולללללללא למשוך להם את הריילים עם הג´נגים(כי יכול להיות שהם משתתפים כאן בפרום שפתחתי, אני צריך צרות תגידו). בהצלחה בתיה

lizard

New member
שיעור 2

אז ככה. התחלנו בגישות לרציף. לקח לעבדכם הנאמן 3-4 נסיונות עד שהצלחתי לעשות גישת חרטום נורמאלית לרציף. גישת ירכתיים ודופן היו הרבה יותר קלות משמום מה (אולי בגלל שהיה לי יותר תחושה בקשר לשליטה ביכטה.) יצאנו לים. התחלנו לתרגל מפנים לרוח וסיבובים. בערך בשלב הזה התחלתי להרגיש את הים (שהיה בגובה בין חצי מטר למטר) לבסוף תרגלנו MOB ומהפך. בסה"כ היה אחלה של שיעור. כולל הבעיטה המרשימה שלי בקפה של אחד התלמידים בגלל נסיון למצוא תנוחה מתאימה לנהיגה ברוורס
TO BE CONTINUE מיכה

G@T

New member
קח לך חבר ../images/Emo6.gif

...אחד כזה שיודע לספור מ30 ומטה עד 10 והכי חשוב-סמוך עליו שהוא לא יתקע לך את החרטום ברציף בכוונה.(תדווא היטב שאתה לא חייב לו כסף.........) למה התכוון המשורר-בהתחלתי להרגיש את הים? האכלת דגים? ולבסוף-אנה פתור לנו את החידה המסתורית MOB???? *ומיכה-סדר לנו שרשור חדש זה כבר לא עולה יותר למעלה...מי יודע אולי עוד יום יבוא ותכתוב ספר-אני ונפלאותי בים התיכון. בתיה

lizard

New member
יהיה שירשור על כל הנושא כשאסיים

את הקורס
(יקח קצת זמן) לא ממש האכלתי את הדגים אבל זה היה ממש קרוב (בעיקר כי למדתי לא אכול שום דבר קודם
) MOB - MEN OVER BOARD , הפקד בGPS שמכניס למכשיר את הציון המיקום הנוכחי. מיכה

lizard

New member
שיעור 3

תאריך 02-01-24. התחלנו את השיעור בשעה 14:00 ויצאנו לים. הים שקטטטט רוח 3-4 קשרים דרום מזרחית. אנחנו מתחילים לבצע תרגולת של גישה למצוף ואדם בים. אבל לאטטטטטט.... המדריך בשלב מסויים ממש מתעצבן עלינו ומתחיל לתזז אותנו
הכון לסיבוב..סיבוב מתח חלוץ....הכון למהפך מבוקר..מהפך..מתח חלוץ מתח ראשי... ככה איזה 20 דקות. אחרי זה כבר לא ממש היינו עייפים
אין כמו אנדרנלין ! חזרנו מהים בשעה 17:30. עד 19:00 תרגלנו גישות לרציף. ואחר כך עוד איזה שעה תאוריה. היה סבבה. כמעט נפלתי למים כשהתלמיד שהחזיר את היכטה לרציף סטה מעט, ואני מה לעשות כבר מחוץ לריילינג מתכונן לקפוץ למזח
בחיים לא ידעתי שאני מסוגל לכזה שפגט. זהו לבנתיים,יש עוד שיעור אחד ביום ראשון ואז ביום שני הטסט. מיכה

G@T

New member
איזה התלהבות../images/Emo8.gif

לא זוכרת מישהו מתלהב כל כך מתרגולי אדם בים
ובעניין השפגט-שמעתי שהתפנה מקום בנבחרת התעמלות אומנותית בעיר אשדוד-להציע את המועמדות שלך? בהצלחה בטסט בתיה

סקיפר1

New member
ברוח חלשה קשה לתרגל. אבל עדיף ממבחן

ברוח של 15קשר וגלים בגובה מטר. כמה שעות בסה"כ המעשי שלכם?

למעלה