טוב אז תמה השתיקה עכשיו!

LindZiv Cohan

New member
טוב אז תמה השתיקה עכשיו!

אני בטוחה שכולכם, כמוני, רוצים שהפורום יחזור לתפקד כמו שצריך. ואיך עושים את זה? כותבים כותבים כותבים. ואם אין חדשות על לינדזי בזמן מסוים, זה לא אומר שגם הפורום לא יתחדש לו. ואולי אם הפורום יהיה קצת יותר פעיל, אנשים ירצו להצטרף [אם הם אוהבים את לינדזי כמובן
] אז מה שאני באה להגיד זה בעצם שאני חושבת שיהיה נחמד אם יפתחו פה פינות אקראיות, כמו שאלונים ששמו פה כמה פעמים, סתם בשביל הכיף [ואם כולם ישתתפו, זה יהיה אפילו מצוין!] איזה פינות? אני חשבתי בכיוון של משחקים נחמדים [שקשורים ללידנזי וכאלה שלא קשורים] ודברים בסגנון של "איך עבר עליך השבוע" וזה. אני חושבת שיהיה נחמד לכולנו אם נכיר אחד את השני טוב יותר, והאוירה בפורום תהיה כיפית. מי איתי? יש לכם רעיונות לפינות כאלה? בבקשה בבקשה תשתתפו, אם הפורום ימשיך ככה הוא יאלץ להסגר בסופו של דבר ):

NoOop

New member
:)

זאת בדיוק אחת מהמחשבות שחבתי לעצמי עכשיו שנכנסתי וראיתי את אותו שרשור בלי שינוי. חחח ממש נחמד ככה שאת פותחת הודעה ומציעה דברים. אני בכיף אקח על עצמי מס' פינות. ואני אפילו מיד אתחיל עם אחת. אני אחפש גם מידע על לינדזי בכל זאת ואפתח שרשור חדש. אז יאללה בלאגן. ;)

שיקה221

New member
...

רעיון טוב כי את האמת דיי משעמם בחיים של לינדזי.. אם יש משהו חדש זה רק עוד אירוע שהיא הלכה אליו והשאלה שמעסיק4ה את כולם זה אם היא הייתה עם סמנתה או לא.. אני אשתדל לשים סרטוני וידיאו רק כדי לחדש קצת ונתחיל עם אחד דיי ישן [31 בדצמבר] של לינדזי וסמנתה סוג של מתווכחות במסיבת הסילבסטר.. [לינדזי נראת ממש עצבנית וסם דיי רגועההההההה למרום שהיא עישנה ישר אח"כ סיגריה...] http://www.youtube.com/watch?v=dteY...mfree.net/?t=35590974&feature=player_embedded אז מה אתם חושבים? השלימו את המשפט לינדזי כועסת על סמנתה כי................. ההשלמה שלי כי....סמנתה לא הסכימה לעזוב את המוזיקה כדי ללכת לשירותים עם לינדזי....[ואין פה שום רמיזה מינית!]

LindZiv Cohan

New member
מה פתאום רמיזה מינית...

היא הרי רצתה שתשמור לה בשירותים. או שתשחק איתה מונופול..
ורק שתדעי, לינדזי כועסת על סמנתה כי היא השאירה לה בצהריים המון כלים בכיור. שוביניסית הסמנתה הזאת, חושבת שהמקום של האישה זה במטבח!

שיקה221

New member
חחחח יש לי אחד

כי....פריס הילטון אמרה לה שמישו אמר לה שמישהי אמרה לו שאחותה אז הבת דודה שלה קיצור הנכד של הדודה בעצם גבר שהפך לאישה ולנכד קוראים סמנתה רונסון...

LindZiv Cohan

New member
זה גבר שהפך לאישה שמתלבשת כמו גבר

לינדזי כעסה על סמנתה כי סמנתה כעסה על לינדזי כי היא שברה לה אגרטל בבית, בגלל שהיא כעסה על סמנתה. [כי היא לא אומרת לה שהיא אוהבת אותה מספיק.]

שיקה221

New member
חח אבל בעצם

לינדיז כעסה על סמנתה כי סמנתה גילתה ללינדזי שכל מה שהיהע כשיו זה שקר ושהיא נולדה כאישה ואז הפכה לגבר ואז היא הבינה איזו טעות זה היה אבל היא הייתה ענייה ולא היה לה כסף לחזור לגוף שלה ושעכשיו שיש לה את הכסף היא רוצה לעשות ניתוח... אז הסיבה שהן עדיין לא עושות סקס זה כי היא עדיין בגוף של גבר. ואז לינדזי כעסה ואמרה לה "נו מה את דפוקה?? זה לא משהו שצריך להפריד בינינו..אני אוהבת גברים :)"

LindZiv Cohan

New member
תראו תגובות לסרטון הזה-

BjsYO (2 days ago) 0:12 - 0:15 Samantha's like "what happened" so clearly it wasn't a fight between them, but between LL and someone else. Amclumsy (1 day ago) yep! clearly i was there,not a fight ofLL and Sam but..LL was attack by someone..​
ולמי שלא הבין- בדקות 00:12- 00:15, סמנתה נראת כאילו היא שואלת אותה מה קרה, אז זה נראה שזה לא מריבה בין השתיים אלא ריב של לינדזי עם מישו אחר. התגובה השניה אומרת שלינדזי הותקפה על ידי מישו. האמת שזה באמת נראה ככה:)

NoOop

New member
:O

פעם ראשונה שאני רואה את הסרטון הזה, וזה די ברור שהן לא רבו >< היא באה להגיד לה משו שקרה, וזהו. חחח סתם זה נחמד לראות את זה.

למעלה