טוב אחרי שאנחנו עשינו את השרשרת...

yo1984

New member
טוב אחרי שאנחנו עשינו את השרשרת...

היכרות אז עכשיו אפשר לשאול אותכם ככה איזה מוסיקה אתם אוהבים ומה אתם עושים כתחביבים? האם יש לכם חברים ישראלים או רק אמרקאיים? (נושא זה יעלה לדיון לאחר קבלת תשובות)

yo1984

New member
אז אני יתחיל

אני מטופף ומנגן על פסנתר איזה 15 שנים, עשיתי בגרות מלאה ועשיתי מגמת מוסיקה אז אפשר להגיד שאני חי על מוזיקה, אני אוהב בעיקר מוסיקה שחורה , רגאי וג'אז. אני גם אוהב לרקוד ובמיוחד במסיבות שאנחנו מארגנים כי אז זה הכי כיף והכי ריאלטי (בדרך כלל זה כמעט כולם חוצניקים) אני גם אוהב לעשן נרגילה במסיבות וכשאני לא נוהג אז אני גם שותה קצת אבל אני שונא להשתכר רק להיות בהיי. לי יש בעיקר חברים חוצניקים כי לצערי אני לא כל כך מסתדר עם ההומור הישראלי והישראלים לא מסתדרים עם ההומור של אמרקאים. וגם הבדיחות שאמרקאים יבינו הם לא אז יש בינינו כזה קטע. אבל עובדה היא שיש לי כמה חברים ישראלים שאני מבלה איתם. בדרך כלל כל הישראלים שאני מכיר יש להם משפחה אמרקאית ומבינים קצת אנגלית כי אפילו שאני פה 9 שנים לפעמים אני עדיין נתקה עם העברית עד כדי כך שהיו לי מספיק פדיחות בכל מני מצבים שלא אפרט. מה אתכם?

אה...

אני מנגנת על פסנתר בערך שנה...וניגנתי גם חצי שנה על גיטרה. אני אוהבת מוזיקת קאנטרי, פופ וכל מני. וחברים? בקושי.....כי אני לא ממש טובה כשזה מגיע להשתלבות....

mabutu19

New member
אני

מנגן גיטרה חשמלית 5 שנים מנגן גם גיטרה באס מתופף קצת וקצת פסנתר חבר בלהקה אני נהנה לנגן עם החבר'ה להופיע,לטייל בארץ מסעות של 3 ימים בלי לראות ישוב סתם לרבוץ..... יש לי חברים גם יראלים וגם אמריקאים -אני מהטיפוס שמשתלב עם כולם-קרוע במידה הנכונה.....

mabutu19

New member
אה שכחתי

אני אוהב ג'אז בלוז ורוק-וגעיקר רוק קלאסי ורוק מתקדם

טוב עונה

אין סגנון מוזיקה שאני אוהב ממש אני אוהב לפי זמרים זמרות ולהקות אז אני אוהב את שירי מימון והדיימנדז
ולצערי אין לי בכלל חברים אמריקנים

הממ

אני אוהב בעיקר רוק ישראלי...אבל אני שומע גם הרבה 80S ו 90S וג'אז...אני מתופף כבר 3 שנים+ ויש לי חברים ישראלים, אמריקאים פחות, מהסיבה שפשוט לא הכרתי הרבה כמוני בארץ...

HaDaR tiki

New member
נעים להכיר אותך=]

אני אמנם לא באה מאמריקה, אבל יש לי משם המון ידידים שגרים בארץ ואחורי צבא, בעזרת השם אני טסה לשם. אני לא מנגנת על שום כלי, אבל אני עושה מוזיקה שחורה ואפשר להגיד שאני נושמת מוזיקה..כל סוג, כל צורה שלה... אני אשמח לשתף אותך ואת כל חברי הפורום בשירים שלי,ובשירים של חברים שלי בעיקר שומעת מחתרת של ארצות הברית ומחתרת של הארץ. ולכל מי שבא מאמריקה לארץ-תבורכו. מי ייתן וגם תרבו.

savvysunflower

New member
טוב

אני אוהבת בעיקר רוק וקלאסית, והסוגים השונים שקשורים אליהם, כמו ניו אייג' וכאלה. קשה להצביע על סוגים מסויימים בוודאות. יש לי יותר מדי תחביבים--נגינה, שירה, קצת הלחנה, כתיבה (לרוב באנגלית), משחק, קארטה (אמא שלי לימדה אותי את כל מה שאני יודעת. נקבות מסוכנות יש במשפחה שלי.)... וריקוד לפעמים. יש לי גם וגם. אין לי עדיפות כל כך.

yzrosner

New member
אז...

קטונתי – יעלה' אתם כל כך כשרונים! אני אוהבת כל מיני מוזיקה אבל לא יודעת לנגן על כלום.

springa

New member
שלוווווווום אנשים ../images/Emo66.gif

אז ככה, אני לא אמריקאית.. אבל יש לי חברים אמריקאים ואני מאוד אוהבת את המנטליות האמריקאית.... שומעת כמעט כל מוזיקה שיש... עדיפות ל80s & 60s יהיה נחמד להרחיב את חוג החברים האמריקאים שלי.....

למעלה