טוב, אני מניחה שאין ברירה...

טוב, אני מניחה שאין ברירה...

אלא לעשות את הדבר שאני הכי שונאת בעולם-לכתוב הודעת "שלום לכולם"... זה פשוט מתסכל. כל פעם מחדש אני כותבת הודעה כזו ואף אחד לא מגיב לי...:&acute
טוב, נו, שיהיה....
הממ, אז כמו שאמרתי אני ניצן, אני ממש שמחה לראות שהפורום נפתח (סוף סוף) אני בטוחה שיהיה פה כיף ומעניין ואני מאוד מעוניינת להתנחל כאן.
לילה טוב!

NeoC

New member
טוב, אז הנה תגובה בשבילך

מזל טוב על הפורום החדש

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

היי לך,גם אני לא נמצאת כאן המון זמן(אני מתכוונת לפורום מוזיקה ה-1),(למרות שבימים האחרונים אני די מתנחלת כאן
) מקווה שתיהני תתרמי מידיעותיך,דיעותיך ותיתרמי והכל
שאלתי אותך בהודעה קודמת אם השם שלך בא מהאגדה (המקסימה) (*ותודה-על התגובה שלך להודעה שלי זה היה ממש נחמד*:) וספרי על מוסיקות אהובות במיוחד,איך ולמה .... לילה טוב

../images/Emo9.gif בשמחה../images/Emo70.gif

אמממ טוב אז נתחיל ברשימה קטנה יחסית למה שאני אוהבת!
U2- אני די בטוחה שכולם בפורום הזה ישנאו אותם. אבל לא איכפת לי. הם הלהקה האהובה עליי...וזהו זה
Smashing pumpkins-love of my life...
Tori Amos- אני יודעת שאת מאוד אוהבת את ביורק, וגם אני מחבבת אותה בדרכי, אבל טורי-התחברתי אלייה הרבה יותר. טורי היא באמת משהו מיוחד, היא פסגת המוזיקה לטעמי. הזמרת הכי אהובה עליי בעולם.
The Cure!!!-בגלל רוברט
ולמרות שאין לי דיסקים שלהם (כי אין לי עבודה....) הם כל כך מיוחדים.
Suede- ובהזדמנות זו אציין שברט אנדרסון הוא האבא הרוחני שלי.
R.E.M
רדיוהד
alice in chains
משינה
דייוויד בואי
manics
דפש מוד
שינייד אוקונר
פלסיבו-(מדי פעם, מתאים למצברוח מסויים ביותר!)
נירוונה(גם, מתאים למצברוח מסויים ביותר...לא תמיד יש לי כוח) יש עוד המוווון, אבל לא נראה לי שיהיה למישהו כוח לקרוא את זה

......

אני לא שונאת את u2 ,אבל גם אין לי עניין מיוחד בהם. טורי איימוס-נשמעת מעניינת, אבל לצערי לא יצא לי להכיר עוד ואני לא מקובעת על ביורק
דווקא, יש עוד כמה שאני מאוד מאוד אוהבת ומעריכה, ...אבל הרבה מוסיקאימיות אני לא מכירה. סווייד גם נשמעים טובים-אבל שוב,לא יצא לי להכיר ממש. רדיוהד-גם כן. את דיוויד בואי אני מאד אוהבת:זיגי,האנקי דורי,ובקרוב אני הולכת לשמוע את ספייס אודיטי, את החומר המאוחר יותר אני פחות אוהבת: באייטיז שלו אני לא נוגעת (בגלל ודומיו ...lets dance) גם מאלה של סוף ה90´ שלו לא התלהבתיhours, earthling -לא רע אבל גם לא המון יותר :) * לגבי שינייד אוקונ´ר אני קצת אמביוולנטית....היא עשתה מעט דברים מקסימים, כמה מביכים, והרבה לא ממש מעניינים (טוב אני לא מכירה הרבה שלה) אבל אני אוהבת את הקול והמבטא:) על manics לא שמעתי (אייקונים שוב (!) לא עובדים אבל פרצוף תוהה..) ועל השאר אין לי מה להוסיף ממש...I:

דייוויד בואי ועוד..

והנה עוד משהו שאני מתיימרת להכיר, אבל בעצם אף פעם אין לי אנרגיה, איך אומרים ללכת עם זה עד הסוף
כמה שאני אוהבת ומעריכה את דייוויד, אין לי אלבומים שלו. לא יודעת אם אני אקנה פעם אלבום שלו, כי יש לו כל כך הרבה! לא שווה יותר להתחיל עם אוסף? יש לו כל כך הרבה אלבומים שזה יהיה לא משתלם. הבעייה היא שהאוסף הזה כל כך יקר...
בקיצור, אני דוחה ודוחה את הקטע דייוויד בואי עד שזהו, אני לא אוכל יותר לעמוד בזה ואיאלץ לרכוש איזשהו דיסק
לא אמרתי שאת מקובעת על ביורק!
לא יודעת, אולי יש איזשהו ניגוד בין טורי לביורק? למרות שאני מכירה מישהי שאוהבת את שתיהן
סתם מחשבות מטופשות. לא צריך להתייחס. ולסיום- manics זה manic street preachers, פשוט התעצלתי לכתוב את הכל!!!!

../images/Emo18.gifלא לקנות אוסף של דייוויד בו

אי !!!!!!!!!!! בשום אופן, בטח לא את הלהיטים הגדולים! דייוויד בואי הוא מפעל חיים שלם, הוא עשה דברים יפיפיים חדשניים(בזמנו) סוחפים ומרגשים, דברים גרועים במיוחד-מצעדי להיטים של האייטיז, ודברים ממוצעים שלא עולים על אמנים בני זמננו(לא שהוא מת:) התכוונתי לעכשוויים) חוץ מהתיעוב הבסיסי שלי לאוספים-שלעיתים נדירות מאוד הם באמת מוצלחים, אני חושבת שאסור לעשות דבר כזה אצל דייוויד בואי!! אני ממליצה לך לקנות (אולי ברשת-באמזון או אחרות תמצאי זול יותר
) את ziggy stardust* אלבום המופת שלו
(או בשמו המלא-עלייתו ונפילתו של זיגי סטארדאסט והעכבישים ממאדים) אלבום נהדר ומלא, ומאוד מאוד נגיש (כל מי שאני מכירה ששמע-אמר לי שמקבלים אותו ומתאהבים בו בפעם הראשונה ששומעים אותו) אבל למרות שהוא נגיש וקליט מאוד-הוא לעולם לא נמאס או מאבד מהקסם הראשוני שלו-יש לי אתו כבר 5 שנים. אני אישית אוהבת מאוד גם את hunky dory המקסים עולז ומשובב נפש
שכולל שירים (מדהימים) שמוקדשים ל- בוב דילן, אנדי וורהול, וזואי- בנו שעדיין לא נולד. שאישית אהוב עליי במיוחד. אומרים שגם ספייס אודטי, ו the man who sold the world נחשבים טובים אבל עדיין לא שמעתי אותם (וכולם מתחילת הקריירה שלו) -גם שמעתי שמועה שבגיל19 הוא הוציא תקליט של שירי ילדים-הייתי מתה להשיג אותו (:)

חחח...../images/Emo6.gif שירי ילדים../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

כמה משעשע!
המממ....די שכנעת אותי לא לקנות את האוסף...חשבתי בהתחלה לקנות את זיגי ואפילו הלכתי לחנות אבל לא היה שם את המהדורה החדשה, ידעת שהוציאו את כל הדיסקים שלו מחדש (או משהו כזה?) אז עכשיו יש עוד תמונות בחוברת ועוד שני שירים או משהו כזה... בקיצור, אני כבר מעדיפה לקנות את המהדורה החדשה. גם אני לא אוהבת אוספים יותר מדי...אבל לפעמים זה הכי טוב כדי להכיר אומן מסויים, לא?

zooey

New member
יש לי את הדיסק עם שירי הילדים

הוא ממש משעשע אבל מוזיקלית הוא לא כל כך מוצלח. אבל הוא בהחלט תקליט שכיף לשמוע אותו, הרבה יותר מוצלח מאלבוימים אחרים שלו כמו שאמת, בעיקר משנות ה-80. עד "עלייתו ונפילותו..." הוא היה זמר פולק. זה מדהים לשמוע את ההבדלים בין מה שהוא עשה לפני זיגי ואחריו. עוד המלצה שלי על אלבום שלו - Scarry monsters

ב-אמת? ../images/Emo9.gif יש לך את הדיסק???

תוכל לרשום לי את השם?(כדי שאני אוכל לחפש ברחבי הרשת...) hunky dory הוא לא בדיוק פולק,
יש בו שירים פולקים,ויש גם כאלה שדומים לחומר של זיגי:אינסטורמנטליים כאלה..וצליל חשמלי. ואגב מישהו שמע את החדש?

zooey

New member
הבנתי שהחדש הוא בדיוק כמו הקודם

טוב אבל לא מחדש כלום. לעומת OUTSIDE המצויין הכל כך לא מוערך. בכל מקרה - מסתבר שיש לי אוספים של התקופה הזו - The Deram Anthology 1966-1968 [BEST OF] London Boy [BEST OF] יש כמה וכמה אוספים בכל מני הוצאות (כמו תמיד אצל דיוויד בואי) מבחינת הרכב שירים LONDON BOY הכי טוב. תנסי למצוא את השירים - rubber band, The Laughing Gnome The Gospel According to Tony Day, Little Bombardierת וכמובן הגרסא המקורית והמוזרה של SPACE ODDITY הדיסק הראשון הוא כפול וכולל את כל השירים הטובים. איזה כיף, הזכרת לי כמה אהבתי את הדיסק הזה, אני הולך לשמוע אותו עכשיו.

תודה על ההמלצות ../images/Emo13.gif

אבל לא עקבתי בדיוק...השירים שהמלצת עליהם הם מתוך דיסק הילדים?
(כי שירים בודדים לא יעזרו לי-כמה עצוב...): עוד לא למדתי להוריד,) outsid לא שמעתי...וגם את לא הקודם שהזכרת..

Esmena

New member
מה מדברים עליי? מישהו דיבר עליי? ;-

טורי- ביורק: קטע מעניין, אתם יודעים. בארץ שלנו, שבה טורי יותר אלטרניבית מארה"ב, אף אחד לא מחייב את מאזיני טורי לשמוע בחורות יוצאת צפון אמריקה שגיטרה קלילה בידהן, זהב זרק בשערותיהן ולדבר על יחסים תחביבן. כלומר- הת´ר נובה ושות´:) למרות שאני לא מתמצה אז אני אשתוק. וכאן, ארץ נטולת תכתיבים מוזיקליים, מקובל ונפוץ להאזין לשתיהן ביחד.(אגב, גם בחו"ל, יש ויש) ובאשר לנושא הההודעה- נכון, גם לי ובטח עוד לרבים מאוד קשה עם אמנים שהוציאו אלבומים רבים. ובכל זאת, יש דרכים לפיתרון. דיסקים מוערכים(יותר מכולם, כידוע זהו זיגי ) ,אהובים ע"י אנשים שאתם חולקים עימם טעם משותף או סתם מעריכים את ידיעותיהם המוזיקליות, דגימות במומה ושות´ (אם כי כאן אכן יש את הקושי שוב כי יש כל כך הרבה אלבומים) בכלל, נדמה לי שהשירים האהובים עלייך הם מזיגי, וההופעות והסגנון ,לא(סליחה אם אני אישית-עוף טופיקית)? אז אני במקומך הייתי רצה ורוכשת את זיגי :) או מחכה שאני אוריד אותו, כשיותר לי להוריד תוכנה כלשהי, בימים האלו בזמן הזה, אמן.

ארץ נטולת תכתיבים מוזיקליים זה רע?

כן, מישהו דיבר עלייך!
תראי, אני לא חושבת שמי שאוהבת את ביורק בהכרח תשמע טורי ולהיפך... זה עניין של אופי והעדפות ועוד מליון דברים ובקשר לדייוויד- קודם נקנה דפש. אחר כך נראה מה הלאה

Charlotte

New member
../images/Emo45.gif

גם אני מאוד אוהבת את U2
. אבל יותר את מה שהם עשו לפני זורופה, במיוחד war וjoshua tree. ובכלל, אחלה רשימה! וברוכה הבאה לפורום!

../images/Emo13.gif Achtung Baby../images/Emo70.gif../images/Emo18.gif

הוא הדיסק שאני הכי אוהבת שלהם, ובכלל שאני הכי אוהבת בעולם... אני יכולה להתפלסף עליו שעות. אבל זה לא יעניין אפחד. אז אני אוותר. ובמקום זה אני אגיד תודה רבה
סתם מעניין אותי לדעת, מה את חושבת על Pop?

Charlotte

New member
אכטונג בייבי הוא דיסק מצויין

ומשום מה (עם כל הכבוד לone), השיר האהוב עלי משם הוא acrobat במיוחד בגלל המילים, במיוחד dream out loud. לא יודעת למה, השורה הזאת מעבירה בי צמרמורת. ובבקשה, את מוזמנת להתפלסף, אותי זה דווקא יעניין
פופ? אהבתי את If God Will Send His Angels, Staring at the Sun וGone, אבל חוץ מזה, לא יודעת, לא משהו
וDiscotheque פשוט מגוחך (גם הקליפ שלו).

acrobat אכן מדהים ../images/Emo13.gif

לי יש יחס מיוחד לUltraviolet... זה שיר שכל כך עוזר לי בזמנים קשים, כל כך קשה לי לתאר את זה! המילים שלו והמוזיקה פשוט משתלבות בצורה כל כך מיוחדת, זה שיר כל כך קסום!!!
אבל איכשהו, One תמיד יישאר האהוב עליי. פעם ראשונה ששמעתי את השיר הזה פשוט הרגשתי שהוא נכתב עליי, שזה השיר שלי, למרות שזה נשמע כל כך נדוש ובנאלי, ולמרות שהשיר הזה באמת חרוש מכל הכיוונים בגלגל"צ... ובקשר ל אכטונג: זה דיסק מדהים. יש לו כל כך הרבה צדדים, מצד אחד הוא אפל-ומצד שני הוא קפיצי כזה ויש בו שירים קצת פופיים, כמו misteryouse ways... הוא מתוחכם, הוא עמוק...זה אלבום מלא באנרגיה ובעוצמה, ואין בו שירים חלשים או לא טובים, אפילו את Trying to throw your arms around the world לא הייתי מעיפה משם אם הייתי יכולה, למרות הפיתוי הגדול. זה דיסק שאני יכולה לשמוע כל יום ולא יימאס לי. האלבום הזה די שינה לי את החיים...בפרט החיים המוזיקלים שלי, כי עד שגיליתי את יו2 הקשבתי למוזיקה די חרא...ואז גם התפתחה בי הבנה של מה זה באמת מוזיקה טובה. אלו פשוט U2 במיטבם, ואני לא חושבת שהם עשו או ייעשו משהו שיגיע לרמה של אכטונג. בקשר ל-pop: אני מאוד אוהבת אותו דווקא, בניגוד לשאר העולם... אף אחד לא אוהב אותו! לא מעריצים, לא מבקרים...וזה די חבל לי, כי יש שם דברים ממש יפים. בנוסף לשירים שציינת, שהם הכי טובים בדיסק, אני מאוד אוהבת את mofo ואת please...שהוא שיר ממש אמיתי. ואני דווקא חושבת שלמרות הטמטום הקטן הכרוך בזה, Discotheque פשוט מצחיק!

Charlotte

New member
../images/Emo26.gif

Ultraviolet גם יפה
ובכלל, אין שם שיר שהייתי אומרת משהו רע עליו, כמו שציינת, אפילו Trying to throw your arms around the world (לא שיש לי משהו נגד השיר הזה!
) אני מסכימה עם מה שכתבת על אכטונג, לא נראה לי שיש לי הרבה להוסיף. ואני לא יכולה לומר שאני שונאת את פופ, אפשר לומר שהוא פשוט לא ברמה של אלבומי יו2 החביבים עלי. בכל אופן, יו2 הם להקת הרוק הראשונה שהתחלתי להקשיב לה, ועל זה תמיד יהיה לי כבוד אליהם.

../images/Emo13.gif

אני מאוד מצפה לאלבום החדש
הוא אמור לצאת בקרוב, אחרי עוד גרייטסט היטס... בונו אמר בראיון שזה יהיה אלבום פאנק-רוק...
נקווה שכן. (ושלא יהיה כמו האחרון!
)

למעלה