טוב אנשים... סיימנו עם ההרצאות אבל יש מבחנים.

yafitab

New member
טוב אנשים... סיימנו עם ההרצאות אבל יש מבחנים.

אז קודל כל בהצלחה לכולנו... !!! ועכשיו למשהו חשוב לכל מי שלוקח את הקורס של סיריל באימונולוגיה של סרטן אני לא יודעת איך זה מסתדר לכולם אבל לי יש ארבעה ימים ללמוד לבחינה הזו. עכשיו יהיו 4\5 שאלות על המאמר כלומר זה לא זניח. לי אין זמן גם ללמוד להרצאות וגם ללמוד למאמר באנגלית. בואו ננסה לארגן את התרגום של המאמר. אין שום בעיה לסדר תרגום אבל צריך לאסוף כסף.. למישהו יש רעיון איך אנחנו מגלגלים את זה בבקשה אנשים תגיבו זה חשוב אם לא נתחיל לארגן את זה עכשיו נשאר בלי תרגום...

meirav n

New member
אני בעד

הבנתי שיש מישהו בשם צחי שתירגם גם את המאמר של נוירופיזיולוגיה תאית... אולי אפשר לפנות אליו?

yafitab

New member
אפשר..

ויש אנשים שכבר תרגמו אצלו מאמרים ויודעים כמה הוא לוקח אבל אנחנו רציכים היענות לדעתכמה אנשים מעוניינים כדי לדעת כמה לקחת מכל אחד.. ולקבוע זמן לקחת את הכסף כי עכשיו אנחנולא נהיה כל יום באונ'...

yafitab

New member
טוב אז כדי להתחיל להריץ אז ככה.

בואו נקבע שיום רביעי אחרי המבחן באנלטיקה(שאגב באייזה שעה הוא?) כל מי שמעוניין שיביא 20 שקל נאסוף נראה כמו נענות יש באופן עקרוני דף עולה בסביבות 45 שקלים בהנחה שיש 10 עמודים לתרגם-לא הסתכלתי על המאמר צריך לבדוק את זה יותר לעומק... אז 20 שקל לאדם אם יהיו 20 אנשים שמעוניינים יסדר אותנו... תשלחו תגובות

adiz85

New member
אני בעד.. ו..

ממה שהבנתי יש 4 עמ ב"מאמר" שסיריל נתן.. כך זה לא אמור לעלות הרבה.. ו.. הבנתי שיש קבוצה מהביולוגים שגם רוצים חלק בתרגום..

yafitab

New member
אוקי 4 עמודים זה כבר חדשות טובות

אז זה באמת לא יעלה הרבה גמני יודעת על החברהמביולוגית.. השאלה איך אנחנו מתאחדים כולם עם הכסף ומריצים את זה..

yafitab

New member
מחר אני אאסוף כסף למאמר

ב14 בצהרים מי שרוצה שיביא 10 שקלים אני אהיה באיזור 507 0523294284 תתקשרו לפרטים

adiz85

New member
שאלה נהדרת..

שמישהו מביולוגיה יאסוף את הכל ויביא לך בפגישתינו הבאה... חלקם עושים איתנו גם את מבוא לביוטכ'... אלא אם כן יוצא לך לפגוש אותם קודם. ואגב.. אני, הילה, ליטל ושני לא ראינו אותך אתמול ושכחנו להביא לך כסף.. אז קחי אותנו בחשבון בעלויות :))

yafitab

New member
עדכון

טוב אחרי משובים שקיבלתי אני מבינה שהשעה לא נוחה. אני באונ' מ11 עד בערך שתיים בצהריים. מבחינתי אפשר להפגש גם בשתיים. חשוב שיהיה בידי את רב הכסף בהקדם כי התחלנו ליצור קשר עם צחי.

למעלה