טוב, גם אני רוצה לחוד חידות

© DrorZi

New member
היתי רוצה להגיד שזה יונדאי

שמנסים שוב להחצין עיצוב שמעורבב מהרבה מכוניות אחרות אבל אני לא אתפלא אם זה אמריקאי כל שהוא, רשום על החזית SS, שהיה רכב מתחילת שנות ה 70 של שברולט, משהו ענק (מעל 5 מטר אורך) עם מנועי שמונה צילינדר של 5.7 ליטר ואף 7.3 ....
דרור זי, תהיות על הבוקר

ac cobra

New member
גייפ מבית שלבי אולי ??? ..ב

אני חושב שזה רכב פנאי שח שלבי החברה שפעם עוד בשנות ה60-70 שיפרה את המוסטנג ועוד רכבים מבית פורד הזכור ביותר הוא ה.. אלינור שהופיע בסרט עקיצה בשישים שניות 1967 GT 500 Shelby Mustang וגם בגלל הss ש גם מופיע על ההגה של "אלינור"!!

אילן די

New member
והתשובה היא

הרכב הוא איסוזו והי-קרוס (או וי קרוס), SUV מעוצב ביותר שחלקים ממנו עשויים מסגסוגות שמהן עשויים חלקים ברכב החלל של נאס"א (בלי צחוק). הפלטפורמה היא בעצם איסוזו טרופר. הזוכה הוא מצמץ שזוכה ברכב עצמו, כל הכבוד באמת, אנא גש לסוכנות איסוזו הקרובה לשם קבלת המפתחות.

אילן די

New member
סמלים יחודיים לדגמים

כיוון שהרכב הוא מיוחד נתנו לו סמל משלו. זה דבר שכיח בעולם הרכב. ראה פורד מוסטנג, שברולט מאליבו, שברולט מונטה קארלו. בטח יש גם יפניות או אירופאיות כאלה.

אילן די

New member
ודאי שיש

האוטו הרי נמכר גם ביפאן, שם נוסעים בצד שמאל. חוץ מזה - למה זה כל כך חשוב לך ?

מצמץ

New member
הנהג לא הכביש......

וזו הסיבה שמוכרים את כל STI,GTR וכו.... רק באנגליה (נוהגים בצד הימני, הנהג לא הכביש) ולא ביתר אירופה. לא כלכך חשוב לי אבל זה פשוט חבל

מצמץ

New member
לא לפי מיטב ידיעתי,אבל....

אם יש לך מידע והוכחות כל שהם אודה לך אם תוכל להביאם לפנינו (אם זה נכון אז אלו חדשות טובות משמחות). אבל ע"פ נסיוני כל מה שהופך מאיסוזו לאופל הופך להיות יותר גרוע מהמקור, לדוגמא הפרונטרה.

OPERATi0N_iVY

New member
טוב...הנה זה...

זה המקסימום שיכולתי לעשות - אחרי שהפכתי את כל המגירה של המגזינים העיתונים והכתבות... בתמונה הגדלתי את הקטע של הסמל כך שכולכם תוכלו לראות שהמכונית שבתמונה היא כן אופל....

למעלה