טוב הברזתי

deja vu 23

New member
טוב הברזתי

למטפלת. הודעתי לה כמובן. רצתה להיפגש איתי בקניון שנסתובב ואני אמדוד בגדים. כחלק מהמלחמה בBDD. אבל לא מסוגל. אני כבר יומיים עם קוצר נשימה בכלל הפגישה הזאת, מת מפחד. אז ביטלתי. אני מגעיל?

שריד

New member
אם הודעת זה לא הברזה

יפה מצידה שהיא רצתה לצאת אתך ולעשות את הסיבוב בפועל. אז בסיבוב הראשון לא הלך, תמיד אפשר לעשות עוד סיבובים. נ.ב. מה הדבר הכי גרוע שיקרה לך אם תמדוד בגדים ?

deja vu 23

New member
המראווווווות

אצטרך להסתכל על עצמי כמו שאני, בתאורה רגילה, לא מחמיאה כמו שאני רגיל. אני פשוט לא מסוגל.

אחת התיאריות אומרת ש

אדם לא יכול להמצא בשני מצבים סותרים בו זמנית. לכן, את שלב החשיפה מבצעים בדרך כלל במצב רגוע. כדי להגיע רגוע לשלב מדידת הבגדים, צריך ללמוד שיטות הרפייה שאותם מפעילים לפני השלב הזה, או בדרך אליו. שאלתי אליך היא, האם המטפלת שלך עבדה איתך על שיטות הרפיה, ואם לא, אולי כדאי לדבר איתה על זה. אפשר לנסות ולהיעזר בביופדבק כדי ללמוד איך להפעיל את שיטות ההרפיה בצורה יעילה. חג שמח.

לא נורא

מותר מדי פעם לעמוד דום או אפילו לקחת רוורס - העיקר שתישאר בטיפול ותמשיך.

deja vu 23

New member
ומה אם..

ומה אם לא יהיה לי אומץ גם פעם הבאה? אני מפחד שאני אף פעם לא אוהב את עצמי. או אשלים עם עצמי.

בוא נסכם

שלא משנה מה אתה עושה - אתה מפחד. מפחד שתאהב את עצמך, שלא תאהב את עצמך, מהמראה, מהטיפול... מכל מה שאתה מספר עליו בעצם. מכיוון שכך - מה 'כפת לך איזו מטלה כבר נותנים לך? בכל מקרה ההתמודדות היא עם הפחד, לא?

למעלה