טוב עוד סקר [ווהו אני בשוונג]

double O S

New member
טוב עוד סקר [ווהו אני בשוונג]../images/Emo96.gif

איזה דיסק אתם מעדיפים, הראשון או השני
להלן רשימת השירים בדיסק הראשון: 01. I'D Do Anything 02. The Worst Day Ever 03. You Don't Mean Anything 04. I'm Just A Kid 05. When I'm With You 06. Meet You There 07. Addicted 08. My Alien 09. God Must Hate Me 10. I Won't Be There 11. One Day 12. Perfect 13. Grow Up להלן רשימת השירים בדיסק השני: 01. Shut Up 02. Welcome To My Life 03. Perfect World 04. Thank You 05. Me Against The World 06. Crazy 07. Jump 08. Everytime 09. Promise 10. One 11. Untitled

Edgar Davids

New member
תפסיק עם הסקרים הקשיםםם

אממ.. לקח לי זמן לחשוב מה יותר יפה. ובסוף : הדיסק השני לא יודע למה אבל אני מעדיף אותו.

double O S

New member
אממ אוקיי../images/Emo96.gif

נדמה לי שהראשון עדיף, גם כי יש בו יותר שירים
וגם כי יש שם את 03. You Don't Mean Anything 04. I'm Just A Kid 07. Addicted 08. My Alien 09. God Must Hate Me 12. Perfect שאני ממש ממש אוהב

ל א ק י

New member
אמ זה קשה../images/Emo2.gif

להלן רשימת השירים בדיסק הראשון: 01. I'D Do Anything 02. The Worst Day Ever
03. You Don't Mean Anything 04. I'm Just A Kid
05. When I'm With You
06. Meet You There 07. Addicted
08. My Alien
09. God Must Hate Me 10. I Won't Be There 11. One Day 12. Perfect
13. Grow Up להלן רשימת השירים בדיסק השני: 01. Shut Up
02. Welcome To My Life
03. Perfect World 04. Thank You 05. Me Against The World 06. Crazy 07. Jump 08. Everytime 09. Promise 10. One 11. Untitled אז אמ אני מניחה שתראשון

BrainDaMaGeD

New member
הראשון.

כי זה יותר משקף את הסגנון של הסימפל שאני אוהבת. הסימפל של פעם =/

bad astronaut

New member
ה-1

למה? כי הוא יותר אופטימי... למרות שם השני ממש יפה... אבל הראשון, הוא הראשון =]]]

Satla ruleS

New member
הראשון!!

הם יותר ילדים שם, פחות חושבים על מה שהם כותבים ומנגנים.. פשוט..הכל ספונטני כזה.. לאדעת זה ההרגשה שלי

just jenny

New member
נמממ קשההה

אבל נראה לי אני אלך על ה-2 כי יותר התחברתי אליו מבחינת מילים.. והשירים עצמם..

DesertRose7

New member
וואי זה קשה..

אפשר לעשות אוסף?! אבל בכלליות.. השני - פשוט יותר שירים שאני מתחברת אליהם

sapirush1

New member
קשה להחליט...

בראשון יש כמה שירים שרואים שהם עדיין היו נערים שמה ובשני יש יותר שירים רציניים אני אוהבת את שניהם אבל אם הייתי צריכה לבחור אז כנראה שבשני.

איריס12

New member
ברור ש..

השני....הראשון היה סתם אלבום פאנק נחמד וכיפי עם שירים נחמדים בעלי משמעות פה ושם.. אבל השני...השני השפיע עליי ברמות שאי אפשר לתאר..בחיים דיסק לא השפיע עליי ככה....איזה ליריקסים חזקים..

למעלה