טוב, תשמעו בנות..קורה לי את הדבר

HelpMe 87

New member
טוב, תשמעו בנות..קורה לי את הדבר

הכי מפחיד בעולם עכשיו.. אני בת 17 וחצי עד עכשיו השתעשעתי חופשי עם בנות לא בקטע של משהו רציני.. מזה השתעשעתי? התנשקתי, התחרמנתי איתן וכאלה..לא מעבר לזה. עכשיו, מבחינתי כל הקטע הזה היה סתם בשביל הכיף, הסתקרנות, שעשוע..לא יותר מזה! מה גם שכל הבנות שהייתי איתן(לא עד הסוף כמובן) היו סטרייטיות(עד כמה שידוע לי) ככה שלא היה בי משהו מוזר. עכשיו..לאחרונה הגדלתי את מעגל החירמונים והשעשועים שלי לנשים שהןגם ל-א סטרייטיות וזה פאקינג מתחיל להפחיד לי את הצורה! כאילו אני מוצאת את עצמי, רוצה עם הבחורות האלה..יותר מ-ס-ת-ם חירמון...!!!! וזה מפחיד אותי...אין לכם מושג כמה זה מפחיד.. אני חושבת שיש לי נטיות אני לא רוצה נטיות!!!!! אתן שומעות אותי? לא רוצה!!!! לא רוצה לא רוצה להיות ביסקסואלית\דו-מינית לא רוצה להיות לסבית לא רוצה להימשך לנשים לא רוצה לאהוב נשים לא רוצה שתהיה לי חברה לא רוצה ת'חרא הזה באמצע החיים!!!!!!! פשוט לא רוצה!!! שלא תבינו אותי לא נכון..אני נמשכת לבנים, היו לי חברים.. כיף לי איתם, טוב לי איתם, אני מאושרת איתם.. אז למה אני גם עם בנות? אה? למה טוב לי גם עם בנות? למה אני רוצה לפתח קשר עם מישהי? למה אני כזאת? מה אני חושבת לעצמי בכלל שאני נמצאת איתן? אני בחיים לא אצליח לחיות את החיים האלה! זה רק באלגן!! חשבתי שאני סטיירטית ואם יסתבר לי עכשיו שאני לא? אנייייי? נמשכת לבנות? אניייייי? זה נשמע כזה מופרך\לא נכון\לא יכול להיות. מהההההה אין מצב, אפילו לבטא את זה קשה לי, אז להיות כזאת? למה במה חטאתי?! אני מתאבדת... צריך להשמיד אותכן! אל תקחו אישית את ההודעה או משהו אני פשוט לא יודעת מה לעשות...

חחחח אז מה בעיה?

את לא רוצה? לא צריך! תעברי לבנים אם העסק מפחיד אותך ועל בנות את מצידי יכולה להזיל ריר בלי שאף אחד ידע.. כאילו,אם לא ידעו,לא יזיק לא? תמותי,יום טוב.

HelpMe 87 ../images/Emo26.gif

אל תגזימי... זה לא סוף העולם להמשך לבנות... אני מכירה את התחושה של "לא רוצה להיות לסבית" וכל מה שמסביב, אבל את עצמך אומרת שאת גם נמשכת לבנים, אז אין לך ממה לפחד. יכול להיות שאם תהיי עם מישהי עד הסוף, אולי בכלל לא תאהבי את זה. אולי את רוצה את זה מתוך סקרנות, ואחרי זה לא תרצי למשיך עם זה. וזה נורמלי לחלוטין! חוץ מזה, מה רע בלהיות דו? תהני מכל העולמות ותהיי בשקט

מה שבטוח זה שאת לא לסבית

סקרנית, נימשכת- לא ניראה לי שאני מכירה מישהי שלא. את יכולה לחקור את זה, אבל אם זה לא מתאים לך את פשוט יכולה להפסיק. כשאני היתעסקתי עם גראס והרגשתי שאני אוהבת את זה יותר מדי וזה יכול להישתלט על החיים שלי- פשוט הפסקתי. לא חשבתי "שיט. בטח יש לי נטייה להיתמכרויות, כדאי שאני אתחיל להזריק". אם את לא רוצה את זה ויכולה לחיות בלי- סבבה לך. -בגלל הדברים האלה אני אומרת שכל הפתיחות הזאת מוציאה סטרייטים מדעתם-

תכניסי אוויר ותוציאי תכניסי ותוצאי

תירגעי אחותי, מותק כולנו עברנו סוג של פחד!!! ובסוף יוצאים מי זה!!(מהפחד) אוקיי את עוברת את הקל אני עברתי את הקשה, נראה אותך מסתדרת ששתי החברות הכי טובות שלך מתאהבות בך? אחת בכיתה ז והשנייה ב-יא? נראה אותך מקבלת מכתבי האהבה ושהחברה שלך (כבר אקסית) רוצה להרוג אותך ואותן, אני עוד מעט בת 17 אני כבר כמעט שנה בקטע עם בנות ואני נהנת (אני דו) אין לך ממה לפחד את פשוט מרוויחה עוד עולם מדהים ואין בכלל בעיה לשלב אותו... את פשוט לא מוכנה לקלוט שיש לך משיכה לבנות ואולי בעתיד יהיה לך רומן...וכו.. אם את צריכה עזרה כל דבר,אני כאן לפחות מהיום!!! בהצלחה ופליז תירגעי!!! בנות זה המין היפה,לא? (זה אומר שזה טבעי)

בואי בואי החוצה אני אכסח אותך...

מכות,מה את נאצית מה הדרישה הזו להשמדה המונית פתאום?,אם כבר צריך להשמיד אותכן הסטרייטיות,שהולכות ומפזרות מחלות מין בעולם,ומגדילות את ריכוז האוכלוסיה וגורמות לפיצוץ גלובלי, דברי יפה כשאת בפורום הזה,תכבדי ת'בנות שמהן את מבקשת עיצה, אם את לא רוצה להעריך,תזיזי ת'תחת ההומופובי שלך ותתיעצי עם סטרייטיות באת להתייעץ איתנו אז תשתמשי במילים נקיות,אף אחד לא מכריח אותך להיות לסבית ולחיות כלסבית וזה שאת מתחרמנת עם נשים או רוצה אותן עדיין לא מזכה אותך בתואר הכבוד לסבית כולה משיכה איזה היסטריה דפקת פה,זה תמיד נותן עניין לחיים סקרנות זה דבר בריא... *תאכלו הרבה חסה-זה עם תולעים*

גם אני ריציתי לכתוב לה משו

בקטע של היטלר ושל השמדה המונית... יענו איפה היא חייה?? וחוץ מזה חוץ מללין אסור לאף אחת להגיד שואה! לה יש אישור ממני....

Mיקי_

New member
פורום לסביות - גאווה נשית ../images/Emo24.gif

נועד דבר ראשון כדי לתמוך. אנחנו כולנו כאן כדי להקשיב לך, למצוקות, שלך להתחבטויות שלך, ולכאב ולבילבול. אך זו היא גם קהילה חברתית, בה נמצאות רוב די מוחלט של בנות הנמשכות לבנות מינן, ומשפטים מהסוג של "צריך להשמיד אתכן" אינן מקובלים פה בפורום. גם בעת סערת רגשות. אבקש ממך להימנע ממשפטים כאלו בעתיד, שכן הם יכולים להביא למחיקת הודעתך. וחבל כי דווקא נשמע שאת זקוקה לאוזן קשבת.

HelpMe 87

New member
מה אתן אוכלות סרטים על עצמכן, תנשמו

בכל מקרה, פיספסתן את הבעיה המרכזית פה.. דוקרת האשכוליות - קודם כל חחחחחחחחחחחחחח נקרעתי עם ה"תמותי, ביי" שנית כל.. מזה אם לא ידעו, לא יזיק? כאילו מהההה? אני יודעת את זה וזה הכי מזיק שבעולם!! חוץ מזה, שאני רוצה להיות עם בנות, רוצה אבל לא רוצה..רוצה להיות עם בנות אבל להיות סטרייטית, יש דבר כזה? הרגש שולט בנפש - הקטע הוא שאם אני אהיה עם בנות עד הסוף יכול לקרות מצב הפוך.. שאני אוהב את זה, ואז מה? בטוח אני לסבית דו או וואטאבר!!! עדיף כבר לא לנסות ולא לדעת, לא? בלי לחשוב - אין מקום להשוות בין הגראס ל"משיכה שלי(?? אימאאא משיכה, זה לא נשמע טוב..), את השלמת עם הגראס אני לא משלימה עם עצמי. לא יכולה להשלים, קשה לי, אני לא חושבת שאני מסוגלת. שנטילונה - אני עוברת את הכי קשה שיש, מצידי שכל העולם יהיה מאוהב בי, יופי, עוד אחת לאוסף...ממש לא מזיז לי, ומצידי גם שיהרגו אחת ת'שניה..!!ואני לא מפחדת..או שאני כן ? אני פשוט לא רוצה את זה. מה עושים?? ובגדול בנות, אני שואלת שוב, איך אני מקבלת את עצמי לעזאזל? איך אני משלימה עם עצם העובדה שאולי יש לי משיכה? מה אני עושה עם זה? יש בעיה יותר גדולה, אני לא רוצה להשלים עם זה, אני רוצה שזה יעלם. תעלימו לי את זה
איך אפשר לחיות אם אני לא מקבלת את עצמי? איך אני מקבלת את עצמי אם אני לא רוצה לקבל את עצמי? איך הסביבה תקבל אותי אם אני לא אקבל אותי? כאילו פאק, אני בכלל לא רוצה שהסביבה תקבל אותי, כי אני לא רוצה שיהיה להם על מה לקבל אותי בכלל. מישהי הבינה משהו? יש למישהי פתרון
אה ו..חבלנית -א. אם כבר מישהו מפיץ מחלות זה אתם, קהילת הגייז(לא סתם דפקו סעיף שאסור לכם לתרום דם). לא שאני בעדו או משהו.. ב. המשפט אולי לא היה במקום, אבל הוא נאמר ללא כוונת פגיעה\העלבה\שינאה כלפיכן. סתם משהו שנזרק באויר. ראו אותו כ-מבוטל
ג. אני לא רואה לסבית כתואר כבוד, למעשה..אני לא רואה את זה כתואר בכלל. ומיקי - ראי תגובה לחבלנית, אין צורך לדאוג ממשפטים כאלה להבא. ותודה על החיבוקים.

תשכבי עם בנות ותהני מזה

ואת לא חייבת לאף אחד הסברים על כלום... ובקשר לעצמך פשוט תחשבי שאת שוכבת עם בת...יענו בת\ בן מה זה משנה... עזבי אותך מהעיניין של "אוי מיי גאד, איים לסביאן!!!" סתם יחרבן לך תהרגשה, כל עוד את באמת לא מוכנה לשמוע או לראות... תחשבי ככה- "עכשיו אני נהנת? כן! יופי:) בוא נמשיך" זהו...לא צריך להיות ביג דיל ובלי היסטריה!

L a d y G

New member
שמעי..

אמרת "אני רוצה להיות עם בנות אבל להיות סטרייטית". אז נראה לי שהבעיה שלך זה עם ההגדרה "לסבית". אז פשוט אל תגדירי את עצמך!! טבע האדם הוא להשתנות כל הזמן, ולכן הגדרות הן רק דבר שיכבול אותך - בייחוד כשאת לא סגורה על הנטיות שלך במאה אחוז. תעשי מה שבא לך, ומה שטוב לך, ותזרמי.. ותביני, שאת זו את - עם כל החסרונות והיתרונות שבדבר (ולבנות יש המון יתרונות.. שתדעי), ורק אל תפחדי - במיוחד לא מעצמך! בהצלחה! אביטל.

לא חבל בכוח לחמם אותי...?!

יקירתי חבל ככה אני לא אדם סבלני במיוחד,את שואלת פה שאלה שלאף אחד/אחת אין ת'תשובה עליה, כך שלמעשה כל מה שתעשי תלוי בהרגשה שלך ולא בשלנו,אנחנו יכולות לתת לך הצעות מבוקר עד ערב,אבל שום הצעה לא תעלים ת'משיכה שלך לבנות, ובקשר למחלות מין בחיים לא שמעתי על לסבית שפיזרה מחלות מין...! למה שלא תדברי עם פסיכולוג של האגודה או משהו,לדעתי בעצם הגישה שלך את בערך פוסלת מחצית מהאוכלוסיה,כי הקטע שלך זה לא רק לא להיות לסבית,אלא בכלל לא להתקרב לשם פן לא תעמדי בפיתוי ותידבקי,מסתבר שאת רואה במשיכה לנשים או אפילו באהבה לנשים סוג של מחלה ממארת וחבל שכך. אם כל הרצון שלי לנסות להעניק לך עיצות ותמיכה,הביטויים שבהם את משתמשת,והאנטי הרווי שלך,כל זה גורם לי פשוט לרחם על צורת החיים שלך, היום אלה לסביות והומואים מחר תתחילי לשנוא אנשים כהי עור,ומשם אלוהים יודע... אני ממליצה לך לנסות את קבוצת התמיכה באגודה הכי גרוע תביאי שקיות הקאה למקרה שתגעלי מכל הלסביות שם... ועד אז אני שוב אומרת תכבדי ת'בנות שמהן את מבקשת עיצה,הן לסביות והן דו מיניות,עם גישה כזו לא מגיעים לשום מקום,כי כולנו באמת מנסות לעזור פה...

למעלה