טוב

~*~gaL

New member
טוב

תפסתי שגעון לצאת קצת לפורומים אחרים מאיפה שאני.. אז אני פה!! אנד יו קנט סטופ מי!! HA! אזזזז הטעם שלי במוסיקה: בכלליות - רוק (אלטרנטיבי, פאנק, כבד, כל מה שבא) להקות: Radiohead Manic Street Preachers The Offspring Coldplay REM U2 Muse Duran Duran Alphaville Travis Bon Jovi Bush כן, ולא אכפת לי מה תגידו - לבלינק גם יש שירים טובים (במיוחד Adam´s Song) Nirvana Guns n´ Roses Aerosmith Queen Three Doors Down (ממה ששמעתי) Metallica Pink Floyd גם Greenday דיי בסדר Suede Blur Oasis The Verve Goo Goo Dolls Reamonn Sound Garden Savage Garden גם Wheatus לא כזאת רעה The Connells(לא מכירה הרבה שירים שלהם אבל מה זה משנה.. :)) Red Hot Chili Peppers Foo Fighters אני לא יודעת פרטים ממשיים על הלהקות עצמן, אני רק שומעת את השירים. הדבר שאני באמת מתמצאת בו זה אי. אר. (אבל זה כבר שייך לפורום טלוויזיה). ועוד משהו - יכול להיות שאני לא מכירה את כ-ל השירים, אבל אני מנסה כל יום להכיר עוד ועוד, סתם חשבתי שכדאי להבהיר את זה. אז שלום שוב, אנד טרי טו ליב ווית´ מי
gaL

Charlotte

New member
עם להוריד

את סבאג´ גרדן ומטאליקה ולהוסיף את אש, תקבלו בדיוק מה שאני שומעת.:) דרך אגב, אחלה רעיון לפורום, רק אל תלכו פה מכות!

למעלה