טויוטה יאריס או גולף 206?

טויוטה יאריס או גולף 206?

מתלבטת בין אלה? הצעותיכם? הצעות נוספות על סכום דומה?

אמממ...

איך שאני מבין את זה, ואני לא מבין גדול.. אז הייתי פוסל אוטומטית את היאריס. או הגולף, או ה206 אבל.. להשוות בין שתיהן, זה קשה כי ה206 מוגדרת כמכונית קטנה, סופר מיני, מה שנקרא והגולף, מוגדרת כמשפחתית קטנה. כלומר, מקבילה ל306.. הכל תלוי בצרכים. אני, אישית, הייתי בוחר ב206, בזה אין ספק.. תקנו אותי אם אני טועה.

© DrorZi

New member
לא לפסול את היאריס כל כך מהר ../images/Emo70.gif

בין היאריס ל 206 יש תחרות מאוד טובה והיאריס לא נכשלת בשום תחום כולל הנאה מנהיגה, להפך, אם אמינות וסחירות בראש התנאים היתי ממליץ על היאריס, למעט נהגים שממש ממש אוהבים לנהוג ויודעים להוציא מהאוטו את המקסימום היתי ממליץ על ה 206 (ידני
) את הגולף אני לא אוהב, אני חושב שמחירה מופרז והשירות גרוע, בנוסף ההשוואה אכן לא במקום והיא עומדת מול ה 307 החדשה, אם רוצים להכניס VW למשוואה אז את הפולו (שגם עליה אני חושב כמו הגולף) עכשיו אני אשאל מה חשוב לך ברכב, לכמה אנשים ואיפה הוא יבלה את רוב החיים
דרור זי, מדריך תוהים.

דבר ראשון התבלבלתי : התכוונתי לפג´ו

206 ולא לגולף.... הגולף קלאסת מחירים אחרת. דבר שני: האוטו רק לעצמי..... אין ילדים. אין בעל. לפעמים יש טרמפיסטים. נוסעת 20,000 קילומטרים בשנה. אוהבת לנהוג. עכשיו יש לי טויוטה סטארלט שהוא מצויין.

© DrorZi

New member
הכי טוב זה

שתעסי נסיעת מבחן על שתיהן לדעתי את תהני מאוד ביאריס וזו תהיה קניה יותר שקטה מבחינתך (ולא פזו זה לא אסון מוטורי, אבל אני מדבר סטטיסטית) מה שלא תבחרי נתת לנו את שתי המכונית שהייתי אומר לך לבדוק גם אם היית שואלת שאלה כללית על מה לקנות ב 80 אלף, כך שאת תהני ממה שלא תבחרי.
דרור זי, מקווה שתחזרי לספר מה הוחלט בסוף

תודה. אשמח לשמוע עוד דיעות

וגם קראתי את מכתב המנהל שלך. אחלא מכתב. תופים.....

© DrorZi

New member
../images/Emo32.gif אין עוד דיעות !

חוק א :אני המנהל ואני קובע חוק ב : אם יש לך ספקות ראה חוק א.
דרור זי, ברגע של בדיחות הדעת.

sronis

New member
דעה אישית שלי

אז ככה. לא מזמן התלבטנו בין יאריס ל- 206 ולעוד כמה מכוניות, שנופו באכזריות לאחר נסיעת מבחן (שאני ממליץ גם לך לעשות, כמובן. אם את מאזור השרון את מוזמנת אלי לעשות נסיעת מבחן על היאריס שלי) אז כבר הבנת שבחרנו ביאריס. בקצרה, אני אתאר את שתי המכוניות הללו ואת היתרונות של כל אחת: קודם כל נתחיל בשאלה. את מחפשת ידני? אם כך. טוב מאוד. היאריס הידנית עולה 80 אלף אם אינני טועה. (עוד 2000 בשביל חישוקי מגנזיום, ו- 1500 בשביל "על הכביש") הפז´ו - 1400 ידנית מספיקה, אבל 1600 טובה עוד יותר. מנוע היאריס טוב מה- 1400 של פז´ו אך פחות טוב מה- 1600. אם אוטומטי - ה- 1400 של פז´ו חלשה מדי לטעמי, ה- 1600 מצוינת אך יקרה (91000 בלי תוספות ולא "על הכביש"). היאריס עולה 87 אלף. שתיהן נמצאות בפסגת הקטגוריה. הפז´ו נוחה מאוד, יפה אך לא מרווחת במיוחד. התנהגות הכביש שלה מצוינת. הסחירות צפויה להיות טובה, אך רוב הסיכויים שלאורך הזמן היא תעלה לך יותר מאשר היאריס (דלק, ביטוח, טיפולים ותיקונים) במיוחד בגרסה החזקה יותר. האיבזור טוב אך לא יותר משל היאריס. היאריס חמודה (לא יפה במיוחד לטעמי, אבל יש לה קסם מסוים. די מרווחת גם מאחור בגלל מימד הגובה. התנהגות כביש טובה מאוד למרות זויות גלגול מוחשיות והגה טיפה קל. סחירות צפויה להיות טובה, וגם האמינות (טויוטה). המנוע 1.3 ליטר שמרגיש כמו גדול. יש לו זמינות כוח טובה ואין לו בעיה לשייט על 130 כל היום (ואפילו יותר). איבזור כמעט כשל משפחתית ממוצעת, ותכנון תא נוסעים פשוט גאוני. (צריך לראות). אנחנו בחרנו אותה כי היא פשוט "עשתה לנו את זה". אני חייב לציין שלא משנה מה תבחרי - תעשי בחירה טובה. שוב - אם את רוצה לראות את היאריס בלי הבלגנים של סוכני המכירות וכולי, אני גר ברעננה. רוני בשרות הקהילה

מצמץ

New member
אה......

1.הגולף בליגת קומפקטיות ומתחילה בסביבות ה 93,000 ש"ח (ידני) 2. היאריס ו206 הם מכונית טובות אבל השיקול הנכון הוא לשאול (במקרה של שני המכוניות הנ"ל): א. איזו מהמכוניות מפסידה יותר מבחינת ערך, שניהם מפסידות כמעט 9,000 ש"ח בשנה הראשונה וזה הרבה למכוניות בגודל כזה (שלא לדבר על ההפסד בשנה השניה והשלישית). ב. אוטומאט או ידני ג. האם יש מוסך קרוב לביתך. ד. כמה זמן צריך לחכות עד קבלת המכונית. אישית בליגת הקטנות לא הייתי מסתכל על אוטומאט הייתי כבר עולה ליגה לפוקוס או הגולף. אבל אם מדובר רק בשני המכוניות הללו אז, אוטומאט יאריס ,ידני פיז´ו. בנוגע למוסך, אף עלפי שזה נושא משני הפסד יום עבודה יכול לעלות לך כספית יותר מהתיקון. אני הייתי מחכה לפורד פיאסטה החדשה, במידה והיא תנחת בארץ בתחילת השנה הבאה (אם יש לך את האפשרות והעצבים לחכות).

למעלה