טוסיק X|

סטואי69

New member
טוסיק X|

שם: סתו כינוי אהוב:סטואי - סטואיקי - סטו איזור מגורים: מרכז גיל:12 פריט הלבוש האהוב עליך? החולצה? התקופה הכי אהובה עליך בחיים? התקופה שברחם לאן היית רוצה לחזור? לגרמניה כמה פעמים עברת דירה?0 אוהב את המקום שאתה גר בו? כן היית רוצה להיות מישהו אחר? אם כן, מי? לא מאוהב? אם זה במישהו רגיל אז לא. בסלבריטי כן היית מאוהב? איזה קראש דפוק חווית אהבה נכזבת? לעע בתול? כן יש חבר/ה? לא זרקו אותך?לא אתה זרקת?לא אוהב את עצמך?לא מה היית משנה בך? את הירכיים מה היית מעדיף בעצמך, יופי או חוכמה? שניהם =+ יש לך בורינג.סיקיו, או ספיי.סיקיו? הא? כמה מחשבים יש לך בבית?1
כמה טלוויזיות?3 דבר נחמד שהיה לך היום: ברנדון!!!!!!!1 דבר לא נחמד שקרה לך היום: רבתי עם חברה מתי התעוררת היום?45 : 12 גובה:1.50 משקל: בסביבות ה - 50 עד 55 כנראה הפאדיחה הגדולה של החיים: אני לא אספר את זה בפורום כדי שכל העולם ואשתו וילדיו יראו מה תעשה מחר? כנראה את מה שאני רוצה להקה שאת/ה אוהב/ת:pATD ו את Braeking Benjamin מתי בפעם האחרונה היית בהופעת מוזיקה?לא הייתי איזה שיר מתנגן עכשיו ברקע? לוליפופ רימיקס הצבע השולט בארון שלך: לא שמה לב מי האשה הכי יפה בארץ? ישראליות לא הכי יפות משו שחקנ/ית הכי מוכשר/ת? אמנדה ביינס ממה את/ה הכי מפחד/ת? מוות של מישהו אהוב או קרוב. אני לא מתמודדת עם זה טוב. האם אי פעם ישנת עם אדם מהמין השני ללא סקס? ובלי להתחרמן בכלל? לא נישקת בחורה? את אמא ואחותי 333> (על הלחי!!) נישקת בחור? את אבא ואח שלי 333> (על הלחי!!) אתה סטרייט/ית?כן חושב שעישון זה: המעשה הכי טיפשי שהאדם עשה אי פעם החייו העלובים איך היית משכנע את האנשים שמעשנים להפסיק? לא משנה מה אומרים הם לא יפסיקו ולא באלי לנסות לאנשים שהרסו לעצמם את החיים בכוונה ומתוך ידיעה שם אהוב לבן: ברק או אדם שם אהוב לבת: אמנדה ג'סיקה או סאם שם אהוב לכלב: חומוס או פלאפל מה הזיכרון הכי חזק שלכם מהילדות? אבא מביא אותי לגן בכל בוקר מה הזיכרון הכי מצחיק שלכם? בארוחות שישי שאבא עושה דברים מצחיקים יש לכם זיכרון פנומלי [זיכרון צילומי]? לטווח בינוני הבן אדם שהכי חשוב לך: ברנדון יורי חברים משפוחה הבן אדם שאתה הכי אוהב: ברנדון יורי הבן אדם שאתה הכי מתגעגע אליו: סבתא ז"ל הבן אדם שעושה לך טוב על הלב: חברה הכי טובה .מ.ג. חולעלייך 33> הבן אדם הכי מצחיק: שחור חסון הבן אדם הכי מוזר: חברה הכי טובה לשעבר (עכשיו אי שונאת אותה) הבן אדם הכי יפה: הממ תנו לי לחשוב על זה.. ברנדון!! הבן אדם הכי קרוב: חברה הכי טובה .מ.ג. הבן אדם שאתה סומך עליו: סבתא שעוד חיה הבן אדם שסומך עליך: מאיפה לי?~! הבן אדם שהכי השפיע עליך: אוהו אני לא אתחיל לספור הבן אדם הכי כשרוני: אני :] הבן אדם הכי מניאק: חברה שרבתי איתי היום הבן אדם הכי אמיתי: כולם אמיתיים לא? הבן אדם הכי מצליח: ברנדון יורי הבן אדם הכי צפוי: המורה שלי הבן אדם הכי לא צפוי: אני הבן אדם הכי חכם: אלברט איינשטיין כמובן הבן אדם הכי מטומטם (בצורה הטובה): אני הבן אדם הכי מסטול: אני הבן אדם הכי חרמן: .ע.ג. הבן אדם הכי רומנטי: אפחד הבן אדם הכי זיין שכל: .ה.ס. הבן אדם הכי וותרן: .ק.ל הבן אדם שאתה הכי רוצה לראות עכשיו: ברנדון יורי הבן אדם שאתה תשמור על קשר איתו על בליינד: ? הבן אדם שיכול לגרום לך להישאר ער כל הלילה:.ש.ק. הבן אדם שהכי מבין אותך.ק.ל. הבן אדם הכי עשיר: ביל גייטס לא? הבן אדם שתמיד מסתדר עם כולם: תמיד לכל אחד יש אויב לא? הבן אדם שהכי הרבה מקלל:אני
הבן אדם שהיית מסכים שיישן אצלך: ברנדון יורי הבן אדם שהיית רוצה להתחתן איתו: ברנדון יורי הבן אדם שהיית רוצה לראות אותו מתפרסם: אותי הבן אדם שהיית רוצה לראות אותו בכלא: ק.ל. אם.... אם היית נדלק/ת על מישהו/י שקטן/ה ממך, היית נותן/ת לזה להמשיך למשהו רציני?תלוי כמה קטן אם היית מגלה שבן אדם נמצא איתך בגלל רחמים, מה היית עושה?זורקת אותו לאלף עזאזל אם חבר/ה טוב שלך היה משתנה, היית מנסה לשנות אותו חזרה או מנתק קשר?מנסה זה או זה: תפוצ'יפס או ביסלי? תפוצ'יפס אופי או יופי? יופי פריקים או פקאצות?פריקים בעד ההתנתקות או נגד? בעד מתמטיקה או ספרות?מתמטיקה להקות או זמרים?להקות כלב או חתול? חתולים מחשב או טלוויזיה?מחשב ללכת או לנסוע?ללכת לישון או לקום?לישון לכתוב או להקליד?לקליד חיבוק או נשיקה?נשיקה התכתבות או שיחת טלפון?התכתבות להיות נבוך או להיות קול?קול לבכות או לצחוק?לצחוק גיטרה או תופים?תופים אנשים קטנים ממך או גדולים ממך? הא? אייסיקיו או מסנג'ר?מסן אסוציאציות: אהבה? ברנדון יורי שלום? היי מתנחלים? ערבים? יהודים? מניאקים מוות? .ק.ל. חיים? יונה O-ם כבוד? אהדה מים? המבנה החלקיקי של החומר בצפר? חרא חופש? כייףף חו"ל? גרמניה עבודה? חרא הצלחה? כסף השראה? ברנדון יורי מלאכים? סבתא ז"ל תנ"ך? ספר של שקרים סוכר?מתוק נשיקה? צרפת השלימו את החסר: השם "דניאל" מזכיר לי את? בתדודה שלי מה שאני הכי רוצה עכשיו זה? ברנדון יורי הכי אוהב? ברנדון יורי חבל ש...? אני לא הזונה של בנרדון הלוואי והיה לי?ברנדון אין דבר העומד? בפניי אם תרצו? אז אולי לקבלו מי ששונא אותי מצדי ש...? ילך להזדיין? אחרי השאלון אני? אלך לענות על שאלון אחר או אלך לישון לא הייתי צריך? לתת לחברה שלי ללכת כי היא חושבת שהכל מגיע לה אני חייבת לומר תודה ל? ברנדון, שממלא לי את החלומות בלילה 3333> אני חייבת לומר סליחה ל? כל מי שקורא את השאלון, אני לא אובסזסיבית אני פשוט מאוהבת למה אני אף פעם לא? מקבל יותר טוב במתמטיקה אבגדהוזחטיכלמנסעפצקר? WTF יומולדת זו סיבה ל? חגיגה? העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לכם: לא לשתות שוקו אחרי חומוס הערבים הם: זונות בשלוש מילים אתה יכול להגיד על עצמך? אני רוצה להשתנות

למעלה