טופ 7 אואזיס שלכם

sok777

New member
טופ 7 אואזיס שלכם

אני יודע שזה כמעט משימה בלתי-אפשרית ותמיד טענתי שאי אפשר לבחור שיר אהוב וכד', ואני עדיין טוען. אבל..... מבחינתי תמיד יהיו כמה שירי אואזיס שתמיד יהיו ההכי הכי, אפילו שאני לא אוהב אותם יותר מאחרים ויהיו תקופות שאני אוהב אחרים פי כמה וכמה. אז נכון, טופ 10 היה יותר קל לעשות, אבל לי אישית היה קשה מדי לעשות טופ 10, כי יש לי בערך 6-7 מעל כולם ולא רציתי להוסיף עוד 3 מעולים שהם פחות אלוהיים מבחינתי. בקיצור - הולכים לפי מה שלי היה הכי קל
הנה שלי (לא לפי דירוג מסויים): Slide Away Don't look Back in Anger Live Forever Supersonic Wonderwall Cigarettes&Alcohol The Masterplan

הטופ 7 שלי

שמפיין סופרנובה,ליב פורבר,סאמיי סיי,קלאודבורסט,ליסן אפ,תוק תונייט,דונט לוק בק אין אנגר . וסליחה על שזה בעברית לא רציתי לכתוב בשגיעות

sok777

New member
וואלה... מגניב

קלאודברסט וטוק טונייט מפתיעים. גם ליסן אפ מפתיע באיזשהו מקום.... יפה !

sok777

New member
גם בעיניי,

ואחד הראשונים שאהבתי. אבל בכל זאת אני די שלם עם הטופ 7 שלי :)

SHIR04

New member
אתה בקטע של להכשיל אה?../images/Emo8.gif

בוא נראה.... ככה: Magic Pie- זה שיר אגדי, לא הרבה יכולים להבין
סתם סתם Cast No Shadow Up in the Sky Gas Panic Stop Crying Your Heart Out Let There Be Love Don't Look Back in Anger אוף זה קשה מדי
והסדר לא אומר כלום...

SHIR04

New member
לא את האמתי ש....

התלבטתי בין שמפיין סופרנובה לקאסט נו שאדו...אבל לשמפיין לא התחברתי כל כך מהר כמו לקאסט... נתתי רשימה באופן כללי שירים שאני תמיד אוהבת. למרות שלא תמיד אני שומעת אותם...זה נורא תלוי

sok777

New member
גם אני התלבטתי לגביו,

הוא אחד השירים הגאוניים... והכי תחת השפעות סמים. אבל יש לא מעט כאלו, ואני ממש שלם עם השביעייה שלי :)))

בועז90

New member
TOP 7

Soopersonic Don't look back in anger Champagne Soopernova Turn up the sun - הסולו בסוף השיר פשוט מהפנט !! live forever Waiting for the rapture Slide away

slag1902

New member
הטופ7 שלי, שזהה לגמרי..

לטופ שבע של המנהל החביב(שם?) Slide Away Don't look Back in Anger Live Forever Supersonic Wonderwall Cigarettes&Alcohol The Masterplan

uriko

New member
שלי

1.supersonic 2. live forever 3. rock and roll star 4. magic pie 5. hey now 6. my big mouth 7. I can see a liar

SHIR04

New member
אחלה רשימה! סוףסוף מישהו נתן כבוד לMAGIC PIE

הכבוד הראוי לו (; hey now אני גם ממש אוהבת..

oasisforever

New member
ה-7 שלי-

1. let there be love 2. dont look back in anger 3. whatever 4. mornning glory 5. the girl with the dirty shirt 6. the boy with the blues 7. i hope i think i know מצטער שלא הגבתי הרבה זמן אבל אני תמיד קורא ומתעדכן בקשר ללהקה

למעלה