טיול בטוקיו לבד?

sivan120

New member
טיול בטוקיו לבד?

אני רוצה לנסוע לטוקיו, רק לטוקיו, נניח לשבועיים (לא יכולה יותר)- ראשית כל האם היפנים יודעים אנגלית בטוקיו ואין בעיית תקשורת, דבר שני- האם נעים לטייל לבד בטוקיו (אני לא אחרי צבא, קצת יותר מבוגרת...טיילתי כבר בניו יורק לבד, סידני באוסטרליה ועוד). תודה.

Tenguy

New member
שום בעיה ובמיוחד בטוקיו
השילוטים בכל מקום כוללים אנגלית

בשדה התעופה, וברוב בתי המלון מדברים אנגלית. רצוי להדפיס עוד בארץ בנוסף את דף ה-reservation של החדר במלון גם את דף האתר של המלון המכיל את הכתובת המדוייקת ביפנית, כי לא בטוח שנהג המונית יודע אנגלית, ואז יש להראות לו את דף הכתובת ביפנית של המלון כדי שייקח אותך עם המזוודה בדיוק נמרץ למלון המבוקש.
את דף ה-reservation של החדר יש להציג (כמו בכל מקום בעולם) בקבלת המלון.
לכל יעדי התיור בטוקיו יש תחבורה ציבורית מצויינת, ואף מומלץ ללכת ברגל ואפילו ללכת לאיבוד... כי בכל מקום במרכז העיר (שהוא גם ככה ענק) יש תחנת רכבת או מטרו סמוכה
טוקיו גם עיר בטוחה לחלוטין לטיול עצמאי ביום ובלילה (עד אחת בלילה כי אחרי זה אין כבר תחבורה ציבורית עד חמש בבוקר), ואני טיילתי בהמון מקומות שגלויים לעין הציבורית ללא כל חשש ובלי שום בעייה.

anigodin

New member
אין שום בעיה לטייל לבד ביפן.

עשיתי זאת באוקטובר האחרון וזה היה נהדר.
&nbsp
אבל למה רק טוקיו??
קיוטו היא עיר נפלאה ונמצאת במרחק 3 שעות שינקנסן מטוקיו.
אם את נוסעת לשבועיים, הקדישי לה לפחות 4 ימים אם לא יותר (אישית הייתי יכול להיות רק בקיוטו שבועיים ולא לראות הכל..).

למעלה