טיסה לניו יורק עם ילדה בת שנתיים וחצי

s0sem2

New member
טיסה לניו יורק עם ילדה בת שנתיים וחצי

שלום
מקווה שלא נשאל בעבר.. לא מצאתי בחיפוש

אשמח לשמוע ממה שעשה - אנחנו מתכננים לטוס בפסח לניו יורק עם הילדה שתהיה בת שנתיים וחצי.
לא מצליחים להחליט מה הדרך הנכונה לטוס -
1. טיסת לילה ישירה של אלעל - יקר מאוד מאוד לצערנו, אבל בתאוריה היא תישן חלק מהטיסה וכשננחת בבוקר נתחיל סוג של יום..
2. טיסת יום עם קונקשן - מגיעים אחרי צהריים לניו יורק - הבעיה שכנראה שנצטרך להעסיק אותה כל היום בכל הטיסות (14 15 שעות)
3. טיסה עם קונקשן שהקונקשן יוצא בערב, ונוחת בניו יורק בלילה - הבעיה כאן שהיא אמנם תישן בטיסה לניו יורק, אבל כשנגיע בלילה מבחינתה היא סיימה לישון והלילה הלבן מובטח..

אני מפספס משהו? יש המלצות מיוחדות?

מילי29

New member
אמנם הפורום עוסק בטיולים בארץ

אבל מנסיוני האישי בטיסה אחת לארה"ב עם קטנטונת כולל קונקשיין, זה הספיק לי לכל החיים בערך...סיוט...
עדיף טיסת לילה ישירה. ככה גם עושה האח היו יורקי שלי שמגיע כל שנה לארץ (אבל הוא תמיד עוצר ליום בעיר אירופאית, מה שמוזיל את עלויות הטיסה וגם יוצר הפוגה בדרך.
ממליצה לך לבדוק בקבוצת "חו"ל זה כאן" או בפורום טיולי משפחות ב"למטייל", אולי יהיו להם רעיונות איך להוזיל עלויות ועדיין לשמור על שפיות

טסנו בעבר עם ילדה בת 3.5 טיסת לילה ישירה לטורונטו היה נסבל. טסנו אייר קנדה.
לדעתי בכל מקרה זה יהיה יום לא פשוט ולכן לדעתי העדיפות היא כזו:
1. מחיר.
2. מינימום קונקשיין. הבידוק היום לוקח זמן וכל התהליך די מטרטר ולעיתים אף כרוך באיסוף המזוודות. מבחינתי צמצום נחיתות והמראות זה גם פקטור.
3. עדיפות לטיסה טרנספורמציה אטלנטית בלילה.

למעלה