טיפ היום:לו רק היה לי יותר זמן...

טיפ היום:לו רק היה לי יותר זמן...

טיפ היום: "לו רק היה לי יותר זמן..." לאף אחד אין מספיק זמן, אך חלק מהאנשים ניחנו בכושר להשתמש טוב יותר בזמן, להגשים יותר אישית,מקצועית ורוחנית,כל יום. תחשבו על זה, מה דעתכם? אמרו מה זה אומר לכם... JUST DO IT הטיפים הם מספרי והטיפ היומי מופיע היום בטיפסטר בעמוד הבית של אתרי:

קשור לטיפ היום: על תכנון זמן

על תכנון וזמן מאת : בני ישראלי www.loveyoursuccess.net לו היה לי יותר זמן ... האם העסקים מתישים אותך ? האם אתה מתפזר , מאבד שליטה , מרגיש אבוד או במלכודת ? האם אתה מרגיש , שלא משנה כמה מהר אתה רץ , לא תוכל לשעוט קדימה ? כאשר אנו עסוקים מדי , קל לאבד מגע עם העסק האמיתי של חיינו , שלא לדבר על העסק של לעשות עסקים . בעצם , רבים האנשים שמתחבאים מאחורי העסק , כי לא יודעים בדיוק מה רוצים ומה צריך לעשות . כיום , בקלות אפשר לקיים התחייבויות רבות . אנו ניצבים בהתמדה מול הזדמנויות חדשות . אם איננו זהירים , אנו כורעים תחת העומס ונזרקים הצידה . אז איך אנחנו עוברים מעסק באנדרלמוסיה לפרספקטיבה יותר רגועה וניתנת לשליטה ? הצעד הראשון צריך להיות שתהיה לך תשוקה עזה לשינוי . לרוב האנשים זה קורה רק כאשר הסבל בלהישאר אותו הדבר , הופך להיות גרוע יותר מהסבל של השינוי . אתה צריך לומר : " נמאס לי מהדרך בה אני חי! אלו הם חיי ואני מתכוון לחיותם בדרכי שלי ". להיות בשליטה ולתפוס שליטה על העסק , דורש שליטה , מחויבות ומוטיבציה . צריך רזרבות של אנרגיה ועוצמה , לקחת שליטה חוזרת על חייך . מרגע שקבלת מחויבות , אתה צריך להקדיש זמן ולפנות את הזמן , הדרוש לעשות את העבודה של שיפור חייך . פנה זמן ביומנך כל יום לחשיבה , שיקוף , קריאה , פתרון בעיות ובדיקת מצבך . זכור , אם אתה לא מגן על זמנך , שותפיך לעבודה , הבוס , ההורים והמשפחה בשמחה ימלאו את הזמן בשבילך . האם זה מה שאתה רוצה ? בלהט הגן על הזמן לעצמך - זו הדרך היחידה להשתחרר מהעסקים , כך שתוכל להיכנס לעסקים . כאשר פינית זמן , אתה צריך להתמקד . אפילו שהתמקדות היא פשוט חיפוש דרכים לברוח מסבלותיך הישנים , מעוני , משיטות לא יעילות ומבינוניות . איך אתה רוצה שהעסק שלך וחייך ייראו ? מה הדבר שאתה הכי רוצה לעשות בזמנך ? מהו הדבר שאתה מרגיש תשוקה עזה אליו ? מה חשוב לך ? הגיע הזמן לשאול שאלות רציניות . כשאתה מתחיל להתמקד , הטוב ביותר זה להתחיל מבפנים . כשתגיע לרמה שברור לך במוחך ובליבך , העסק שלך ו/או חייך , אתה תשיג בהירות בעולם החיצוני . אז הדרך להתחיל היא בשיקוף פנימי . להבין את עצמך , את צרכיך , מה שמעניין אותך ותשוקותיך. ככלות הכול , אתה יצרת מצב זה . כשאתה מתחיל ללכת בדרך של הדברים שאתה רוצה , החיים נפתחים בדרך יותר משמעותית והרמונית . אם אתה צריך עזרה כדי להפנים ולקבל כיוון , השג אותה . יש הרבה ספרים , מדריכים , יועצים , קורסים וכו' , פרושים לפניך . נסה לשאול את עצמך שאלות שמוציאות החוצה את התשובות שלך .עשה לך מחסן אישי של שאלות . כשאתה מחליט לקבל מחויבות מספקת לנצל את הזמן ולפנות זמן , עצור ושאל את עצמך שאלות של השורה התחתונה . הגיע הזמן שתצבור לעצמך שאלות שמאפשרות לך שליטה , בהירות , שיווי משקל ותוכנית לנוע קדימה . השתמש בשאלות אלו פעם בחודש , או פעם בשבוע .

למעלה