טפילים

אמאלה ט

New member
טפילים

שוב חזרו הטפילים..... אני חייבת לדעת דחוף מה עושים במיידי. הרופא המליץ לקחת דחוף פליג'יל. אבל מקריאה מעמיקה שלי. היא עלולה לעודד צמיחת יתר של שמרים ובכך להחליש עוד יותר את המערכת החיסונית. הילד סובל. מה עושים מחר בבוקר. דברתי עם רופא BICOM מומלץ אביטל מקרית אונו. אני יודעת שהוא מאתר בכל החלקים בגוף היכן מצויים טפילים. וחוסרים של ויטמינים. ונותן טיפול אלקטרו מגנטי ועוד. אני מתכוונת ללכת. אבל כרגע אני צריכה פתרון מהיר לטפילים (ג'רדיה). מה עדיף הומופאתי , רפואה סינית , קונבנציונאלית ? רופא גסטרו טוב ? כל ההצעות יתקבלו בברכה.

פלג'יך לחמישה ימים

ואחריו(וגם תוך כדי) הפגזה בפרוביוטיקה חזקה. למה הכוונה הילד סובל?

את יכולה לפרט יותר לגבי התופעה?

לבני יצא לאחרונה כתם בבטן בקוטר של כ 5 ס"מ, הכתם נראה ככוייה (ברור לנו שזה לא כווייה ולא חבלה), הרופא טען שזה זיהום אבל לא ידע לציין את הגורם לכך. זו פעם שנייה שזה קורה, בפעם הראשונה זה הופיע בפנים ונשארה לו צלקת. האם זה נראה לכם קשור לטפילים? תודה

ליוהנתן מצטערת על הקיצור

לעניות דעתי טפילים מהסוג המדובר פה, נמצאים ברקמות הפנימיות ולא נתקלתי בסימפטום חיצוני לכך כמו הכתם שתארת.ג'יארדיה סוג של טפיל שנמצא במעיים וברקמות פנימיות אחרות.בד"כ מתבטא בשילשולים ,או בשינוי צבע הצואה.סימפטומים נוספים הם אי שקט,עצבנות ,כאבי בטן ואי נוחות כללית. הערת אגב,אמא שאמרה לי שלבנה אין בעיות מעיים,ערכה את הבדיקה לאחר קריאה פה בפורום ולהפתעתה גילתה ג'יארדיה.הבדיקה היא בדיקת צואה פשוטה,צריך רק לבקש מרופא המשפחה. יתכן כי הכתם הוא סוג של פטריה ,או סימפטום של אלרגיה. רב הילדים בספקטרום סובלים כנראה מאיזו חולשה של המע' החיסונית.

למעלה