טפשות טיפוסית

טפשות טיפוסית

היום כהרגלו אחת לכמה שנים מחליט סדאם בישירות ,או לא בישירות לאיים על ישראל בשיגור סקאדים אימתניים (שלהזכירכם בפעם האחרונה היו מצוידים בראשי בטון) ,וכרגיל אחת לכמה שנים מתחילה אותה תרגולת ידועה של רכישה אובססיבית של נייר דבק אוטם עדכון מסיכות גז ו... ``יבוא`` טילי פטריות מארה``ב ,למרות שטילים אלו שמעולם לא יועדו למנוע כניסת טילי קרקע קרקע כגון סקאדים מכך כלל לא יעילים למשימה ועושים יותר נזק מה סקאד עצמו... מה אתם חושבים על המשברים התקופתיים הניואנסים וניורויות של תושבי ישראל הבאים כתוצאה מכך? רדום ונוח לו.

the me and i 16

New member
תפסיק להתלהב

זאת פשוט שנת בחירות אמריקאית... וזה נורא אין באמריקה לתקוף את סדאם... והוא, לא ממש איכפת לו, הוא יודע את זה וזה לא ממש מזיז לו כמה כוחות נזיז כי אז הוא יצעק לנטו ששוב נטפלים אילו ושאיכות החיים ירדה לכזאת רמה בארץ שלו שהם יהיו חייבים לעזור לו... ככה זה. הבחור שבוכה בסוף מקבל.... מה גם שאני לא ממש זוכר מתי הוא היה איום שדורש צומת לב... מאז מלחמת המפרץ היו לו כל כך הרבה בעיות עם האמריקאים ותמיד מזהירים אותנו... למה????????? הוא מעדיף לתקוף את הכורדים מאשר אותנו... הם לפחות לא ממש מחזירים לו... ``די לאלימות`` ושמישהו ישלח את זה לסאדם באי מייל

פלויד

New member
תקווה שלסאדם יש סתם דואר בכלל....

סתם בדיחה מגעילה ולא אופיינית לי, בעצם אפילו ברכתי הרגילה לא ראוייה לזה...

בלה בלה

New member
מלחמה תמידית..

אני באמת לא זוכרת מתי זה היה (אולי לפני מלחמת המפרץ..) אבל סדאם הכריז שהוא במלחמה עם ישראל, מעולם הוא לא הכריז שהמלחמה הסתיימה.. כך שבתאוריה אנחנו נמצאים במלחמה תמידית עם סדאם. אולי אנחנו לא מרגישים את זה אבל אנחנו בעצם במלחמה עם עירק. בגלל זה יש הרבה פעמים את אותו ``מצב חרום`` אם אנחנו במלחמה עם סדאם, הוא ראשי לזרוק עלינו טילים מתי שרק יתחשק לו.. מה יקרה לו אם הוא באמת יזרוק אותם זה כבר סיפור אחר.. יום טוב :) ושאלו יהיו המלחמות היחידות שלנו..

אהם...

השם הינו בלועזית משמע אני יכול לכתוב בכל צורה שאחפוץ בה אני יכול גם לקרוא לו טיל פתריוט... אם ארצה... רדום ונוח לו.

דווקא לא

יש כלל מאוד ברור בעניין הזה: כשבאנגלית מופיעה האות T, בעברית מופיע האות ט במקומה. כשבאנגלית מופיע הצירוף Th, בעברית מופיעה האות ת` במקומו. כל השאר פשוט שגוי...

I stand corrected and

יש עוד כללים שכאלה? פשוט נאמר על ידי מורה אם אינני טועה שיש חופש מסוים בעיניין הזה... רדום ונוח לו שמודה למלנטראמה העשרת ידיעתו הלשונית.

כן ולא

אין חופש עם ט` ו-ת`, אין חופש עם ק` ו-כ` (c,k,ch) אבל יש חופש ב-ו` ו-ב` (טלויזיה - טלביזיה, איך שבא לך). אם אני לא טועה.

the me and i 51

New member
דוקא ממש לא נכון

הוא צדק בהתחלה... אין שום חוק שאומר את מה שאמרת... לא שאני יודע עליו בכל מקרה... לפי מה שאני הבנתי מהמורה שלי ללשון מילים בלועזית מתורגמות חופשית לעברית.... אבל בכל מקרה זה לא ממש משנה... ``די לאלימות``

זה לא ממש מדוייק...

יש איזשהו עניין עם עברות כמו עם טלפון שהפכה לחלק אינטגרלי מהשפה העברית... רדום ונוח לו שמתחיל לקבל פלאשבקים משעורי לשון של שנה שעברה...

למעלה