טריגר

מייפלס

New member
טריגר

" התעללות כזו אינה שונה מהתעללות מינית במשפחה "
אני אמרתי , לעו"ד מסיוע משפטי .
ואמרתי בהקשר להתעללות הנפשית והפיזית וכו' מאמא שלי .
אני רוצה צדק . אני רוצה הכרה ואני רוצה פיצויים על נזק נפשי בעיקר ועוגמת נפש ולא רק מאמא .
מכל אלה שפגעו בי כל כך והיו דמויות מרכזיות בחיי פרט לאמא - אחותי הקטנה והגרוש שלי .
והנה התחלתי צעדים ראשונים .
הייתי בסיוע משפטי והתייעצתי .
לא בטוח שיוכלו לקבל ולטפל בתביעותי כי אני שייכת למשרד הבריאות .

תחושת פספוס ואכזבה וצער והתקוממות ...
עוד נפילה בין הכיסאות ... עוד כשל ...
וכל שנותר לי לחכות לתשובה ואם היא לא תגיע דרך הדואר לגשת לשם לברר מה קורה בעוד חודש וקצת כשהחגים יהיו כבר מאחור .
כולי תקווה שהם יוכלו ושאצא לדרך בתהליך אחד ( נאמר לי שאני צריכה לבחור דבר אחד מתוך תביעותי ועל כך ללכת כי אי אפשר דרכם כמה דברים במקביל ) .

בנוסף להתחלה שאני מאוד מקווה שהיא תהיה מבורכת ותצלח ותניב לי פירות בהמשך , גם אם היא לא קלה אלא להיפך ... ולכאב החגים והבדידות של אין משפחה ואין לי איפה לעשות את החג פרט להוסטל שנמצאת בו ... כי הפעם לא מצאתי לי מקום להתארח בו ...

אני עוברת מההוסטל למקום שאוכל לגדל את המחמדות שלי איתי בחדר . ואוכל גם לצרף כלב . ואהיה בחדר משלי . חדר שהוא יחידת הורים ותהיה לי אמבטיה ומטבחון פרטיים משלי . בסביבה טובה שקרובה לים .
הקאץ מבחינתי שמדובר בדיור מוגן ... ז"א מקום שיקומי אחר .
מבחינתי זה זמני עד שאמצא ואשתלב בסביבה שרצוני להיות בה , שתעזור לי להתרפא מפצעיי וצלקותיי הנפשיים בעיקר .
סביבה שאינה מדרס רגל לשיקום ... סביבה שהיא אינה טיפולית אבל היא טיפולית עבורי - סביבה שקטה וטיבעית , מן פנינת טבע ירוקה ואם אפשר בודדה ... מוקפת בבעלי חיים הן בר והן מחמד ומשק . וזה לא נוגד טיפול אחר הכרחי שתואם אותי , שיתאים לי באמת שזה גם בדרך .

הלוואי כל כך שלמרות שההתחלה של השנה וחלק מהתליכים שהתחלתי בהם קשים ומטלטלים ומורכבים ... שהכל יהיה לטובה .
שהכל יסתיים לטובה . טובה עבורי .
שיהיה טוב , נעים , שלו ושקט במידת האפשר , שיסתדר באופן הכי נכון וטוב לטובתי העליונה וייעודי ...

אמן !

שנה טובה לכולם ... שנה מתוקה של בריאות ומזור לכולם .

צומחת23

New member
היי מייפלס!!

אני נדהמת מהעקשנות שלך! (במובן החיובי)
שאת ממשיכה לשאוף ולהתקדם לעבר
משימות שהצבת לעצמך
של להגיש תלונה ולצאת מההוסטל
ולגדל חיות מחמד ולהגיע לטיפול שאת רוצה בו
אני כ"כ מעריכה את זה!

מייפלס יקרה!
אני מאחלת לך שתצליחי לנתב את הכוחות שלך
להשגת היעדים שהצבת לעצמך
בדרך הכי מוצלחת וחיובית ואופטימית
כמו שמשתקף מהכתיבה שלך...
שנה מתוקה מתוקה.

צומחת

מייפלס

New member
תודה רבה צומחת ...

רק תיקון קטן - זה להגיש תביעה קודם כל ורק אחר כך ובגדר אולי , תלונה מחודשת במשטרה כנגד אמא .

ואני אשמח לשלוח לך מסר , אם אפשר ?

למעלה