טרמפים למפגשים

giora10

New member
טרמפים למפגשים

כל מי שמעונין להגיע למפגש ואין לו סידורי הסעה מוזמן ליצור איתי קשר בתיבה האישית. Hannusha הבנתי שיש לך בעיה כזו. לידיעתך ישנה קבוצה נחמדה של חברה הגרים בחיפה שתמיד שמחים לאסוף איתם טרמפיסטים. אני מקווה שהשבת הבאה 24 לפברואר תזרח השמש ותועיל לחמם את אזור נווה מדבר, ואנו נוכל ליהנות ביחד בשבת קייצית של סוף פברואר. Hannusha לא רק את מוזמנת אלא כולם, כל מי שאין לו סידורי הסעה או מוכן להסיע אחרים, מוזמן ליצור קשר בתיבה האישית או במייל.

Hannusha

New member
יש קבוצה חיפאית?../images/Emo12.gif טוב לדעת../images/Emo9.gif

מאוד הייתי רוצה להכיר עוד אנשים מקומיים שאפשר לסמוך עליהם, עוד לפני שאני נוסעת למפגש. בלסמוך אני מתכוונת לעניינים שלאו דווקא קשורים לנודיזם, אלא אפילו דברים כמו האם הם נוהגים כמו נהג ישראלי או כמו בני אדם...
מה? בכ"ז נסיעה ארוכה...
אבל העיקר הוא שכך אוכל להכיר אותם לפני, וזה לא יהיה כמו להגיע לגמרי לבד, אלא כבר עם מכרים. זאת בטח תחושה נוחה יותר... ובכלל- תמיד טוב להכיר עוד אנשים בראש שלך
וחזרה לעניין- סידורי הסעה הם רעיון מצויין.
אצור קשר.

40גבי

New member
היום ביקרתי שם

בדרך חזרה מעין-גדי ,היום ,הלכתי לבקר בחוף נווה מדבר. המקום נראה די שומם , המסעדה היתה ריקה...אולי זה לא העונה שם. כמעט הצטערתי שלא היה מפגש היום כי יכולתי לבוא ולהגיד שלום
באיזה שעות המפגשים בחוף שם? גבי

giora10

New member
היום בילינו בחוף נווה מדבר../images/Emo91.gif

גבי! סליחה...היום הייתי בחוף נווה מדבר מ 10 בבוקר ועד 15:30 היינו 25 נטוריסטים. על עובדה זו קשה להתווכח. כנראה שהצצת בכניסה וראית שבחוף הרגיל הלבוש כמעט ולא היו אנשים. נכון הוא, אך לא טרחת להגיע לחוף הנטוריסטי הנמצא כ 300 מטר דרומית לחוף הלבוש. את הסיפור המלא והתמונות תוכל לקרוא בפורום הנטוריסטי הישראלי בהייד פארק בשעה יותר מאוחרת היום. לחנה! אנא הקליקי על השם שלי ותכלי להגיע לבלוג שלי לאתר הנטוריסטי הישראלי ולפורום הנטוריסטי בהייד פארק צפיה נעימה!

Hannusha

New member
אוי, פברואר לא קר מדי לזה?../images/Emo3.gif

ואגב- למה לא להחיות את הפורום פה במקום את זה שבהייד פארק? בעצם- למה במקום- בנוסף
תזכירו לי איפה זה נווה מדבר.

Hannusha

New member
אה, ראיתי איפה זה- רחוק../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

צפון ים המלח
נכנסתי לאתר דרך הקישור בכרטיס האישי שלך
לאיזה אשכול בפורום שם המלצת להיכנס? ובלי קשר- הבלוג שלך נשמע מעניין

giora10

New member
שבת בחוף נווה מדבר ../images/Emo91.gif

חנה וכל מי שחפץ, מוזמנים לבקר בפורום הנטוריסטי הישראלי בהייד פארק כדי לקרוא מה היה היום בחוף נווה מדבר. חנה! את יכולה להביט באשכול השני שהוא אשכולות בולטים בשנים האחרונות, (כמו תוכן העיניינים) ולבקר באשכול המתאים לך. יש הרבה מה לקרוא שם. כדי להביא יותר נטוריסטים למפגשים הוחלט לפתוח פורום נוסף בתפוז. קוואנט לקח על עצמו את ניהול הפורום מתוך מטרה לגייס חברים וידידים חדשים. 2 הפורומים בהייד פארק פעילים וימשיכו לפעול כרגיל. נכון, רמת הפעילות נמוכה, אך טוב שהרייטינג משביע את רצוני אחרת הייתי מממזזזמממןןן מפסיק לכתוב שם.

40גבי

New member
גיורא..איך יכולתי לדעת?

בכל אופן הייתי עם חברים ( שלא בעניין ) וחזרנו ממירוץ עין-גדי ביקשתי שנעצור שם רגע כדי שאוכל לבדוק רמת נגישות. הגעתי עד לאיזור הכורכר התלול מעט שיורד לים ליד המלתחות, אתה אומר שהחוף הוא בעצם 300 מטר דרומה? הכנסים דרך אותה כניסה? היכן שהחניה? בכל מקרה לא הייתי יכול להשאר יותר ממספר דקות. גבי

giora10

New member
בשביל זה יש טלפון סלולרי...../images/Emo56.gif

גבי! את התיבה האישית שלי כבר הכרת, ואתה רשאי לבקש את מס' הטלפון הסלולרי שלי שם. בכניסה לחוף יושבת בחורה בשם קוני ועל ידה נמצא בדר"כ מנהל החוף ששמו ציון. האם שאלת אותם? מס' הטלפון של החוף כתוב בספר טלפונים, באתר האינטרנט שלהם, בשילוט גדול הממוקם בכניסה לחוף, באתר הנטוריסטי הישראלי ובפורום הנטוריסטי הישראלי באשכול "היכן אנו נפגשים". אפילו בבלוד שפתחתי יש איזכול ואפילו מפה...אז מה הבעיה??? אני מניח שלא שאלת ולכן אינך יודע וחבל...:-

למעלה