יאאאאא שלום :)

יאאאאא שלום :)

אני אורטל, בת 18 וחצי (זקנה) ורואה השמינייה!!! אני רואה את הסדרה בגלל אדם
כי הוא חמוד וכל זה (מאוהבת בו חחחח) אוי, אני צריכה לשנות את החתימה שלי!!! טוב נו מקווה להשתלב וכל זה....

ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני טל, בת 13 וחצי, רואה השמיניה
ואוהבת את ידידיה ויטל
תהני

היי טל, ../images/Emo51.gif ../images/Emo13.gif

נו ידידה חמוד אחרי מיכאל
בגלל העיניים שלו

אה, שאלה:

ראיתי שיש פה אדומה, מאיה קורן. מי זאת? כלומר את מי היא משחקת בסדרה? כי אני לא בקיאה בשמות של השחקנים במציאות...

HenVeLo

New member
היי! את לא הזקנה היחידה!../images/Emo3.gif

אני בת 17 ..אפשר להקים בית אבות

niromy

New member
למה בית אבות?

מוסד לגיל הזהב! ;) גם אני ישישה כמוכם חח

HenVeLo

New member
אהמ..

אני מקווה שיש שם בריכה
וד"א: אני מוחה! באתר של ערוץ 6 כינו את אדם כהחתיך של הכיתה.. כנראה שהם שכחו שיש עוד!! אנשים בכתה! אהמ*ניני*אהמ*אבי*אהמ*אני לא אוהבת לקפח..דורי*

איי הוא כזה חמוד...

חחח אני יודעת שאין לי סיכוי איתו אבל הוא כזה נושי.... ואני קוראת לו מיכאל שיבוא יום וניפגש ושאני אומר לו כמה שאני אוהבת אותו, אני אגיד מיכאל ולא אדם. דרך אגב, גם אם הייתי רואה אותו ברחוב, והוא לא היה מנחה בערוץ הייתי נדלקת עליו כי הוא בדיוק הסגנון שאני אוהבת

אה כן בקשר לתמונה ששמתי...

אתמול מתוך שעמום ורצון לעצבן את אחי, שמתי כמה תמונות של מיכאל יחד כדי שאני אראה אותו כמה שאני רוצה. שמתי בתור רקע במחשב ואחי כמעט ערף את ראשי (כולה יש לנו תמונה של החתול שלנו ברקע, בשולחן עבודה) אז ויתרתי... אתם מבינים? ויתרתי לילד בן 16 אוף :( (טוב נו הוא חזק ממני זה לא פייר...) שוב תמונה של מיכאל... (כן כן, אני מתה עליו חחחחח עזבו התחרפנתי)

niromy

New member
אולי בכל זאת יש לנו יתרון

שאנחנו קשישות כמוהו ;) וכן הוא בהחלט התאם שלי, אבל בתוכנית הוא נראה הרבה יותר טוב מבתמונות (לפי דעתי לפחות) אררר מה הייתי עושה לו

אני כבר מזמן הייתי מציעה לו נישואים

חחחחחחחח והייתי עושה לו המון דברים
(נכון שזה נראה כמו אייקון חרמני כזה? פעם רבנו על זה בפורות 'תשוקות')יאמי
הוא נולד שבועיים אחרי... ו-3 שנים לפני... אני ב-17.1 והוא ב-31.1 אחחח מה הייתי עושה לו... כמה שהיום רציתי להיות נטשה

למעלה