יאללה, לדיווח !!!

Happy1

New member
יאללה, לדיווח !!!../images/Emo68.gif

למי שתהה למה שמתי את הבלונדינית למעלה... אז סתם התחשק לי להיות יפה ליום אחד...
אתמול הייתי בארוחת ערב משפחתית גדולה. לא הספקתי לעשות ספורט לפני כן, אבל הספקתי לאכול משהו קליל כדי לא להגיע בשעה 21:00 מורעבת לאוכל. בדרך נתקעתי בפקקים מעצבנים
וישבתי שעה וחצי באוטו חסרת מנוחה. בסוף שמתי קצת מוסיקת ג´אז והתחלתי להרגע... מכיון שלא הגעתי ממש רעבה אז גם לא אכלתי המון. אכלתי יותר לשם הנימוס כדי לא להעליב את המארחת שעמלה קשות. מהקינוח טעמתי חתיכת עוגת כושי קטנה, אבל לא נגעתי בשאר הפיצוחים למינהם. היום התחלתי את הבוקר פחות טוב ואכלתי כמה מתוקים (ע"ע : וופלים) אבל אז תפסתי את עצמי וזרקתי את השארית (הקטנה) מהקופסא לזבל. אם אתחיל עכשיו עם רגשי אשמה לא אפסיק לבכות לכם
אז אני אפילו לא חושבת על כך. זהו נגמרה ההתקפה. ממשיכה הלאה. היום (מעניין למה ?) לא יהיה לי זמן לעשות ספורט בערב, אבל מחר ומחרתיים מתכננת: יום שישי - משקולות - שילוב חלק גוף עליון + תחתון בשילוב אירובי, 45 דקות. יום שבת - Tae-Bo או אירובי מדרגה 45-60 דקות. נרגשת לראותכם הערב ! (מעניין אם יש סלט פופקורן ביוטבתה...מממ..

אביטל +

New member
מדהים../images/Emo2.gif

כל הכבוד לך. ואני מתייחסת אל זה שתפסת את עצמך, זרקת לפח וזהו גמרת עם זה. זה דבר כל כך חשוב שאפשר להגיע למצב שבו עושים את זה וממשיכים הלאה. כמו שאמרת, בלי רגשות אשם ובלי לחשוב על זה.

מזמןןןןן לא אמרתי לך שאני מתה עליך.

הפי, אין מילים אין מילים, יפתי!!!! את עוד ועוד ממשיכה לטפס בסולם שנקרא: עוד לא הגעתי לשיא גדולתי!!! הפיייייי, את נפלאה!!! איזה דברים את מספרת!! נורא נרגשת. את משחקת אותה בג-ד-ו-ל ילדה!!! שיגיע כבר הערב ואוכל כבר לחבק אותך, דליה.

bell_bell

New member
הפי... חכי חכי שנדבר...../images/Emo99.gif

ויש לי שאלה - את עובדת עדיין לפי התפריטים שנתן לך הרופא ? ואם כן - בתפריטים האלה יש גם וופלות עוגיות ודברים טעימים? או שבכלל לא ??? אוהבת, בל-בל.

Happy1

New member
מממ...התפריטים...../images/Emo21.gif

אני עוקבת, בערך....טוב, נו, לא כל כך... אני צריכה לחזור לתלם ולהקפיד יותר. אני די עושה מה שבראש שלי (והראש שלי לא תמיד מלא מתוקים, רק לפעמים..
) צריכה שיחת מוטיבציה ! אני מבקשת להקדיש לי שתי דקות הערב !

אביטל +

New member
הפי ../images/Emo70.gif

יש את המושג שנקרא מבחן התוצאה לדעתי אם את אוכלת באופן בריא, מרגישה טוב ויורדת במשקל, אז מה רע ? לפעמים התפריטים שמקבלים מלמדים ומקנים הרגלים טובים שעוזרים אחר כך. מהתפריטים האלה אפשר ללמוד ובשלב מסויים אפשר לגוון אותם באופן עצמאי. אולי זה מה שאת עושה ? ואגב, למה
?
הרבה יותר טעימה לדעתי

Happy1

New member
כבר אמרתי לך שאני מקנאה

בשפיות שלך ? מתי כבר יגיע תורי ? מתי ?

bell_bell

New member
תקבלי שיחת מוטיבציה,ורעיונות../images/Emo25.gif

והרבה הרבה יותר משתי דקות !!!!!

boolee

New member
הפי ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|

תשמעי, היום אני עסוקה בעבודה בצורה נוראית וגם בגלל שאני חייבת לצאת מוקדם היום (מענין למה ...
) , אז בקיצור אין לי כ"כ הרבה זמן לכתוב אבל הייתי חייבת להגיב על הדיווח ... תשמעי, היום נדבר ותראי שבמתוקים האלה אין שום דבר מיוחד והם לא נכללים בתפריטי הרופא כי פשוט הם לא מספיק מיוחדים בשביל להיכנס לשיגרת החיים
מה את חושבת
חיי היורד-במשקל מלאים במאכלים מיוחדים, חלקם טעימים יותר וחלקם פחות, אבל הכי חשוב, חיי השומר על המשקל מלאים באוכל בריא מזין וטעים (ומה לעשות, משפחת המתוקים אינה מספיק מיוחדת - מרשים לה לבקר פעם בכמה זמן אבל לא על בסיס קבוע). חוץ מזה את מתוקה מספיק בעצמך
נתראה ונדבר,

Happy1

New member
זקוקה לדיבור צפוף נואשות !../images/Emo4.gif

היום בערב - קבענו !

boolee

New member
הי , בלי פרצופים ../images/Emo70.gif

מה זה הפרצוף הזה -
, לא מקובל עלי ... מהר תחזרי לחייך. שומעת

Happy1

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo13.gif../images/Emo4.gif../images/Emo13.gif../images/Emo4.gif../images/Emo13.gif.......

אולי חצי חיוך ? פעם כך ופעם כך ? טוב חישבתי את הקלוריות שאכלתי עד עתה (כולל ארוחת בוקר וצהרים וופלים ועוגיה) =>
2000 !!!!!!!!! מגיע לי !!! לא הייתי צריכה לזלול !!! מזל שנפגשת הערב עם כל החברים המאוזנים בנפשם ודיאטתם
בל-בל, אני בסדר ! אל תדאגי !

Happy1

New member
התכוונתי בולי אני בסדר..../images/Emo140.gif

אבל שגם בל-בל תדע, לא יזיק...

שלגיה**

New member
הפי-גאה בך שלא נגעת בפיצוחים

פשוט גדולה מהחיים ! פיצוחים הם הדבר הכי נורא שיכול להיות למי שעושה דיאטה... פיסטוק אחד קטן וחבל על הזמן ! נדבר הערב

למעלה