יאללה נעלה קצת את רמת הדיון..יוגב בשבילך

hen1xc

New member
יאללה נעלה קצת את רמת הדיון..יוגב בשבילך

"חשיפה : תוכנית ליברמן לשיתוף פעולה עם אויבי טורקיה" משיבים מלחמה תמיכה בכורדים - שיתוף פעולה הדוק עם המיעוט הכורדי בטורקיה,שנאבק להקמת מדינה עצמאית ועשוי לבקש נשק העמוד הראשי בידיעות אחרונות (כמובן שיש עוד) אבל בשביל מה זה טוב? האם צריך עכשיו לחמם את הטורקים ולהיכנס איתם לסבב של תגרות בזירה הבינלאומית שעכשיו מדינה במחאה המצב בהסברה העולמית על הפנים האם ישראל באמת צריכה להיכנס לסבב שפיכות דמים?

sayar3

New member
הנה לינק מפוסט שכתבתי לפני שבוע

בפורום אחר..... מדהים כמה שקלעתי למטרה.

hen1xc

New member
תראה איציק

נכון שיש הגיון בדברייך אבל תזכור שישראל היא לא מעצמה מעט אזרחים הרבה בעיות מצב בינלאומי על הפנים אז הפגנת אלימות היא הפתרון? המטרה להיות חכם ולא להיכנס איתם למשחק צריך לתת להם לעשות את הטעות בלי משחקי אגו ככה אנחנו יוצאים כשוחרי שלום

hen1xc

New member
יותר בכיוון של המישור הדיפלומטי

אם נתמוך בכורדים זה יחזק את הקשר בין הטורקים לאיראנים ובעולם יראו את זה כאילו ישראל גרמה לטורקים להצטרף לציר הרשע צריך לתת לטורקים לעשות את כל הטעויות האפשריות ככה ישראל שומרת על האינטרס של יציבות במזרח התיכון כמדינת שוחרת שלום גם ככה התדמית שלנו נפגעה אבל לא צריך לרצוח אותה..

BoInG007

New member
כאילו הקשר בין האירנים לטורקים לא מתחזק

גם בלי זה ... ארדואן רוצה לחזור לאימפריה העותמנית של טורקיה לשעבר זה הסיפור והוא לא קולט שהוא חי בסרט

fireforge

New member
לא הבנתם עדיין

המכנה המשותף הנמוך ביותר של ברברים חסרי השכלה הוא השנאה ליהודים אז זה לא משנה כול הוויכוחים לפי איך שזה נראה הם מחפשים להצית את האזור למלחמה כוללת שבה ישראל תתקשה לעמוד ורוב הסיכויים שנגד 2-3 מעצמות ערביות נמצא את עצמנו כבושים או מתים אני מקווה שישכילו פה וישתמשו בכמה שיותר פצצות גרעיניות שנספיק על כול הערים הגדולות שלהם I say Fuck The World Nuke The MotherFuckers To Hell וכן אני שונא ערבים אם למישהו יש פה בעיה עם זה

hen1xc

New member
יוגב בסדנת ויפאסנה?

יוגב הליברמן שלך יחזיר את המדינה שלנו לימי סטלין ואתה שותק?

Yogev1982

New member
יוגב הבין אחרי הרבה מאוד זמן

שלהתווכח עם ילד שאין לו מושג על דברים שאין לו מושג זה חסר סיכוי לחלוטין

hen1xc

New member
או

שסוף סוף אתה מגלה שהליברמן שלך לא כזה תמים או יותר נכון אפשר להגיד שהוא לא כזה בשפיות איזה שר חוץ יוצא בהצהרה שהוא מתכוון לתמוך במיעוט שנמצא בתוך מדינה שכרגע ניתקה את הקשרים עם ישראל .. זה מראה על שישראל מנסה רק ללבות את היצרים אה יוגב מה לא עושים בשביל להפיק הון פוליטי?זוכר מה אמרת על יאיר לפיד הטרוריסט שלך מסכן את מדינת ישראל !!

fireforge

New member
פעם אתה ימני פעם שמלאני באמא שלי

תבקש מ2 האנשים שגרים לך בראש שידרשו שיקחו אותם לאבחנה וטיפול ותתחיל לקחת את הכדורים כי זה כבר אפילו לא מצחיק אותנו יותר הפיצול אישיות הקשה מאוד שאתה סובל ממנו

hen1xc

New member
מותר לבן אדם להיות מחנה מרכז?

יש לי אידאולוגיה משלי...

fireforge

New member
מה ? אפילו השאלות שלך לא קשורות לכלום

אתה שם לב לזה יא פיצול אישיות מהלך על שתיים

hen1xc

New member
אני פיצול אישיות כי אתה אומר?

אתה כבר ממזמן לא דוגמה לכלום..

Yogev1982

New member
אני לא מבין מה אתה בכלל מתווכח איתו

להתווכח איתו על פוליטיקה זה כמו שתתווכח איתי על פיזיקה גרעינית לשנינו אין מושג בעניינים האלו.

hen1xc

New member
פתאום אתה לא מבין בפוליטיקה?

אבל להגיד על יאיר לפיד שהוא מפיק הון פליטי פתאום אתה מגדיל ראש בכל מקרה אין לך מה להגיד כי המנהיג שלך חולה נפש שמראה על כוחניות ואלימות... ניחא

Yogev1982

New member
וואי אתה טיפש

יותר מדי שעות לילה מאוחרות על גינדיס ותפוז ופחות מדי לימודים זה מתכונת בטוחה לחוסר הבנת הנקרא. תקרא שוב מה רשמתי ....... אני יודע שקשה לך לכן אתרגם לך טומטום אמרתי שאתה לא מבין בפולטיקה בדיוק כמו שאני לא מבין בפיזיקה גרעינית ולכן אני לא מתווכח על פיזיקה גרעינית אז רצוי שאתה תעיף את האף שלך מכל מה שקשור לפוליטיקה לך תלמד קצת אולי המקרה שלך לא אבוד לגמריי אין לדעת

hen1xc

New member
תגיד יוגב מה

אתה עושה בשעות האלה, מאכיל יונים? מה? אתה יכול לקפוץ לי חתיכת אפס הליברמן שלך הוא סכנה למדינת ישראל נקודה

Yogev1982

New member
מה שבטוח שאני לא עושה

זה קורא\כותב בפורום במקום להתארגן לבי"ס
ומה שאני כן עושה, זה עובד.... יום אחד שתסיים בי"ס ויצא ממך כלום ושום דבר....אולי גם אותך יקחו לעבוד כסיל !

למעלה