י''א '2---- י'3

ofer277

New member
י''א '2---- י'3

אללה יום ראשון משחק....!!! י''א 2 חייבים נצחון כדי לעלות.. גם 1-0 קטן יספיק למקום 2 ולשמינית גמר... כל תוצאה אחרת מעלה את י'3 המפתיעה... אם י''א 2 מנצחים 6-0 הם עולים למקום הראשון בבית על חשבון י''ב 4 שכבר הבטיחו את העלייה.... הולך להיות חםםםםםםם..... תנו הימורים על המשחק...

gena33

New member
יא 2 מנצחים בזכות כדור שפוגע בפרג'

מבעיטה חזקה ביותר של עופר . אבללל הגול נפסל על ידי השופט כוון שהיה נבדל חחחח סתם . עופר אני אומר 2-1 לכם אתה וtupop כובשים .

אוו איזה משחק...

ההימור שלי -1 אבל אל 6-0 אין סיכוי... את י5 ניצחנו 2-0 וי3 יותר טובים אז יגמר 1-0 או 2-0 משהו כזה אני מקווה שלא יהיו טעויות וישימו שופט לא מושחט :) (מישהו אמר אלון?)

זה לא ככה...

אני פשוט יוצא לפגרה כי אני שחקן ברמה גבוהה לא משחק בשלב הבתים... בשלב הנוקאאוט אני אולי ישחק דקה אחרונה כדי להיות בטוח שתנצחו :)

alon a28

New member
הימור שלי

תיקו 1 כמעט עד הסוף משחק מרתק ובסוף שער מפתיע לי'3 אה וי'3 שראיתם עד עכשיו לא תהיה אותו דבר בגלל שתום (להב) חזר והוא משחק איתם השנה השכבה שלי מפתיעה לטובה
עוד משהו איך י"ב 5? יהיו קשים ברבע גמר?

stevet

New member
חכו חכו

שתפגשו את יא"4 נעשה לכם בצפר ...אם נעבור את הכיתה של מתן :)

בטח שתעברו

אתם תותחים חחח אתם תעברו את כולם ומושיקו לגבי י"ב 5...מממ.. רוצה לריב מי יותר טוב?

supernama

New member
אל תדאגי ניקו

כבר אמרנו שאנחנו פותחות קבוצת "צפרירים נמה" לא? את תהיי השוערת שלי :p

חחחחחחחחחח

צפרירים נמה חחחחחחחחח וואי נעמה הרגת אותי עכשיו... אני לא רוצה להיות שוערת..:( אני רוצה לבעוט!!! חחחחחחחחחחח

supernama

New member
אוקה אז את תהיי בלמת קדמית

אין לי מושג מה זה אפילו מה שכן אני דיי בטוחה אני שבועטים :]ואת ה"צפרירים נמה" ורך המציא לי לפני איזה שנה, אז הזכויות שמורות לו..

ת'אמת..

עזבי כדורגל אני יכולה לבעוט בלי משחק רשמי.. חיחיח יש לי אחים בבית סתם סתם...:] אני בעד תנו לחיות לחיות!!

supernama

New member
חחחחחח

לא ידעתי שזה גובל בהתעללות, חשבתי שזה נגמר בצרחות שאת דופקת עליהם כל שעה :p

למעלה