ידידיי, חשוב ביותר!!!!!!!!!!!

Flickerman

New member
ידידיי, חשוב ביותר!!!!!!!!!!!

יוצרי האייקונים לא רוצים ליצור אייקון של חייל בטענה שזה "פוליטיקה". אתם מבינים????? הם מתגדים ליצור אייקון של צבא הקודש!!!! בושה וחרפה!!! התירוץ של פוליטיקה הוא עלוב ביותר, כי חיילי צה"ל הורגים עצמם על מנת שכולנו נוכל לשבת פה בהנאה מול המחשב, בלי שיפציצו אותנו, או יטבחו בנו!!! אני קורא לכם לבוא בדחיפות הכי גדולה, ולהביע התנגדות לניכור שלהם כלפי צה"ל!!! גם אם העיניין הוא "פוליטי" אסור להתנער מחשיבות צה"ל למדינה שלנו!!!! הצבא שלנו הוא היחיד שמפריד בנינו לבין לינץ´ מצד הערבים!!! ועוד יש הרבה חוצפנים שם, המעזים להתנער מסימלי היהדות!!!! חובה להחזיר עכשיו את הפורום ליהודים!!!! יש לנו את הזכות להנות מסמלים יהודים!!!! מי שרוצה לעשות פורום של ערבים, שילך יקים פורום באתרים ערבים!!! ההודעה בפורום תפוז און-ליין, תחת הכותרת: "בקשה קטנה, למען החיילים" מי שלא מגיב לטובתנו, כאילו אמר: "אני מסכים עם אוייבי ישראל!" יניב |גאה להיות חייל צה"ל| פליקרמן

אני מוחא בתוקף!!!!

אני מוחא בהנלה על כך שלא רוצים ליצור איקון חשוב כזה .....זה אחד הדברים הכי חשובים שיש לדעתי חוצמזה מה קשור פוליטיקה ? זה אתר ישראלי אז מה מפריע שיהיה איקון של חיל ישראלי? שיתנו לפ-חות נימוקים מורחבים למה הם לא רוצים איקון כזה.?

למעלה