יההה אחותו של שקספיר

יההה אחותו של שקספיר

מליון מזל טובים לכם

איזה כיף.
שיהיה באושר גדול ושמחה ענקית
ותהנו היום בענק.
(אני הכי אוהבת חתונה בשישי בצהריים :)

גם ממני מזל טוב

והרבה הצלחה מזל ובריאות לזוג

אני גם אוטאב חתונות אבל ביום רגיל בשישי אני אוהב לישון בצהרים

ben 911

New member
חתונות שישי בצהריים זה הפך להיות טרנד

עוד מעט יתחילו לעשות חתונות בחצות..

אתה תגיע לאולם בחצות
ובבוקר מוקדם תיסע ישר לעבודה.

katam

New member
מזל טוב לזוג הצעיר ולכל המשפחה

גם אני אוהבת חתונות שישי בצהריים

תודה לכולם -היה כיף

מזג האוויר היה לטובתנו, חמים של סוף הקיץ, לא חם מדי,ואחרי 15.00 היה מאד נעים.

הכנו מראש לאורחים מתנה- מניפה לבנה וקנינו גם מטריות לבנות אם מזג האוויר יהיה הפוך (לא היה)

אורחים היו נחמדים, אלו שהזמנו במעגלים המשפחתים והחבריים הקרובים ביותר- לא באו לתת צ'ק וללכת (רובם)

האוכל היה שפע, טעים ואפילו נתנו לנו קופסאות של "דוגי בגס" שאנחנו מעבירים היום לבית אבות כאן.

החופה- מעודנת , התרגשתי קצת , לא בכיתי (לא קוראים לטישו בעין בכי,נכון? אפילו האיפור לא נמרח)

המוסיקה בווליום נסבל,וגם מהסוג שאוהבים עד אחרי הצהרים המאוחרים כשנשארו בעיקר הצעירים והחחיל בום בום בום.

אפילו הרב קיים את כל מה שהבטיח (בלי שטויות ,קצר ועינייני) וכמובן איחר (ראיתם פעם חתונה שרב לא איחר?)

האווירה הייתה נינוחה , וזה הפך חתונה רועשת ובלתי נסבלת(שחששתי) לאירוע מאד משפחתי ואינטימי

אפילו מנהל המקום אמר שהוא שמח לסגור את העונה עם חתונה כל כך מאוזנת.

אז חוץ מזה שמישהו פישל בתפילה- כי התאריך ז חשוון הוא התאריך על פי הדת בו מתחילים להתפלל לגשם, הכול היה מעולה

ושוב תודה לכולם.

יעלעל

New member
נשמעת חתונה כלבבי

בעיקר החלק שהיה משפחתי ואינטימי ואנשים נשארו ולא באו לתת צ'ק וללכת. כלומר, הצלחתם להזמין אנשים שבאמת שמחו איתכם והצו להיות איתכם. נשמע מעולה. מרגש וכייפי.
שיהיה במזל טוב.

עפרה ד

New member
נשמע יופי

הרבה מזל טוב והלוואי שהחיים שלהם יהיו בדיוק ככה - רגועים, מלאים באנשים אכפתיים שישמחו בשבילם, רגועים ומאושרים.

רזאי

New member
נשמע מקסים.

מקווה שנחגוג בצורה דומה את החתונות העתידיות של הילדים שלנו.

mykal

New member
איזה יופי!

הרבה 'מזל טוב' שתמיד תשמחו.
נעים לשמוע.

למעלה