יוגב לירן מוקדש לכם ..

BoInG007

New member
יוגב לירן מוקדש לכם ..

Medium Beginner "Medium" התחיל את האשכול הזה הודעות: 3 תאריך רישום: Aug 4th 2011 שלח הודעה פרטית 72 Today, 1:41pm אתם חבורת עלובים, מסכנים.. פשוט מאוד.. נכנסתי עכשיו לפורום שלכם בנענע.. רק קללות כל היום.. ממש מאפיין את מדינת ישראל. בושה. במקום לדבר עליי.. ועל זה שאני בדיחה.. סתכלו על עצמכם.. אנשים בני 30+ כבר עם ילדים!!1 משחקים לי באיקרים.. במקום לדאוג לילדים.. ועוד הקטע.. מראים את השפה שלהם הנמוכה והירודה.. מה לעשות? ראיתם אותי שאני לא מתחבר אליכם אוכלים את הלב? לי לא הכירו את השפה האומללה שלכם.. אני לא הייתי בשכונות מצוקה ששם מדברים בשפה שלכם.. אשמתי? תעשו מקלחת ותחזרו.. וכן.. אני באמת בן 13. אתמול היה בר מצווה. כבוד! יוגב, אני אומלל? אתה אבא לילדים.. משחק לי כל היום בגידניס.. מקלל לי בפורום.. במקום לדאוג לילדים שלו.. ועוד אני אומלל? תתבייש לך אבא במדינת ישראל. לפחות אני לומד למקצוע עורך דין.. ואתה תזכיר לי במה אתה עובד? ואתה לירן? כן .. מחסנאי שלי. חחחחחחחחחח :lol: עדיין לא שמתם לב.. שאני לא שם עליכם? אני ממשיך בשלי.. כיף המשחק הזה. כל יום דבר חדש.

hen1xc

New member
ממש עצוב

תגיד מורן כשהוא דיבר על שכונות מצוקה רובי לא כתב איזה תגובה על העושר של המשפחה שלו מעניין אותי אם גם לשם הוא דוחף את הציטוטים שלו

BlackWidow3

New member
אין מה לעש/ות חמוד יש משפחות מוצלחות

ויש נחותות .. אני פה איפה אתה ? חחחח שנית אני לא יודע אפילו על איזה פורום מעפן אתה בכלל מדבר ילד ... אתה כלום של כלום אתה וכל הנמצאים פה
אני שם למעלה אתה שם למטה (וזה כולל את כל המשפחה המורחבת שלך כמובן) אלו הם החיים תתמודד עם הנזלת ץ.ץץץץ

hen1xc

New member
רובי אני צריך להתרגל

מזמן לא כתבת הודעה כזאת חח

BoInG007

New member
תאמת חן הוא התחיל ...

הטמבל הזה חושב שהוא משהו ומתנשא צריך לחנך אותו :)

hen1xc

New member
תאמין לי

בדיוק ההפך לאנשים גדולים בגיל של יוגב ולירן כבר מבינים איך אפשר לסלף דברים ולטייח אנשים בשקרים אצל ילדים זה קצת שונה כי גם אני יודע לשקר אבל למשל אם ילד או נער מאשים מישהו בשקר שהמילים שלו הזכירו לו את המילים שלי אז כבר ידעתי מה הבעיה בלי לדבר עם אותו אחד יכול להיות שאני טועה כן אבל מהכרות שלי עם לירן הוא תחמן לא קטן הוא יודע לשחק את המשחק כן מה לעשות בדרך מרושעת אבל זה המשחק אגב זה קורה גם ליועד שהוא יודע לשחק אותה יפה נפש ואז ביום אחד יכול להתהפך עליך.. מה אכפת לי כבר לא צרות שלי

Yogev1982

New member
טוב....אני משתדל שלא להגיב לגרבובי שטויות שלך

אבל !!! אתה פשוט ס-ת-ו-ם טיפש מפגר נעל אימבציל אדיוט חסר כל קליטה כמה פעמים אני ואחרים (כולל חבר שלך מורן) פה רשמו לך שזה לא קשור אליי השם שלי עלה בטעות אני לא רשום שם בפורום בכלל לא קורא שם בפורום ולא כותב שם בפורום ולא מכיר את הבנאדם כמה טומטמום אתה יכול להיות ולעלות את השם שלי בפה המטונף שלך יא אימבציל ??? רוצה להכנס ראש בראש ששוב תבכה להנהלת תפוז שנאי מעליב אותך יא רכיכה חסרת עמוד שידרה ??? ששוב תגיד לרון וויקטור שהרסנו לך את החיים ואתה שוקל להתאבד ? ששוב תבכה לאמא שוטרת ותגיד לה אמא אמא תעצרי את יוגב ורובי הם מקניטים אותי ? תוציא את הראש שלך מהתחת שלי כבר כי יש לי קקי ואתה חוסם את המעבר ותנהל את הדיונים בשקל שלך עם מי שזה מעניין אותו נמאסת !!! נ.ב. הודעה לרוני - אודה לך אם לא תמחוק את התגובה שלי לילד החריג הזה שעבר כל גבול כי אם אתה רוצה ללכת "נקי" על פי חוקי תפוז (שתתפלא אני בקיא בהם חחח) ההודעה של חן גובלת בהוצאת דיבה ועל כן יש למחוק אותה גם.

GindisTeam

New member
אין בעיה

אין לי כוונה למחוק את ההודעות שלך או שלו, אתם מכירים מספיק זמן ואין חריג בזה יותר מידי אני גם מאמין שזה לא ימשך יותר מידי :) לגבי הבקיאות שלך בחוקים, לא אמרתי שאתה לא בקיא, ההפך אפילו :) אמרתי שאתה מכיר את החוקים.

Yogev1982

New member
תודה

תשים לב שאני באמת מתעלם מתעלם מתעלם אבל יש גבול לכל תעלול

hen1xc

New member
רואים שאין לך מה להגיד

לא ציינתי רק אותך בהודעה שלי ציינתי את לירן ובהמשך ההודעה התייחסתי ללירן אתה הוזכרת לצורך דוגמה של גיל (אזור ה30) תמשיך גם לקלל זה באמת מראה לנו על הרמה שלך אני רוצה להתייחס יותר לכיוון של הוצאת דיבה.. בחייאת יוגב אבל תהיה כנה של מי ההודעה גובלת בהוצאת דיבה, שלי או שלך ? בהודעה שלי אין שום מילה שגובלת בהעלבה בסגנון של שפת רחוב לעומת זאת ההודעה הזאת שלך ממש שופעת במילים כמו "טיפש" "מפגר" "נעל" "אימבציל" עזוב אתה לא יודע על מה אתה מדבר..

Yogev1982

New member
טוב

את מה שיש לי להגיד אמרתי, ממליץ לך בחום לרדת ממני ומלהזכיר אותי או שימי המסכנות שלך והבכי שלך לויקטור ורון יחזרו יותר מהר ממה שאתה יכול לתאר סיימתי (שוב) להגיב לך !

hen1xc

New member
על מה מסכנות?

מה תגיד להנהלת תפוז אתה מבין את עצמך? אתה מותח עלי ביקורת משתמש במילים כמו הוצאת דיבה שאתה עצמך מוציא דיבה (באותה הודעה) כאילו מה אתה מנסה לעשות רושם אבל בתכלס אתה לא מבין מה רשמת אתה פשוט מצחיק

BoInG007

New member
להה חן הבנאדם הוציא גם אותי מהכלים

סתם מפגר .. תבוא תקרא שמה בפורום הוא בא לעשות דווקא ולחמם אנשים סתם ( מזכיר לך מישהו ?
) בסוף יתברר שזה עוד אתה

NSW

New member
מסתבר שהוא בן 14

זהו אני גמרתי לריב איתו חחחח הוא ילד קטן והתחזה למישהו בן 25 חחח

Yogev1982

New member
סתם לפרוטוקול

הוא כנראה התבלבל בין יועד לביני מאחר ואני לא קורא\כותב בפורום שם וגם לא רשום לפורום ולא דיברתי עם הבנאדם הזה מעולם....

Yogev1982

New member
איזה חקיין של חן קטן

רב איתם בפורום איקרים ואיכשהו השם שלי עלה בטעות

hen1xc

New member
צר לי להגיד לך

לכל מקום שאתם מגיעים אתם הופכים אותו לחרא אז אתם גורמים לאנשים להרים גבה ממש אכפת למי הוא התכוון אתה רובי יועד לירן = אותו חרא..

MarcoCohen

New member
שמוק

איפה הודעה של זלוף או איך שקוראים לו נעלמה שוואדה הכל נמחק פה"-__-

hen1xc

New member
רוני הפעם באמת הגזמת

אם הפורום היה מקבל מנה של הודעות ביום סבבה הייתי מבין אבל גם כשזה לא קורה אתה פשוט מוחק למה? או איך שרובי אומר למה להתעלל בגוויה המתה הזאת? עזוב רוני פישלת בענק הפעם

למעלה