יווווווווו אני כ"כ מאושרת!!!

מאוהבת16

New member
יווווווווו אני כ"כ מאושרת!!!../images/Emo24.gif

ליאת וכולם... מי שמכיר את הסיפור על הילי... אז היום יש לה יומהולדת
והתקשרתי אלייה והיא כזו מתוקה
והיא כזה אמרה לי "לירז, אני אוהבת אותך" והיא הצליחה לדבר כ"כ יפה! שתבינו, לפני שדיברתי איתה הייתי ממש עצובה ורק שמעתי את הקול שלה והיא כ"כ שימחה אותי
אני כ"כ אוהבת אותה! יוו הייתי חייבת לספר לכם את זה! מה אפשר לקנות לה מתנה?
גם לה וגם לאחותה בת 3! היא בת 5! היא פשוט מתוקה, ואני כ"כ מאושרת!
לירז

סימונה

הסיפורים על הילי הקטנה, תמיד מרגשים אותי, ונותנים לי את הכח להמשיך בניהול, וכמובן, גם אתם, ליאת.

מאוהבת16

New member
כן, גם אני חושבת...

אבל מתוך נימוס אמרתי תודה.. בכ"ז הייתה לה כוונה טובה!

לירז

איזה כיף לקרוא את הודעותייך האופטימיות על הילי הקטנה, ממש עושה חם בלב. המשפט שהיא אמרה לך מרגש, וזאת בגלל שהיא הצליחה לבטא את רגשותיה כלפייך. לגבי מתנה, חשבתי על בובה, מה דעתך? אני כל-כך שמחה שאת מאושרת, ויש לך סיבה טובה להיות כזו. אני מקווה שההרגשה הזו תלווה אותך לאורך זמן. לפעמים קולות של אנשים אהובים יכולים לרומם את מצב הרוח בשנייה, כפי שקרה לך עם הילי, וכפי שקורה לי עם המלאכית המדהימה שלי, וזה כיף אדיר. נשמח לקרוא עוד חוויות מסוג זה. הכי הכי חשוב:אני שולחת בשם כל משפחת הפורום
, מכל הלב, ליאת.

מאוהבת16

New member
ליאתו´ש...../images/Emo24.gif

תודה על הכלל...
זה היה מוזר שהילי אמרה לי שהיא אוהבת אותי כי לפי מה שהבנתי היא לא אומרת את זה הרבה! כן גם אני חשבתי על בובה! ואז גם לאחותה אני אביא בובה ... יוווו אני כ"כ רוצה לראות אותה לפני הטיול שלי ביום ראשון
תודה על המזל טוב!!! וקבלי
ממני! ולילה טוב! תודה לירז

לירז

אין בעד מה. בדיוק בשביל זה, אני כאן, לעזור גם ברגעים הקשים, וגם, ובעיקר בשמחים, כמו יום הולדתן של הילי ואחותה. זה שהילי לא מתבטאת הרבה בקשר לרגשותיה, זה לא אומר שהיא לא מרגישה שום-דבר, ההיפך הוא הנכון, והקשר החזק ביניכן, הוא הוכחה לכך. אני מאוד שמחה שאת משתפת אותנו בדברים האלה. שלחתי את המזל-טוב בשם כולנו, גם כדי לאחל להילי ולאחותה, וגם כדי להרגיש שותפה. קבלי
, ואני מקווה שייצא לך להיפגש איתה לפני הטיול ביום ראשון, ליאת.

מאוהבת16

New member
ליאתי....

אני יודעת שהיא כן מרגישה, ועוד איך היא מרגישהף רק שבד"כ היא לא מראה את הרגשות לה! אני גם כן שמחה לשתף אתם בחוויות המדהימות שיש לי עם הילי! מחר אנינוסעת אלייה. וביום ראשון -שלישי אני לא אהייה כאן אני אהיייה בטיול! :)) שבת שלום, לירז!

לירז

ברור שהילי מרגישה, שהרי כולנו אנושיים, ומרגישים, מי שאינו/אינה אנושי/ת, זה רק החיות. תהני מהטיול, נתגעגע אלייך, ליאת.

מאוהבת16

New member
ליאתי!

ת´אמת שגםם אני אתגעגע ב3 ימים שאני לא יהיה כאן.. אבל אח"כ אני אמלא את החסר. בכל אופן מחר (שזה בעצם, כבר היום..) אני הולכת לרון ואני אלך לבקר את הילו´ש המתוקה השלי
(כן כן אפשר להתאהב גם לא בקטע רומנטי..) ואני אספר לכם מה הייה עוד לפני ששאני אסע... לילה טוב...
ומי שיקרא את זה כבר בבוקר, אז..יום טוב!
לירז

למעלה