יום ד' - תודה!

liza26

New member
יום ד' - תודה!../images/Emo204.gif

תודה על הדיונים המענינים אתמול בפורום תודה על הגיוון הרב של האנשים העוברים כאן תודה על היום הנפלא שעברתי אתמול תודה על הבת המקסימה שלי שנותנת לי נשיקת כוח מוחצת כל בוקר תודה על המשפחה הנהדרת שלי תודה על העבודה שלי ועל העובדים המצחיקים שמעבירים את היום בכיף ותודה על ההקלה בעומס החום

Z o A n I

New member
תודה

תודה על השינה הנפלאה שהיתה לי בלילה
תודה שיש לי את קלרוש, החתולה המהממת שלי
תודה על הדירה המדהימה שלי
ותודה גדולה על היום השימשי הנפלא הזה
נס ילווה נס ופלאים ימשיכו להופיע בדרכי...

מרי לי

New member
תודה

על המורים המקסימים שלי תודה על מסיבת הפרידה של אתמול שנורא נהניתי בה, למרות שחשבתי שאני אהיה ממש עצובה תודה שמצאתי כ"כ הרבה אנשים לסמוך עליהם באמת תודה על ההקלה בעומס החום
ושחזרתי אתמול הביתה בשלום

HotestAngel

New member
תודה

תודה על המפקד המדהים שלי תודה על ההורים הדואגים והאוהבים שלי תודה על כל החברה החמודים שאני מכירה תודה על החדר הנשי המרגיע שלי תודה על העצמאות שלי והצורך שלי להתפתח תודה על הצבא שסיפק לי סוג של מקצוע תודה על הסיבוב שלקחתי היום באוטו תודה לכל האזרחים החמודים שכל בוקר מעירים אותי באוטובוס כשאני מגיעה לבסיס!

noynav

New member
תודה:)

על היום הכי טוב בעולם, תודה שיצאתי קצת החוצא, תודה שראיתי אותם, אחרי הרבה זמן שלא ראיתי אותם [וזה מוזר, כי כמה דקות לפני חשבתי עליהם.] תודה על הצחוק הבריא והענק של כולנו, שעשה לי ואני בטוחה שגם להן כ"כ טוב על הלב. תודה על הבילוי המושלם הזה, לא יכל להיות יום מושלם יותר. תודה שאתם תמיד פה בשבילי, תודה תודה תודה. אני כ"כ אוהבת את החיים :)

למעלה