יום הולדת שמח למילקי היקרה

יום הולדת שמח למילקי היקרה

קווה שתהיה לך שנה מוצלחת,
שתצליחי לראות את המלאכים שהעולם שולח לך

לראות את הדברים שקורים באור חיובי

למצוא אהבה שכה חסרה לך

שתהיה זו שנה של הגשמת משאלות,

והמון חופש

אוהבת אותך

מילקושית

המון המון מזל טוב! שתמשיכי להתקדם גם אם לא רואה את זה!
מאחלת לך המון שלווה, עמוד שדרה יציב כדי להתמודד עם פרשנויות שגויות שלך כלפי המציאות, שלא יהיה כל כך אכפת לך מה חושבים עלייך.

המון המון אהבה, לאו דווקא זוגית, שתרגישי כמה אהבה היקום שולח אלייך בכל מיני דרכים. תזכרי מאיפה באת ואיפה את היום, ואל תיאבקי במחמאות, אל.

המון המון אהבה כן זוגית, מי ייתן שתאהבי את עצמך מספיק בשביל למצוא מישהו שגם הוא יאהב אותך וכמובן גם את אותו, כי בלי לכבד את עצמך לא תמצאי מישהו שיכבד אותך, אלא עוד "נוצרים". את שווה הרבה יותר ממה שאת חושבת, וכך ראוי שתנהגי בעצמך.

שתיפטרי מכל רגשי הנחיתות, את אינך באמת זקוקה להם.

שתבחני היטב אמירות והצלפות מהעבר (מהבית בעיקר) ותגיעי למסקנה שהן אינן נכונות. זה לא לגמרי עובר, אבל זו הקלה גדולה לדעת שאת לא באמת מי שאמרו לך שאת. שאת יכולה להיות נפלאה ונהדרת גם בלי אישורים של אבות ואימהות אינסופיים.

שיהיו לך המון תודות, כי זה מאיר אותך באור טוב וחיובי ואני בטוחה שעוזר גם לך להתמקד בטוב, ולו לכמה דקות.

שתמשיכי ליהנות מבעלי חיים ובמיוחד משני המתוקים שלך ותסרסי את תיאו (לא זוכרת אם כבר עשית את זה או לא).

ובכלל, כמו שאומרים, שכל משאלות לבך תתגשמנה לטובה. רק לטובה.

.

מירב189

New member
יום הולדת מילקי יקירה, חביבה ואהובה שלנו|בלון

מזל טוב יקירה ליום הולדתך ועד 120 שנים.
מאחלת לך שתראי את האור בכל התמונה הכוללת בחייך ותפרשי נכון את המציאות בחייך ובכך תשדרי לסובבים אותך את אושרך ובכך הם יקבלו אותך.
בתקווה שתביני שדברים שמסתיימים, אינם קשורים לאופייך ולמי שאת, אלא לכל אדם ישנם שליחים בחייו ומה שלא מתאים, אינו מחייב להיות באופן ישיר כרע, אלא לנער אותך מהמקום שאת נמצאת ולתת תנופה קדימה באושר המיוחל לך.
שבורא העולם יברך את דרכך בנועם, מעתה ישלח לך את שליחו שיהיו רכים ושכבר תמצאי את המיוחל לך ואת האנשים שאת אוהבת ואשר יסבו לך אושר רב.
מי ייתן ותבורכי באמונה שהטוב נמצא בחייך, בך ובסובבים אותך ואת צריכה רק להתחבר אליו ולהעצים אותו בכדי שיסב לך את אושרך וימלא את תפקידו.
רק טוב יקירה ושתמיד תראי רק את הטוב ותתעלי על עצמך באמונותייך לרצות אותו כל כך ולא משנה באיזו דרך את נמצאת ועד כמה את צריכה לעבור כדי לקבלו.
הלוואי שתמשיכי להיות כפי שאת, עם הרבה תובנות להתפקחות מאשליה מתוקה ולהנות ולהרגיש מסופקת מאושרך בחייך.
כל טוב והרבה אור, אהבה, שמחת חיים, אתגרים, אושר ועושר מכל הבחינות והמובנים.

בהצלחה בשינוי איכות חייך,

מירב

יום הולדת שמח

תודה רבה.באמת לא שמתי לב

תודה רבה לכולכן .

תודה אלומה באמת לא ראיתי אם לא היית אומרת לי

וואו .ותיאו כבר מסורס.

סליחה שלא שמתי לב ותודה רבה לכן על הברכות.

נעמה גם אני אוהבת אותך ואמרתי לך כמה תרמת לי אם

לא היית שם באותו ערב נורא ייתכן וכל ההתקדמות הזאת

לא הייתה קוראת.

תודה אלומה ומירב שתיכן מקסימות .תודה לכן

לא יכולה להבטיח שאם לא יגידו לי גם בפעם הבאה שגם לא

אשים לב ..

ואת צודקת אלומה .אותה מתקשרת אז אמרה לי שאם אני לא

אוהב את עצמי אז אף אחד לא יאהב אותי .לא לצפות ממישהו אחר

שיאהב אותי אם אני לא אוהבת את עצמי.

לא מפתיע שלא שמת לב....

ככה זה כשיש משהו טוב שעושים לך, את לא רואה את זה,
אולי יש גם דברים כאלה בעולם שבחוץ?