יום המחצית / יום קבלת התעודות

Iceboy

New member
יום המחצית / יום קבלת התעודות

שלום אני עדיין לא יכול לוומר על עצמי שאני יו"ר מעוצת תלמידים של בית ספר מסויים, רק מפני שבשבוע הבא נערוך בחירות לתפקיד זה. בינתיים אני צריך עצה קטנה... בקרוב מאוד, מגיע יום המחצית, בו מקבלים תעודות. בבית הספר שלי לומדים חמישה ימים בשבוע, מיום א'-ה', אך את התעודות יקבלו ביום ו'. חשוב לי נורא, בתור מפגן כח ראשון השנה של מועצת תלמידים, שילדים יבואו ליום הזה אף על פי שהוא יום חופשי (תתפלאו יש כאלה שלא יבואו ביום חופשי לקבל תעודה). בד"כ אנחנו מארגנים ביום קבלת התעודות את יום התלמיד שבו עושים שיעורים בנושא מסויים המועברים על ידי התלמידים. השנה אני מחפש נושא אטרקטיבי או פעילות שונה ומיוחדת. צריך לקחת בחשבון שמדובר על בית ספר בן 1500 ילדים מכיתה ז' ועד י"ב. הייתי מעוניין לקבל גם פרטים על מופע הנוער ינהג אחרת אולי זה מתאים. וגם לדעת האם נראה לכם מתאים להביא אומן ליום שכזה ואם כן אז על מי אתם ממליצים. תודה ובבקשה תעזרו לי בהקדם האפשרי זה ממש דחוף!!!!

skopy

New member
שלום לך...

אממ...קודם כל לא חייבים להיות יו"ר בשביל לשנות,לתרום וכו'... שנית כל אני חושב שהנוער ינהג אחרת לא מתאים לבית ספר שלך מכיוון שזה רק ליב'(אלה שיש להם רישיון)לכן אין לזה חשיבות אם זה יהיה לכיתות ז' ומעלה. בקשר לאומנים,כידוע לך אומן בישראל יודע לקחת מחיר לא קטן להופעה שלו,לרכזות חינוך חברתי של בית ספר יש רשימות אומנים(טובים תאמין לי)שבית ספר יכול להרשות לעצמו להזמין אותם,לכן ממליץ לך בנושא האומן תפנה לרכזות חינוך חברתי. בהצלחה, סהר

למעלה