יום חדש הפציע - אם הלכתם כב לישון

Sודית

New member
יום חדש הפציע - אם הלכתם כב לישון

אז לילה טוב לכם ובוקר טוב לכם למחר...... אם אתם כאן.....אז השמיעו קול מקלדת.....שחררו אותיות.

Sודית

New member
לי אף פעם לא מספיקות האותיות.....

למה יש בעצם רק 22 + האותיות הסופיות, למה? אולי אפשר להמציא לנו עוד כמה.....?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
הוצאת לי את המילים מהמקלדת

אני עובד כבר כמה חודשים על פרוייקט של גימל סופית. אגב בערבית יש לכל אות 4 מופעים: מופע ראשון אות בתחילת מילה. מופע שני באמצע, מופע שלישי אות סופית. מופע רביעי כשהאות מופיעה בנפרד. בא לך להתאסלם ?

Sודית

New member
כשתמצא ג' סופית אבוא ללמוד, הולך?

בחיאת שייח, תכתוב משו בערבית....אני אוהבת את הכתב מאוד. אתה גם יודע לקרוא ולכתוב נכון?

מריאל60

New member
אני כאן

מזמין את מי שלא היה לבוא לויוה בית הצנחן מחר(היום)שישי24.2 ריקודי שנות השישים וארוחה מלאה re 60 a"j צרו קשר למייל [email protected]

Sודית

New member
חצות וחצי לך - את זה כבר סיפרת לנו

יש לך אולי עוד מה לספר לנו? כאילו מי אתה ולמה וכל היתר
וחוץ מזה ברוך הבא אלינו.....או שזה רק פירסום, הא?

חשבתי להיכנס היום למטבח ולבשל לקראת השבת

אבל פשוט לא בא לי לכן אני בדרכי למיטה ליל מנוחה חלומות פז

Sודית

New member
אני בשעות כאלה כבר לא חושבת

וכיום יש לי סדרים אחרים - מה שלא בא לי אני לא עושה. גם אני אוטוטו למיטה.....לילה טוב.....

מריאל60

New member
זה לא פרסום,זאת תועלת במידע

ריקודים וארוחת ערב כולל משקאות ב-60 ש"ח המסובסד לטובת הקהילה -הפרסום מטרתו לאפשר לבלות בזול ואיכותי לנוכח מה שמתרחש כאן בארץ עם המחירים המופקעים. ויוה בית הצנחן,הערב שישי 22.00 052-5673168

מריאל60

New member
לעזור,למבלים במחיר שפוי

המחיר הממסובסד של 60 ש"ח לריקודי שנות השישים (לגילאי 50 +וארוחת ערב בשרית מלאה ,עם משקאות חריפים,הוא מלחמה במה שקורה לנו הישראלים הדפוקים במחירים אז תבואו הערב 24.2 לרקוד בויוה בית הצנחן רמת גן ,רוקח 121 טלפון לפרטים נמצא בגוגל ואתרים

שוש אור

New member
הנני כאן

ניסיתי, בחיי שניסיתי, אבל לא הצלחתי להירדם ולכן אני כאן. וממילא בעוד שעה וחצי אני כבר צריכה לצאת מהבית, כן כן, היום נוסעים לבארי, בדרום הארץ, לרכב, והאדרנלין שגועש בי פשוט מדיר שינה מעיני. אז הנני כאן

maxima

New member
בוקר טוב וסופשבוע רגוע...כנראה הולך להיות

עוד סופשבוע גשום...
...תכננתי טיול אז כנראה שלא השבת

בוקר טוב עולם.........................

זהו....... התעוררתי אפשר להתחיל את היום שזה כמובן קודם כל ......... ס.ק.ס. אחרי זה בישולים שעדין לא יודעת מה להכין לשבת , יש רעיונות????????

בוקר טוב ושבת שלום

ערה כבר שעה ומשהו היורשת עוד ישנה נהנית משקט שרק המכוניות של רחובי הסואן מפרות, כיף לי לא לשמוע אנשים לא שמה מוסיקה, אוהבת שקט, בעבודה שלי יש כזה ערב רב של קולות אנושים לא תמיד מהנים... צמאה לשקט היה שבוע עמוס במיוחד שסחט ומרט גם אם מדובר בעשיות נעימות מתכננת השלמת פערים בתחזוקת הבית אבל כמו אצל סודית-רק מה שבא לי לא חייבת שונדבר לאפ'חד! (וזה כיף) היום אין בישולים, נועה אוכלת אצל אביה לא מתוכננת תזוזה מהבית רק מחר מתוכנן ביקור אצל חברים שהפכו סבים וספתים שבת שלום חברים

בוקר אור, בוקר טוב.. מצטרפת ל"רק מה שבא לי"..

עד הערב והבילויים שלו, "יש לי עבודה רבה, להאכיל את הבובה, להשכיב אותה לישון ו.." לא בדיוק. קצת לסדר. קצת לבשל. קצת לקנות מתנות לימי הולדת (שלושה ביום אחד!!). קצת לנוח. (אז מה אם התעוררתי רק עכשיו). ובקשה גדולה - שהערב יהיה מזג אויר שפוי, שאפשר יהיה לצאת. מחר- שירד גשם, שלג ,בקיצור שיהיה חורף , כל הפעילויות מחוץ לבית תתבטלנה ואז נתכנס כולנו ואיש לא ייעדר.
שבת שלום.

למעלה