יום ראשון הגדול...

Gizon

New member
יום ראשון הגדול...

הגיע הזמן, ביום ראשון הקרוב (מחר) אני הולך לקבל סלקום GSM! איני יודע עוד איזה מכשיר אני אקבל אבל אני משער שזה יהיה T68! תצפו לסקירה בפוקט... www.pocket.co.il

idan3k

New member
מזל טוב! ../images/Emo6.gif

אני אחכה לדיווח... לא רק על המכשיר לא בעיקר על סלקום ב-GSM, אולי שווה לעבור??? anyway תודיע לנו כשהמהאמר יפורסם?

Gizon

New member
תודה רבה...

את המכשיר אבא שלי יקבל ביום ראשון בבוקר. ביום ראשון בערב אני כבר טס לחול אז אני בספק אם אני יספיק לראות את המכשיר (אבא שלי הוא מהמכורים לעבודה). כשאני חוזר מחול, תצפו לסקירה עצבנית של סלקום GSM!!!

momi2004

New member
איך אפשר גם לעבור ל GSM בסלקום ?

יש לי כבר סלקום, אי אפשר להחליף כבר עכשיו אם נבקש יפה ?

m e i r

New member
שאלת תם

idan3k שזה, אני מניח, בתרגום חופשי עידן המילניום השלישי או משהו כזה? מה שרציתי לשאול אותך, זה, נניח שהם עוברים לGSM, למה שתעבור אליהם, בהנחה שכבר יש לך GSM? מה היתרונות שלהם על פני רשת GSM אחר, במקרה זה orange. השאלה היא בהנחה שיש לך מכשיר שעובד בשיטה זו, ואני לא מבין למה לטרוח. אם יש לך מכשיר בשיטה אחרת, אני יכול להבין למה יש צורך לעבור לחברה אחרת. (אם כי אני לא בטוח שGSM עדיף על CDMA בכל פרמטר.)

idan3k

New member
אם יצא יותר זול, או שיהיו שירותים

או מכשירים שווים יותר -- משהו מיוחד שיגרום לי לעבור... בינתיים אני נשאר באורנג´ אני לא חושב שאני אעבור כ"כ מהר כי סה"כ טוב לי עכשיו באורנג´.

למעלה