יום רביעי

יעלעל

New member
יום רביעי

פינת ה OFF השבועית.
בימי רביעי אפתח שרשור שבו נוכל לכתוב דברים שאינם קשורים דווקא לילדים שלנו אלא לדברים אחרים בעולם.
דעות, רעיונות, מחשבות, המלצות, כל דבר שבא לכם לשתף ואתם חושבים שאחרים ישמחו לקרוא.

יעלעל

New member
סיפור מרגש

מאתמול אני מרוגשת בגלל אישה טובה.
לפני כמה ימים נכנסתי לחנות הבגדים הקטנה בישוב שלי ודיברנו בין היתר על בתי שעושה שנת שרות בפנימיה לנוער בסיכון, סיפרתי לה קצת על הילדים. בלי להתבלבל היא אמרה לי שהיא צריכה לעשות סדר לקראת החורף ושהיא תסדר לי ארגז עם בגדים להעביר לילדים. תייקתי לעצמי בראש לחזור אליה אחרי שבוע וזהו.
אתמול בצהרים קיבלתי ממנה שיחת טלפון. היא ביקשה שאגיע עוד אתמול כי היא ארגנה לי משלוח בגדים והמשלוח תופס מקום בחנות. הגעתי. בטח שהגעתי. בחנות חיכו לי שלושה ארגזים מלאים בגדים, חדשים לגמרי, פיג'מות, כפכפים, קוקיות לשיער, גופיות, בגדים יפים במידות שונות לבנים ולבנות. עלו לי דמעות בעיניים - איזה יופי. הודתי לה כמה פעמים ותגובתה - תודה לך שזיכית אותי. זהו.
אני חושבת על תגובת הילדים בפנימיה, כמה הם ישמחו לקבל את הבגדים החדשים הללו.
אני ממש התרגשתי.

יעל י

New member
יפה ומרגש...

בותו עיניין , אני עובדת במקו שגם אוסף מאנשיםהכל הכ חוץ מנעליים ואנחנו מעבירים הכללתרומות. לאחרונה מסרנו למעון לתשושי נפש.

BrightEye

New member
מאוד יפה

katam

New member
איפה אפשר לקנות סירים טובים ?

אני מעדיפה באחת הרשתות כי יש לי תלושים.

צריכה עבורי

BrightEye

New member
אנחנו קנינו בשופרסל דיל, יש שם גם סירים טובים

ויחסית לא פעם יש גם מבצעים.
מקום נוסף שראיתי זה בהום סנטר.

Simply Be

New member
קניתי סיר מדהים בסופרדיל

מתוך מחשבה שאם הוא יהיה טוב אקנה עוד אחד ואין אותם יותר
והשאר לא מצאו חן בעיני.

אני קניתי לפני חודשיים כמעט שדדתי בנק

ישר בחנות המפעל לא רחוק מאיפה שאני מקבלת טיפולים. אם תהיי סבלנית אוכל להגיד לך
בדיוק כי אני שוב ביום שישי הבא לקניית עוד סירים - חייבת למרות המחירים המאוד גבוהים,
הסירים מאוד איכותיים בדיוק מה שאני צריכה.

למעלה