יומולדת לילדה הכי הכי מדהימה בפורם

אושRתי

New member
../images/Emo213.gifמזל-טוב../images/Emo213.gif

המון המון ברכות קטנות וגדולות לשנים שכבר היו ולאלה שבאות. שיהיה לך המון אושר ועושר יושר וכושר וכל מה שתיקחי על עצמך לעשות... יצא הכי טוב שרק יכול להיות ! המון הצלחה בכל השטחים והכי חשוב תמשיכי לעשות המון כיף בהמשך בחיים!!!

liaush

New member
../images/Emo24.gifיואו תודה אושרתתת../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

ותודה לכולכם אתם מדהימים

cmpo

New member
../images/Emo109.gifלליה המדהימה! ../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif../images/Emo151.gif

ליה, אולי רובכם לא יודעים, אבל אני וליה מדברות המון גם מעבר לפורום בצ'אט, עד השעות הקטנות של הלילה... אני כל-כך שמחה להכיר אותך, למדתי דרכך המון (ואני מקווה שאת למדת גם דרכי)... שמחתי לקרוא את הספרים שלך(כן, כן הילדה שלנו מוכשרת ברמות מטורפות...)... ולשתף את התחושות שלי לגביהם. ליה, אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, המון אושר, בריאות והצלחה בכל דרך שתפני. תעשי רק מה שעושה לך טוב ותדעי שאני כאן תמיד, בכל דבר (את זה את כבר יודעת
). אוהבת מכל הלב, מור. נ.ב: מזל טוב
תחגגי עד השעות הקטנות היום, כן?!

liaush

New member
תודה מורוש ../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

וגם את ילדה מדהימה לא פחות ממני!
וכל המחמאות האלה הן כנ"ל לגבייך עד השעות הקטנות של הלילה אני לא אחגוג יש לי כאב ראש נוראי וכגם כולי שרופה מהבריכה עבר עליי יום קשה. ותודה שוב על כל הברכות המקסימות האלה!

מזל טוב מאמי../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif../images/Emo66.gif

למרות שתברכה(יותר נכון תחפירה שלי)כבר קיבלת.הייתי חייבת לכתוב פה כמה מילים המון המון המון המון המון מזל טוב עד 120 מאחל לך בריאות
אושר
ועושר
תמשיכי להיות מקסימה ומדהימה כמו שאת.
ובאמת שאני לא רואה תפורום בלעדייך
אוהבת המון המון מאי

liaush

New member
../images/Emo41.gifובקשר ל"חפירה" הזו אני רוצה שכולם ידעו!../images/Emo41.gif

ה"חפירה" הזו כמו שמאי קוראת לזה. זה הדבר הכי יפה שאיי פעם כתבו לי. ברכה ארוכה מושקעת! כ"כ מרגשת!. זו הייתה הברכה הראשונה שסחטה ממני דמעות!. נכון מי שמכיר אותי יודע שבשבילי לבכות זה כמו לקפוץ על רגל ימין 3 פעמים חח. אבל לבכות מברכה? זה בחיים לא קרה לי. מאי את מעצבת מוכשרת! פעם ראשונה שהסתכלתי על התמונות שלי בלי לעקם ת'אף. אין לך מושג כמה שאני אוהבת אותך!
את נכנסת לי ל-
ולא תצאי משם בחיים! יש כמה אנשים שבאמת כ"כ קרובים אליי בפורום הזה ואני שמחה להגיד שמאי עומדת בראשם!. מאי את זוכרת את השיחה הראשונה שלנו? חח כי אני זוכרת זה התחיל מסתם שיחה רגילה על משחק הדמויות. רצית לדעת את הזמנים כנראה רק בשביל זה הוספת אותי חחחחח ואז זה גלש להפעלות של הפורום על משחק ההימורים שכ"כ חיבר בינינו חח ובזכותך יש לי קמטיםXD! חחחחח במשך הזמן למדתי להיפתח אלייך לשתף אותך בהתחלה באמת ראיתי בך "חברה בשביל הצחוקים" אבל מהר מאוד זה השתנה והפכת לחברת אמת , מישהי שאפשר לדבר איתה גם על דברים כואבים מישהי שאפשר לסמוך איתה, חברה שלעולם לא תבגור בך!. חברה שהיא באופן מסויים כבר חלק ממך.. וזה כזה כיף שחברות כזו גדולה נוצרה במסגרת הפורום חחח. כנראה שיש בפורום הזה מין קסם כזה שאנשים מביאים איתם זה לא שהפורום מושלם.. כי אין דבר כזה שהוא מושלם.. אבל בפורום הזה יש אנשים מדהימים שהכרתי ועוד כאלה שלא ממש יצא לי להכיר. אנחנו כמו משפחה מורכבת כזו :) אחד בשביל השני עד הסוף:] ואני כ"כ גאה להיות חלק מהמשפוחה הזו! ואנחנו לא סתם חברים חח אנחנו גן חיות אחד מושלם!!!
סורי על החפירה זה היה למטרה טובה:]

itai46

New member
תעונג למנוע עששת...!!!

חפירה מדהימה ריגשת אותי... ליה יש לך כישרון של סופרת:p

randu

New member
../images/Emo23.gifסוף סוף אני פה לאחל לך!../images/Emo47.gif../images/Emo65.gif

ליוש מותק, מצטער שזה באיחוווור! אז ככה, המון המון מזל טוב!
עד 120 שנה.
הרבה בריאות
, אושר, עושר
, הצלחה בכל דרך שאלייה תפני.
שתדעי לאהוב ולהיות נאהבת כל הזמן!
מהכמה חודשים הבודדים שאני מכיר אותך, אפשר להבין שאת ילדה מדהימה! בכל המובנים! את משקיענית בצורה מטורפת, את דואגת, את כל הזמן עוזרת לכולם, את יוזמת, את חכמה, את שנונה...אין מילים, באמת מדהימה!
הלוואי שתמיד תבחרי בנתיב הטוב ובדרך הישרה, ושהקב"ה יגשים את כל שאיפותייך!
אני אוהב אותך מאוד ומקווה שתישארי כמו שאת. תודה רבה על כל הפעמים שעזרת לי ולפורום, ואני מקווה שנשמור על קשר בלי קשר לפורום. אוהב המון ומאחל כל טוב- רן.

liaush

New member
../images/Emo24.gif תודהה=]

עדיף באיחור מאשר בכלל לא חח :) תודה רנצ'וק :)) וכמובן שנשמור על קשר:]

Shir Barbi

New member
באיחור,

ליה מה אפשר לאחל למישהי מושלמת, אה? חשבתי על כישרון והיה מלא, חשבתי על יופי וחשבתי שתקבלי כזה ותתפוצצי ממנת יתר של יופי, בקיצור חשבתי וחשבתי ולא מצאתי! ליה - תישארי מושלמת בדיוק כמו שאת
ב-
שיר ברבי

liaush

New member
תודה נשמה../images/Emo13.gif ../images/Emo24.gif

חח אבל אני לא מושלמת אתם קצת מגזימים בקשר לזה XD. (קצת הרבה) הייתי אומרת

itai46

New member
היא יותר ממושלמת...

היא בין הילדות עם הלב הכי גדול בפורום הזה, ויש עוד בנות עם לב גדול... אז כל מילה מיותרת עליה כי היא פשוט גדולה מהחיים P:

liaush

New member
=O טוב אתם ממש מגזימים אני לא מושלמת!!!

אין אדם שהוא מושלם..

cmpo

New member
../images/Emo109.gif האאא מחמיאים לך ../images/Emo9.gif

אז לפחות תקבלי ותודי בזה

ליה!!

מזל טוב!!!
|בלוI| עד 1769 שנה, שכל חלומתייך יתגשמו!!!!! הפי בירט'דיי טו יו, חלומות יתגשמו.. חחחחחח
בלון|

למעלה