|יומולדת שמח לאנגי!|

מצב
הנושא נעול.

eti22

New member
|יומולדת שמח לאנגי!|

|יומולדת שמח לאנגי!|
יקירתי, יום הולדת שמח ומאושר, מי ייתן ומשאלות ליבך תתגשמנה בקרוב ויהיה לך רק טוב! אוהבתותך פרסומת למשחת שניים שלי
אתי

eti22

New member
לא יצאו הבלונים ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
יקירתי, יום הולדת שמח ומאושר, מי ייתן ומשאלות ליבך תתגשמנה בקרוב ויהיה לך רק טוב! אוהבתותך פרסומת למשחת שניים שלי
אתי
לא יצאו הבלונים

3קטנה

New member
מזל טוב אהובתי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טוב אהובתי

יום הולדת שמח לעוד הרבה שנים טובות והגשמת משאלות אוהבת אותך, חברה נהדרת שכמוך

העין ה 3

New member
מזל טוב, שותפתי היקרה../images/Emo65.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טוב, שותפתי היקרה

שהשנה יתגשמו כל משאלותייך ובמיוחד זו המיוחדת

chompi XL

New member
../images/Emo65.gif מזל טובבבבבבבבבבבבב

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טובבבבבבבבבבבבב
אנגי דארלינג
מאחל לך כל מה שאת מאחלת לעצמך, שתהיי חזקה ובריאה מאושרת ועשירה... ושהשנה תהיה ה-שנה!!!!!!

רציתי לשלוח פרחים../images/Emo39.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
רציתי לשלוח פרחים

אבל לא ידעתי את הכתובת, רציתי לשלוח שירים, אבל קולי דומה לצרצר. אז במקום אני שולחת המון חיבוקים ומאחלת לך שנה נפלאה מכל הבחינות.

efrat 34

New member
../images/Emo77.gifכל שתבקשי לו יהי מזל"ט

רציתי לשלוח פרחים

אבל לא ידעתי את הכתובת, רציתי לשלוח שירים, אבל קולי דומה לצרצר. אז במקום אני שולחת המון חיבוקים ומאחלת לך שנה נפלאה מכל הבחינות.
כל שתבקשי לו יהי מזל"ט

המון מזל טוב, אנג'י!

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
המון מזל טוב, אנג'י!
מקווה מכל הלב שהכותרת הזו תבוא ותחתיה כל מה שרצית וייחלת לו בתקופה הכ"כ סוערת הזו שבחייך. יום הולדת שמח ושנה מדהימה. אתי

../images/Emo49.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי

מזל טוב מקסימה שלי. מאחלת לך את כל האושר שבעולם, הגיע הזמן שיגיע אליך. חיבוק ענק יעל

anguly

New member
תודה מקסימים../images/Emo23.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
תודה מקסימים

תודה על הברכות ועל המסיבה בצ'ט אתמול הפתעתם אותי והעלתם לי חיוך שבימים האחרונים קצת נעלם קשה לי עם הגיל הזה הוא היה נ.צ. גיל שבו הייתי אמורה להיות אמא לשלושה ילדים ולסגור את הבסטה (אנחה גדולה) אבל כנראה שזה יקח עוד זמן וזה כנראה לא יהיה שלושה אבל בזכותכם הזמן הזה יעבור יותר בקלות אוהבת'ותכם
אנג'י

מזל טוב אנג'י../images/Emo65.gif

תודה מקסימים

תודה על הברכות ועל המסיבה בצ'ט אתמול הפתעתם אותי והעלתם לי חיוך שבימים האחרונים קצת נעלם קשה לי עם הגיל הזה הוא היה נ.צ. גיל שבו הייתי אמורה להיות אמא לשלושה ילדים ולסגור את הבסטה (אנחה גדולה) אבל כנראה שזה יקח עוד זמן וזה כנראה לא יהיה שלושה אבל בזכותכם הזמן הזה יעבור יותר בקלות אוהבת'ותכם
אנג'י
מזל טוב אנג'י

יומהולדת שמח, שכל משאלותייך יתגשמו, אמן! מקווה שאת היומהולדת הבא תחגגי עם עוד אוצר קטן בידיים.

מתרגשת

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טוב

מי יתן ויתגשמו כל משאלות ליבך... ובקרוב מאד

יום הולדת שמח אנג'י../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif|

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
יום הולדת שמח אנג'י
|

רוית ב

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo47.gifגם פה!

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
גם פה!

מזל טוב ../images/Emo65.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טוב

שיהיה לך יומולדת שמח מאושר ומלא הגשמת חלומות

Big Mama 1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo39.gifמזל טוב אנג'י../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טוב אנג'י

doe2

New member
מזל טוב../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טוב
מזל טוב

מאחלת לכם את כל הטוב שבעולם, שכל משאלותיכם יתגשמו ושתהיו מאושרים לעד.

לי מ ו ר

New member
מזל טוב אנג'י

|יומולדת שמח לאנגי!|
אתי
מזל טוב אנג'י
מאחלת לך את כל מה שאת מאחלת לעצמך. שנה נפלאה מלאה בחיוכים ובאושר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה