יומני הערפד 5X07

SilverMoon11

New member
יומני הערפד 5X07

קצייה ניצחה: סיילס בצד השני, אמרה בעולם המתים של בני האדם, והם לעולם לא יתאחדו.
סופסוף נגמרה העלילה המייגעת של הכפילים והצד השני.

הסצנה הראשונה בפרק, של סיילס בתחנת האוטובוס היתה כל כך מצחיקה חח.

לצערן של בנות ברחבי העולם, ספינת דלנה שוקעת כמו הטיטאניק (לי אישית לא אכפת אם היא עם דיימון או עם סטפן)

בוני חזרה (והיא תהיה דמות טובה ומעניינת, אם התסריטאים יחליטו לכתוב את הסטוריליין שלה יותר טוב, ולא כסתם כלי לקידום העלילה של שאר הדמויות)

קת'רין עדיין גוססת.

ביי ביי נדיה\הבת של קת'רין.

יעלי1232

New member
אהבתי את הפרק

הקטע של סיילס בהתחלה פשוט קורע
פול ממש משחק נהדר בעונה הזו
I love love

לגבי הניצחון של קצייה אני לא בטוחה, את בטוחה בזה? תהיתי אם זה לא משהו באמצע.

אה, ו
לנינה שפשוט מדהימה אותי עם ריבוי הדמויות האלו. השחקנית פשוט נהדרת !!!

לגבי דלנה - לי זה היה צפוי מהתחלה, אני הרבה יותר אוהבת את אלנה עם סטפן. ועכשיו הוא כזה חמוד
.

בוני- לא סובלת אותה. באמת , לא יכולתי לסבול אותה חיה, ולא מתה. אני ממש ממש לא מסוגלת להסתכל עליה

קת'רין - יאלה שתמצא איזה מכשפה שתפתור את הבעייה הזו , אני לא מוכנה שהיא תמות!

הסיפור של נדיה לדעתי רק בהתחלה שלו. מוזר לי אם ישימו אותו לכמה פרקים בלי רעיון , אני מקווה שעוד נראה אותה.

SilverMoon11

New member
כן אני בטוחה בזה

ובוני תהיה דמות טובה אם התסריטאים יתחילו לכתוב אותה יותר טוב

אהבתי את הפתיחה

הקטע הזה עם סיאלס היה פשוט גאוני

ואני חייבת להגיד משהו על נינה ואני אגיד את זה מיליון פעם! היא פשוט שחקנית אדירה!!!! כל פעם אני נפעמת מזה.. זה מדהים אתי!

לגבי בוני, שמחתי דווקא שהיא חזרה אני רק מקווה שהפעם היא לא תהיה מעצבנת...אולי המוות יחולל בה משהו
(היי! אני אופטימית)

יעלי1232

New member
נינה באמת אדירה
ולגבי בוני
>>

לדעתי היא רק תהיה יותר מעצבנת וממורמרת.
עכשיו כשכל מוות של יצור על-טבעי עובר דרכה, היא תסבול את כולם ותהיה קדושה מעונה או משהו כזה. בלעכס.
מעניין אם היא באמת תסבול כל כך הרבה, כי במקוריים כל פרק מתים כמה יצורים על טבעיים
גם הם יעברו דרכה?

SilverMoon11

New member
בוני לא תשתנה כי התסריטאים גזענים (הנה הוכחה)

יש דבר כזה שנקרא black token: שזה בעצם אדם, שהוא השחור היחיד בסדרה או בסרט, אין לו עלילה משלו (וכשיש לו, אז בסופו של דבר מסתבר שהעלילה שלו קשורה בשל אחר), הוא כתוב *לא טוב*, ולא משקיעים בו, והסיבה היחדה שהוא נמצא בסדרה\סרט היא בשביל שהיוצרם יוכלו להגיד "רואים? יש לנו שחור בתפקיד ראשי!".
ביומני הערפד, הblack token היא בוני.
הסיבה היחידה שהפכו אותה מאירית ג'ינג'ית (ככה היא בספרים) לשחור5ה, היא בשביל שיהיה לפחות שחורה אחת באחד מהתפקידים הראשים.

היא לא תשתנה, כי אין לתסריטאים סיבה לשנות אותה.
**התפקיד היחיד שלה הוא לקדם את העלילה ולעזור לחבר'ה**
**כשיש לה עלילה משלה, בסופו של דבר מסתבר שזה קשור בעלילה של דמות אחרת**
**היא לא כתובה טוב**

I rest my case

SilverMoon11

New member
"אנחנו לא גזענים! שמנו שחורה 1 בתפקיד ראשי!"

"אין לה שום פואנטה חוץ מלקדם את העלילה! בגלל זה שינינו אותה מאירית לשחורה! כדי שתראו שאנחנו לא גזענים! יש לנו black token!"

יעלי1232

New member
התסריטאים ממש לא גזענים, והמקוריים הם הוכחה.

הדמות הראשית שם היא מרסל.
והוא אמנם מעצבן , אבל הוא כתוב טוב והוא דמות ראשית, והוא ממש לא בלאק טוקן. וגם חלק מהמכשפות שם.
בקיצור,
שום קייס.

וגם אלנה, אגב, אמורה להיות בלונדינית עם עיניים כחולות בספרים. והיא ממש לא.
אז?

בוני היא דמות גרועה כי היא גם כתובה גרוע והיא גם שחקנית מעצבנת שאני (אישית) לא יכולה לסבול על המסך ...

SilverMoon11

New member
אם כבר מבאים דמות שחורה אחת בלבד לתפקיד ראשי,

אז לפחות שלא תתנהג כמו black token
dammit!

יעלי1232

New member
אני לא מסכימה איתך. לדעתי היא פשוט שחקנית

מעצבנת.
אני ממש לא חושבת שיש שם אישיו של גזענות או Black Token.
היא דמות מעצבנת. מתחסדת וקרצייה.

אבל זה לא קשור לצבע שלה.

SilverMoon11

New member
יש לי 2 סיבות לחשוב שהיא כן token

1. היא השחורה היה בקאסט הראשי
2. כל האופי שלה והתפקיד שלה בעלילה, זה כמו של כל token טיפוסי

ואני ממש לא מסכימה בנוגע לשחקנית. הבעיה היא אצל התסריטאים.
השחקנית סבבה לדעתי

שירטע

New member
לא צריך לקפוץ לגזענות כל פעם שדמות שחורה לא

מצליחה.
דווקא היו לה הרבה קווי עלילה. שהיו קשורים אליה. כל העסק עם אמא שלה, אבא שלה, סבתא שלה, ג'רמי. טבעי שקווי עלילה של דמויות בסדרה שהיא אופרת סבון יתקשרו בדמויות אחרות. זה לא הופך אותה לblack token.
מסכימה עם יעל, השחקנית מעצבנת. הדמות מעצבנת. אבל ככה גם רוב הדמויות בסדרה הזאת. אני אישית שונאת את מאט, טיילר, אלנה וסטפן ררבה יותר מאת בוני. הם שחורים? לא.

HADARYY1

New member
אהבתי מאוד!

האמת היא שממש נהנתי הפעם מהצפייה בפרק. העלילה היתה טובה ולא שיגעו יותר מידי עם עניין הכפילים.
מה שכן, אני תמיד מקפיצה את סצנות ג'רמי-בוני הם פשוט לא מעניינים אותי..

BEL121

New member
פרק מוצלח

כי סוף סוף סיימו עם כל הכפילים המייגעים האלה...
שלוש אלנות,
שתי סטפנים
ודיימון אחד שאם חושבים על זה הוא קצת הכפיל של קצייה.
זה היה קו עלילה ממש מעצבן. אולי הם גמרו איתו כי השחקנים בקשו תשלום לפי דמות, ולא לפי פרק...
ואם כבר כפילים- קצייה מספרת לסטפן שהכפילים נוצרו כי סילאס ואמרה עשו מעשה שלא יעשה ושתו את השיקוי חיי נצח והפרו את האיזון בטבע, שבתורו יצר כפילים שכן יכולים למות. אבל מה שהיא חשבה שיקרה אם וסילאס היו לוקחים את השיקוי? שהטבע היה אומר- 'אוי, כזה זוג משוגע, מי בכלל רוצה כפילים שלהם? שייחיו לנצח ויעזבו אותי בשקט' ?
גם אני שונאת את בוני, החזקתי אצבעות שהיא תמות וזהו. היא וגרמי הם זוג טינייאג'רים ממש מעצבן.
לא מבינה מה דיימון כל כך נלחץ בתחילת הפרק שהוא הבטיח לאלנה שהוא יחזיר את בוני ועכשיו הוא יצטרך לשבור את ההבטחה שלו. הוא הבטיח להחיות מישהי, לא להביא לה חלב מהמכולת. זה לא ממש מסוג הדברים שאתה יכול להתחייב עליהם, או שאפשר להאשים אותך אם הם נכשלו.
קת'רין מזדקנת בצורה ממש מוזרה- נופלות לה השיניים ויש חה גוונים אפורים בשיער, אבל לא נהיים לה קמטים, והיא לא רועדת, ולא יוצאים לה וורידים ולא שום סימן של הזדקנות. כנראה איפה שהוא בהוראות של הסדרה כתוב 'תחת שום נסיבות לא יופיעו בסדרה אנשים שגילם החיצוני עולה על 30,וכן לא יופיעו שום סימנים העלולים לרמוז על כיעור/הזדקנות/אדם אמיתי.'

למעלה