יושר בתחרות התמונות

gamli2007

New member
יושר בתחרות התמונות../images/Emo31.gif

אני אקדים ואומר שגם אני הכנסתי תמונה לתחרות! ראיתי בתחרות כמה תמונות ממש מדהימות (לא שלי ולא אפרט איזה) שהניקוד שלהן נמוך ביותר. אינני טוען שהתמונה שלי צריכה לזכות אלא שחלק מהמקומות הראשונים בינם לבין צילום חופשה הדימיון מקרי לחלוטין! האם זוהי תחרות תמונות או פופולריות?

הניקוד אינו פרמטר -וחזרו על זה לא פעם אחת

בוחרים את התמונות לא לפי הניקוד...הניקוד סתם כדי שהגולשים יביעו את דעתם על התמונות...לא מתיחסים לניקוד בכלל

gamli2007

New member
יתכן שהמקומות הראשונים לא יזכו?

במקרה שזה נכון אז קבלו את התנצלותי.

יתכן

אבל בנוסף גם המקומות הראשונים כן יכולים לזכות. פשוט הניקוד באתר אינו פרמטר בכלל...יש שופטים בשביל בחירת התמונות

just dana

New member
זהו ש..

הפעם,זה ע"י הגולשים..רק בתחרות הזאת.. שחר-ברוכה השבה

Nimrod H

New member
נכון, הפעם דירוג הגולשים הוא שקובע

בהתאם לדרישת רשת מלונות ישרוטל שהם הספונסרים של התחרות.

just dana

New member
נמרוד-לגבי התמונה שלי?

איך יכול להיות שהיא נמחקה מהתחרות?

just dana

New member
לגמרי!

אתה חושב שזה חלק מהמשימה של הטרולים ששולחים לפה הודעות לא קשורות!!?

gamli2007

New member
שאלה ל Nimrod H

אם כך מדוע העורכים לא ממיינים את התמונות? שלא יקרה מצב שתמונות שאין קשר בינם לבין נושא התחרות יזכו! או שגם זה לפי החוזה?

אז איך זה ש...

70% מהתמונות לא קשורות בכלל לתחרות ולא מרגשות?! לדעתי כדאי מאוד להפוך את התחרות לנוהל הרגיל ע"י בחירת שופטים כי התחרות לא תהיה הוגנת ויבחרו תמונות לא קשורות לתחרות ולא מרגשות בעליל. יש לזכור - הפרס לזוכים הוא חופשה בבית מלון! זה לא משחק רגיל.

Nimrod H

New member
מי החליט שהן לא קשורות?

ומי החליט שהן לא מרגשות? בכל אופן, תודה על עצותיך, ברוב התחרויות שאנחנו עורכים בתפוז אלבומים מתמנה צוות שופטים לבחור את התמונות הזוכות. מעת לעת, בהתאם לשיתופי פעולה שאנו עורכים, אנו מקיימים תחרויות בהן הזוכים נקבעים לפי דירוג הגולשים. לא רוצה להשתתף? לא חייב, אבל חבל, כי אם לדבריך, רוב התמונות לא מרגשות, סיכוייך לזכות עם תמונה טובה גדולים!

למעלה