יותם,, תמיר.. משה.. מארגנים

ofer277

New member
יותם,, תמיר.. משה.. מארגנים

בבקשה תדחו את המשחק של י''א 2 - י'3 מיום שני... יש לנו מבחן במתמטיקה בדיוק אחרי ההפסקה... אפחד לא יוכל לבוא עייף למשחק..... לשיקולכם..

גל פה

New member
הגרביים של יחזקאל

אני יודע שאתה משקר ושאתה לא מי שאתה וזה כי ליחזקאל אין גרביים ישקרןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

חחח שמעו משהו

בהתחלה רציתי שהכינוי שלי יהיה ככה הגרביים של יחזקאל(אם יש לו חח...) אבל זה ארוך חחחח אז צימצמתי... חחח יפה גל...

גל פה

New member
מה??

אני לא מבין בהתחלה רצית שהכינוי שלך יהיה הגרביים של יחזקאל אבל צימצמת לגרביים של יחזקאל???

מה אתה רוסי

הכינוי שרציתי בהתחלה זה : הגרביים של יחזקאל(אם יש לו חח..). הכינוי הזה היה ארוך אז הורדתי את מה שיש בתוך הסוגריים ונגמר... רואים שאתה שחור!!! P-:

y o t m o

New member
עופריקו 2

עד המשחק שמיועד ליום ראשון אלוהים גדול אין שום בעיה לדחות משחק אם לא נוח אבל רק אמרתי כדי שתבינו את התוכנית של לסיים את שלב הבתים בשבוע הבא ואז להתחיל עם משחק אחד בשבוע עד לגמר תהיו רגועים איז'וס

stevet

New member
יותם בוא נעביר תמשחקים לרמות ספיר :

תקשיב אין יורד גשם בשבת ובראשון בבוקר ככה שלא יהיה כנראה קיצר השבוע לא נראה לי תסיימו הכל גם יהיה מגעיל רצח עם כל החול והמים איכס חח פשוט מגעיל חרא של מגרש אני מצעי שנעביר תמשחקים לרמות ספיר הכי טוב :)

stevet

New member
לא רוצה

ואלעד בוא נשחק ככבר בברלין נו חח קיצר משחקים בבצפר בגשם בשלג הכי כיף :))

הלוואי בשלג...

אבל אני יסתפק בגשם... אחח איזה כיף זה משחק בכשם בסטאד-דה עירוני ג' עם טריבונות מלאות ב35 אלף צופים... הגמר של ליגת טובה הקהל שורק השחקנים עולים למגרש שחקנן אחד נפצע מאבוקה שהוא מקבל בראש... יש מכות ביציעים ואז חנה באה וכולם ילדים טובים...

למעלה