יחסים

אשקלון

New member
יחסים

לא הלילה יקרי 329 פעמים בשנה שמע גבר אחד ואריציות על משפט זה. כאן הוא מסיר לאשתו במכתב גלוי למה הוא בגד בה. מכתב גלוי, שהופץ בקרב הרופאים בבית חןלעעם ``השרון`` ומופנה מבעל אחד לאישתו, מספק הסבר אפשרי לשאלה המטרידה ``בגידות =למה?`` ``אשתי היקרה``, כותב הרופא האלמוני, ``מכיוון שבלתי אפשרי לשוחח איתך בשקט, בלי שתתעצבני, אני מעביר לך מכתב זה לסיכום השנה שחלפה במיטתינו. ניסתי 365 פעם לעשות איתך מין. הצלחתי רק 26 פעמים, וגם זה לא היה משהו לרוץ לספר לחבר`ה. עשרה אחוזי הצלחה, בגילנו זה על הפנים. ``הנה התירוצים ששמעתי ממך. זוכרת? בטח שלא. אבל רשמתי. ``הילדים יכולים לקום -15 פעם,יותר מדי קר -5 פעמים,יותר מדי חם -50 פעם. אני עייפה -36 פעם,יותר מדי מוקדם -27 פעם,יותר מדי מאוחר- 53 - פעם. ``עשית את עצמך ישנה - 34 פעם. ``החלון פתוח. השכן רואה - 6 פעמים,כואב לי הראש -21 פעם,לא מתחשק לי- 6 פעמים,כואב לי הגב-פעם אחת. ``את באמצע מדיטציה- 3 פעמים,יש לך חום -פעם אחת,התסרוקת תתקלקל- 26 פעם. תיכף יבואו אורחים- 8 פעמים,את צריכה לשרותים- 8 פעמים,קיבלתי מחזור- 12 פעם. ``אין לי כוח,אני בלי עוזרת- 5 פעמים,``לא מגיע לך`` אמרת- 18 פעם. ``הסיכום,רעייתי האהובה,הוא 329 תירוצים או התנצלויות. ב-36 הפעמים, שכביכול שכבנו ועשינו אהבה,זה לא היה לגמרי מענג או מספק, מפני ש- 6 פעמים- הסתכלת בטלוויזיה בחדר-השינה,16 פעמים אמרת ``תגמור כבר.מאוחר``, 3 פעמים הפרעת לי באמצע עם פיטפוטים על סיוד או על קניות. 11 פעם הייתי צריך להעיר אותך מהשינה כדי לומר לך שגמרתי. ``את צריכה להבין, יקירתי, שהתפרפרות זו הזדמנות שלא מחמיצים. ולא כדי להשוויץ בפני החבר`ה. אם בעל בוגד באישתו, זה פשוט משום שלאשה שלו לא אכפת. ובלי מין טוב, אין נישואין טובים. ``למרות הכול, אני אוהב אותך אולי השנה נצליח במיטה יותר`` ~~~~~~~~~~ ע.א.

shanikoo

New member
היה אחלה...

שני הקטעים...אני אישית השתעשעתי... וסתם נחמד שיש עוד מישהו מהעיר הנידחת הזו....אני לא לבד....

moran-b

New member
אהה

הקובץ הצחיק אותי... הכתוב פחות... ככה גברים מסתכלים על נשים???? אוי ואבוי...

צוש

New member
ככה זה באשקלון ?

חחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה ממש ממש טוב. בעצם, ככה זה בכל מקום. אבל טוב שמישהו כתב את זה מסודר...

למעלה