יחס הערצה, מצדכם ומצד אגם

hadas m

New member
מה קרה לאדימות../images/Emo4.gif?../images/Emo204.gif

ממש לא לעניין.

אביחי 33

New member
הדסי אל תשאלי אותי מותק...

יש כאן אנשים שכנראה הרימו ת'אף בזמן הגעתם.. יטופל בקרוב, אני מבטיח :)

../images/Emo214.gif../images/Emo27.gif

ההאדמה הוסרה לכולם מלבד אגם... כולם פה שווים ולכן ההאדמה הוסרה. אם דברים לא ברורים-בשביל זה יש מסרים

hadas m

New member
לא.. זה פשוט השיא!../images/Emo204.gif

את לקחת.. פשוט את הנשמה של הפורום. אין לך מושג מה עשית. לא כיף לי פה.. ממש לא. אני במסן למי שצ'ה לשמור קשר

hadas m

New member
לא היה גם את אגם..../images/Emo204.gif

אם אביחי לא היה מעדכן אותה לגביי הפוורם. זה מפליא עד כמה שאת לא יודעת להעריך. נכנסת אחרי שנה שהפורום קיים ועושה מה שבראש שלך. אולי דיי כבר עם הקנאה?! הבנו שאת ורצה שיישארו בפורום הזה.. מה לעשות.. יש פורמוים יותר נומליים.. אפחד לא היה נגדך.. עד עכשיו כמובן;]

מה קורה פה??

תלמדי את להעריך!!! הדר עושה פה עבודה מצוייינתת!! אם לדעתה כולם פה צריכים להיות שווים אז גם אביחי יהיה בלי האדמה..אם הוא כ"כ חשוב לאגם אז זה לא אמור לשנות לו הרבה נכון? תתחילו להבין שהדר היא המנהלת מס' 1 בתפוז!

oorlyy1

New member
אני בשוק....

תלמדי את להעריך!!! הדר עושה פה עבודה מצוייינתת!! אם לדעתה כולם פה צריכים להיות שווים אז גם אביחי יהיה בלי האדמה..אם הוא כ"כ חשוב לאגם אז זה לא אמור לשנות לו הרבה נכון? תתחילו להבין שהדר היא המנהלת מס' 1 בתפוז! 1..בקשר ל-"תילמדי את להעריך" יש לי רק דבר אחד להגיד
כן....הדס מ=א=ד מעריכה את זה שאביחי עושה ה=כ=ל כדי שנתעדכן בכל דבר שקשור לאגם.. ויותר חשוב מסרים מאגם!. מה שהדר ל=א עושה. 2..איך את יודעת שהדר עושה עבודה מצויינת בחיים לא ראיתי שכתבת פה
וכן? היא עושה עבודה מצויינת? לא ראיתי שהדר כתבה דבר 1!!!!! שקשור בעידכון אגם..! 3..כן כולנו כאן צרכים ליהיות שווים...אבל אביחי אממ קשה להסביר אפילו מה הוא עשה/עושה בישביל פורום אגם! מה הוא עושה בישביל שתמיד ניהיה בעיניינים ומה הוא עושה למען אגם.....!!!!! סיבה מספיק טובה שהדר שתאיר אותו בשם אדום?!?!?!?!? היא אולי מנהלת טובה
אבל בכל הזמן שהיא המנהלת היא לא עידכנה על אגם ולא עשתה שום דבר שקשור לאגם!!!!!!!! אז זהו אני סיימתי להגיב בפורום הזה
ביי!

hadas m

New member
היי שליחה:)../images/Emo204.gif

או הדר עם כינוי חדש
נכון, כולם שווים, אבל מה הקשר לאדימות? יש אנשים שפשוט מגיע להם, לא קשור לשיוויון. לא אמור לשנות לו?! זה לא מזיז לו האדימות, מזיז לו הזלזול שקיים פה. ולא רק לו, אלא לנו בעיקר. להעריך אותה?, על מה:]? אגב, מנהלת מס' אחת בתפוז של בתיה התכוונת
.

יעל 13

New member
חחחחחחח נראה לי זאת הדר../images/Emo3.gif

הכרטיס של המשתמש הזה נפתח החודש ואין שם שום הודעות חוץ מפה בפורום

oorlyy1

New member
כייף כייף כייף וכייף לשמוע כל פעם

מחדש!!!! חח
אביחי שנים לא הייתה פה! חח:)

אייללוש

New member
מוגליייייייי../images/Emo99.gif../images/Emo9.gif../images/Emo3.gif../images/Emo15.gif

מתגעגעים[אני לפחות]
נדבר כבר במסן
[כי במקום להשתחרר אנחנו בחדר מחשבים
]

למעלה