ייעוד

ייעוד

אהלן אנשים, מה שלומכם?
כחלק מהתהליך שאני חווה עם עצמי זה זמן רב, מחפשת אחר הדברים שעושים לי טוב ולהוציא את המהות האמיתית שלי החוצה, כלומר אני עדיין חנוקה איפשהו אי שם מבפנים, אבל לפחות מקבלת יותר ויותר מודעות כלפי עצמי ולומדת להשלים עם כל חלקי אישיותי המפוצלים, אני מגלה שבעצם עם כל הכבוד לכל הארועים והתרחישים בחיי, לא מצאתי עדיין את קצה החוט לייעוד ולמהות האוטנטית שלי. אחרי 2 סמסטרים של תואר ראשון במנהל עסקים - החלטתי לפרוש מהלימודים... פתאום אחרי שצי שנה של לימודים ( אמנם לא כאלו אינטנסיביים ורציניים, אך מספיק בשביל לקבל רקע כללי מה זה מנהל עסקים באופן כללי) - הגעתי למסקנה שזה לא המסלול הנכון עבורי..
שזה לא מה שאני מחפשת ושטעיתי בכיוון... וזה לא עניין של כסף, זמן ואנרגיה שהלכו לאיבוד במשך חצי שנה, אלא זה שבתחום שהייתי בטוחה שאני יודעת בדיוק לאן פני מועדות, מה אני רוצה לעשות עם עצמי בתור קריירה ומקצוע - פתאום המציאות טופחת על פניי ואני מגלה שהכל היה טעות.. נכון,, אפשר להתסכל על זה גם מהבחינה של ניסוי וטעייה שעושים טעויות על מנת ללמוד מהם. אלא שכאן אני מרגישה שהייתי חיה באשליה, עד שסוף סוף מצאתי לימודים אקדמאיים שהייתי אמורה לפתח בהם את הקריירה העתידית - מה מתברר לי? ששוב פעם אני משקרת לעצמי ובעצם הכל היה זיוף שנבע מלחץ לדחוף את עצמי למסגרת מסויימת!! טוב, אני לא רוצה להשמע מעורערת ואבודה כמו תמיד, אבל עכשיו עוד יותר מתברר לי עד כמה אני לא מכירה את עצמי מספיק
איך אפשר להגיע להחלטה לגבי כיוון הקריירה בצורה האופטימאלית ביותר?? איך בכלל אפשר לקבל מושג כללי? אני יודעת שזה צריך להתחיל ב: תמצאי את מה שאת הכי אוהבת לעשות ותפתחי את זה לכיוון המקצועי... אלא שלצערי בנוסחה הזאת כבר די מיושנת בשבילי..

ננ27

New member
רציתי לומר לך לשים לך

לתחביבים , עד שהגעתי לסוף פסוק...
בתכלס יש אנשים שמחפשים את עצמם עד גיל מאוד מבוגר ויש כאלו "ברי מזל" שיודעים כבר מהתחלה והכל מושלם מתקתק להם אני חושבת לטעום מכל מיני דברים קטנים כמו ללכת לקורסים קצרים, לבחון מה שמתחבר אלייך ועם הזמן להבין... או לעשות אימון אישי שזה אולי קצת בולשיט אבל יש אנשים שזה עוזר להם להגיע להחלטה...

miraclee

New member
אחרי 38 שנה מצאתי סוף סוף את הייעוד האמיתי

אחרי 38 שנה ונפילה משמעותית בחיי,מצאתי סוף סוף את הייעוד האמיתי שלי.היום אני גם מבינה עד כמה הוא נכון לי וכל זה בעזרת כלים שרכשתי בעולם האימון.זו הפעם הראשנה בחיי שאני מתבוננת שנה אחרונית וטופחת לעצמי על השכם על השינוי המדהים שחל בחיי בכל תחומי החיים ובמיוחד לאור העובדה שהתחלתי לעסוק במה שאני אוהבת שזה כמובן גם קשור ליעוד שלי בחיים .אני ממליצה לך לעשות סקר ולראות איזה סגנון מתאים לך אם בכלל בכל הקשור לעולם האימון.אני למדת ב SUNVISION והתצאות מדברות בעד עצמן. בהצלחה.

miraclee

New member
סליחה שלא הייתי ממש ברורה

אחרי המשבר הגדול של חיי רציתי למצוא כלים לעזור לעצמי ונפגשתי עם אולם האימון.מאז ומתמיד ידעתי שהייעוד שלי הוא לעזור לאנשים רק שלא מצאתי את הדרך המתאימה לי לאישיות שלי ולערכים שלי לעשות את זה.סיימתי את לימודי וכיום בסוף כל אימון כשאני רואה את החיוך על פניו של המתאמן שלי ,כשאני רואה את ההתקדמות שלהם בכל תחום בחיים אני מבינה שהגעתי למקום הנכון.אני מספוקת ומועצמת מהעובדה שיש לי את הכלים להביא את האור לחייהם של אנשים בדרך בטוחה שמצמיחה אותם בכל פעם בשלב נוסף.

דינה ד

New member
חדשה בשכונה

ובכל זאת מזמינה אתכן להכנס לאתר שלי www.bizandp.co.il ולקרוא בו על הספר החדש שלנו 'יצירתיות בפיתוח קריירה לנשים' שיכול לכוון כל אחת במסע הפרטי/אישי/מקצועי/רוחני שלה. אשמח לשמוע/לקרוא שאלות מכן...

שיריס

New member
ייעוד - או שאולי ייעודים ???

היי, אני חייבת להגיב - היות ואת רוצה לדעת מה ייעודך - שזה דבר נפלא בעיניי, את רצה ותרה אחר ייעודך..... אני בטוחה שתמצאי אותו אבל חשבת אולי שלכל אדם יכולים להיות מספר ייעודים ? מי החליט על אחד שכזה ? אני עברתי את אותו המסלול שלך - למדתי שנתיים !! במסלול של מנהל עסקים ורק לאחר מכן קלטתי שזה לא התחום שלי, אומנם עסקתי בזה מספר שנים, אבל לאחר שילדתי את בכורי ונזדמנה לי חופשת לידה בה חשבתי על מה אני באמת רוצה לעשות - הגעתי למסקנה שאני בכלל יכולה להתפרנס מתחום האומנות שכל חיי אהבתי.... וזה עוד לא הסוף.... - אני בטוחה שיהיו לי עוד הרבה כאלו שינויים - אנחנו בתחילת חיינו ויש לנו הרבה דברים לעבור אני מציעה שכל הזדמנות שקורצת לך - פשוט תקחי אותה ואל תחשבי שאת "משקרת" לעצמך, אלא קחי זאת כהזדמנות האם זה נכון ? בשני הסמסטרים שלמדת ? שיקרת לעצמך? חישבי על זה.... תראי את הזמן הזה כהכרת אנשים חדשים - למידת קורסים שאולי לא יתרמו לך מבחינה מקצועית, אבל תרמו לך ידע נוסף בחיים ו....קחי הכל בקלות ובאהבה
שירי סמואלוב
מאמנת אישית ליצירת קסם בחיים 050-6794003 http://www.bizdex.co.il/DirectPages/BD740.ASPX

למעלה