ייעוץ למוצר של איקאה

דבוטאנט

New member
ייעוץ למוצר של איקאה

מותר להגיד איקאה בפורום של נגרים?...
שאלתי: קניתי עגלת עץ מאיקאה forhoja אני משתמש בה כעמדת קפה במטבח. האם אני צריך לצפות בלכה או שמן או משהו? באיקאה אמרו שזה בסדר אבל מכונת קפה מייצרת קיטור, מים , לכלוך של שאריות קפה ועוד. מה דעתכם? יש לי בבית לכה של יעקובי בגימור לא מבריק (אני לא אוהב מבריק) למקרה הצורך.

yulevi

New member
אסור אבל../images/Emo13.gif../images/Emo46.gif

אנחנו יוצרים לבד,אבל מוצר מעץ מלא,לא משנה מה מקורו צריך לעבור טיפול הגנה ,זה יכול להיות בשמן המיועד לצורך זה ולאיקאה יש שמן טוב לצורך זה,אפשרות שניה היא לצפות בלכה חשוב שהייעוד שלה יהיה לעץ,הקיטור שיוצא מהמכונה תשתדל שיהיה לך כלי לעודפים,ותצפה את השולחן שעה אחת קודם כדי שהעץ לא יפגם אתה קונה באיקאה ואילו אנחנו בונים לבד ראה תמונה
תשאל כל מה שאינך מודע לו בנושאי העץ

דבוטאנט

New member
ניחשתי שאיקאה תקפיץ מישהו...

טוב - נצפה בלכה שיש לי אני זוכר שהיא לעץ. כמו כל דבר, כשרוצים פיתרון מהיר לא תמיד מקבלים הכי טוב. (על המשקל - אנחנו קונים קפה ירוק, קולים טוחנים ועושים אספרסו בבית ולא קונים קפה עלית...) תודה

yulevi

New member
../images/Emo96.gif

אני מכיר לפחות 2 חברים בפורום שמכינים אספרסו כמעט בשיטה שלך,שלח טעימה

דבוטאנט

New member
נראה לי שכבר נהיו לי משקעים בעץ מהגומיות

יש עבודה לסוף שבוע. קבל דוגמית - חוצמזה אני מבלבל במוח הרבה בפורום קפה. יש לך עבודות יפות באלבומים

yulevi

New member
טעים-רון ואליקו תלמדו../images/Emo6.gif../images/Emo96.gif

תצלם את המשקעים מקרוב לפני צביעה אולי זה ניתן לתיקון,או שזה בנוי מעץ רך יחסית ואז כדאי שהמכונה לא תעמוד ישירות על העץ

Ron 99

New member
אולי בתמורה לעצות בנגרות

תלמד אותנו להכין קפה כמו בתמונה? באיזה פורום קפה אתה פעיל?

דבוטאנט

New member
פורום 320 של תפוז - ככה הגעתי אליכם

דרך אגב - מי שמכר לי את המכונה (ram evgi) הוא ממייסדי פורום הקפה ואבא שלו נגר! והוא גם נתן לי טיפים. לעשות מה שעשיתי בקפה צריך פשוט תרגול - מכונות עם דוד עוזרות גם כי הן מוציאות הרבה קיטור. הוספתי תמונה של הסימנים על העץ - נראה לי שבגלל שהמכונה והגומיות חדשות אז נשארים סימנים כי המטחנה לא עשתה שום סימן. אבל אולי אני אחליף גומיות או באמת אניח את המכונה על משהו שיבודד מהעץ.

yulevi

New member
ניתן לתיקון

לפני הצביעה תלטש עם נייר לטש עדין את האזור הפגוע ,ואת כל משטח העבודה,ובנוסף תעמיד את המכוה על חוצץ כל שהוא

למעלה