ילדים בישראל רוצים ללמוד אלקטרוניקה

inter100

New member
ילדים בישראל רוצים ללמוד אלקטרוניקה

ילדים בישראל רוצים ללמוד אלקטרוניקה כיצד תוכל לעזור להם? לפני חודשיים הקמתי אתר חדש. מטרת האתר למשוך צעירים לתחביב האלקטרוניקה, לתת להם לעשות משהו שיכול לעניין, לפתח את החשיבה ולעזור בבחירת כיוונים לעתיד. זה לא עוד אתר מסחרי שרוצה להרוויח כסף, זה לא עוד אתר שרוצה לחיות מפרסומות. זה אתר התנדבותי הנועד לעזור וללמד. אז אתה שואל : "איפה אני נכנס לתמונה?" . תוכל לבקר באתר ולהתרשם, תוכל לראות שכבר בתוך חודשיים האתר מכיל עשרות רבות של משתמשים שכבר הספיקו לבנות מעגלים וללמוד מהם. אתה תוכל לעזור בפרסום האתר. ספר על האתר לכל מי שאתה מכיר. אתה לא עושה את זה בשבילי, אתה עושה את זה בשביל הדור החדש. כתובת האתר http://electronics.up.co.il

ChipsMan

New member
נשמע לי לא פרקטי

השנה סיימתי י"ב במגמת אלקטרוניקה. למדתי 15 יחידות. 5-חשמל, 5-אלקטרוניקה ומחשבים ו-5 פרוייקט. אני יכול להבטיח לך, מנסיון, שבכדי שאנשים יוכלו לתכנן משהו, הם קודם כל צריכים לדעת מתמטיקה ברמה די גבוהה, אז אתה לא יכול לגרום לסתם אנשים להתחיל לתכנן מעגלים. בנוסף, אני לא חושב שמישהו יהיה מסוגל לתכנן מעגל חשמלי כלשהו מבלי ידע מוקדם בנושא, שבד"כ קשה מאוד ללמוד אותו באופן עצמאי. לנו, בבית הספר, לקח לפחות שנתיים של לימודים עד שהגענו לרמה שבה אנחנו בכלל יכולים לנסות לתכנן משהו. זה לא כל כך פשוט כמו שנדמה לך. עכשיו, זה נראה לי די פשוט לתכנן מעגלים, אבל אני כבר עברתי את ה"הכשרה". ד"א, הפרוייקט שלי היה תצוגה דיגיטלית באמצעות מטריצת נורות (כמו בשלטי חוצות ובנמלי תעופה), שמבוקר באמצעות מחשב (עם חיבור LPT). התכנון, הבניה וכתיבת ספר הפרוייקט נעשתה על ידי ובן זוגי לפרוייקט.

כל הכבוד ../images/Emo45.gif

סחתיין על היוזמה. אני זוכרת שבכיתה ה´ למדתי בבית ספר יסודי על מעגלים חשמליים. כל מה שקשור למוליכים, מבודדים, סגירת מעגל וכו... זה הסתכם בחוט ברזל עם סוללה וכל מיני כאלו אחרים שמוליכים שבסופו של דבר הדליקו נורה...
מעריכה את היוזמה שלך, מאחלת לך שתגיע לגדולות..... (האתר ייכנס לקישורים....)

ChipsMan

New member
עם כל הכבוד

מלהדליק נורה, ללתכנן מעגל אלקטרוני הדרך ארוכה. וילדים לא יכולים להתחיל לתכנן מעגלים אלקטרוניים, כל עוד הם לא יודעים מתמטיקה ברמה של לפחות 4 יחידות בתיכון. זה פשוט בלתי אפשרי.

למעלה