ילדים,הסופ"ש כאן

A t z a

New member
ילדים,הסופ"ש כאן../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A m 0 s

New member
מצב הרוח אינו מוגדר כעת... בעצם זה ככה כבר

כמה ימים.... שיר השבוע של איגי-
שיר השבוע לא של איגי- האלבום החדש של ירדן בר כוכבא ודידי שחר - מה שבאור נעלם, כמה שירים של דיקלה ו... עוד כל מיני.. אבל אלה במיוחד!! משהו שעשה את השבוע- יש דברים שאין טעם לכתוב כאן
משהו שהרס את השבוע- הייתי ממש חולה ביום ראשון והרגשתי ממש חרא במדורות.. בכלל אני שונא את ל"ג בעומר והמון ריבים ריבים ריבים... בילוי השבוע- ת"א
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אה... "מכתבים ללואיז" - לואיז היי. מה קניתם השבוע?- האמת; לא זוכר... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-
אין לי מושג... תמונה שבא לשים- לא בא לשים תמונה!! שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אפשר לבחור לחשוב חיובי מעט יותר
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכולנו

yuvizz

New member
......

שיר השבוע של איגי-לא היה. שיר השבוע לא של איגי-הרבה מאוד שירים, לא משהו ספציפי. משהו שעשה את השבוע-רגעים ששכחתי שאפשר להרגיש. משהו שהרס את השבוע-עייפות בעיקר. בילוי השבוע-ראשון עם רז בג'פאניקה ואז אצלי, ואח"כ שמאיה באה, שני סטודיו ואח"כ חגגית ל"ג בעומר נוסטלגית משהו.., רביעי אצל מאיה, דר עמבר.. ואח"כ עם יונתן רע אבני הד ויעקוב, חמישי עם המשפחה בפתיחת ליין קיץ של איזו מסעדה בנמל, אח"כ קפיצה למשמרת שעתיים ומשם עם שחר להופעה של איתי פרל בקפה ביאליק
, היום משמרת ומחר יום קיבוץ . סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?-אמ פי 4 :). הגיע הזמן.. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-האמת? רק לעבור את השבוע העמוס הזה. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מאיה.

Oyster Girl

New member
ילדים עלאק ../images/Emo6.gif ../images/Emo54.gif

היינו מתים.... שיר השבוע של איגי- כוכבים ושמיים שיר השבוע לא של איגי- פרשס של דפש מוד משהו שעשה את השבוע- ההופעה של דפש מוד וחוצמזה פגשתי את האנשים שאני אוהבת מהתחנה בירושלים... משהו שהרס את השבוע- האפיפיור המסריח הזה
בילוי השבוע- אתמול עם סון בסנטר ובים, אחר כך עם דן בסוניה
....היום בים שוב עם דן הנשמה שלי
סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם-
מה קניתם השבוע?- את החדש של בוב דילן ו2 גופיות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- מתחילה את הקורס השני... תמונה שבא לשים- המדריך הכפרה ואני שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות- אין תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- דן

A t z a

New member
חחחחח../images/Emo80.gif

האפיפיור המסריח הזה
מיד תקבלי ברק מאלוהי הנוצרים הישר על ראשך.

Peeeach

New member
"יש כאלה שמסתירים את הקרניים

ואחרים שהדביקו לעצמם כנפיים.." ואגב,אני עדיין ילדה!זה מה שטוב כשאתה מסתובב עם אנשים שגדולים ממך, תמיד אתה מרגיש ילד שיר השבוע של איגי- מלווקי יה הה שיר השבוע לא של איגי- אבק בנעליים/חבל שאת לא- ברי סחרוף משהו שעשה את השבוע- שום דבר . משהו שהרס את השבוע-הסוף יום שישי הדפוק הזה שנתקעתי שעה וחצי מחוץ לבית בילוי השבוע- המדרגות של הבניין סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם- ואי משהו שהתחלנו לראות ונרדמנו מה קניתם השבוע?-רגיל משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ואע. תמונה שבא לשים- טוב! שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות- תראו, אם תמשיכו לבוא בטענות שהפורום מת זה לא יעזור.. פשוט צריך להתחיל להשתף פעולה.. לא יודעת מה איתכם אני ניסיתי..העלתי שאלונים לפני 200 שנה ורק עמוס ענה עליהם,אז עזבו אותי חח תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-
דנה דונט בי סאד..

A t z a

New member
כבר מלא זמן לא עניתי על זה...../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- אין שיר השבוע לא של איגי- היילו, ימים רבים...וכו' משהו שעשה את השבוע-בית קפה בת"א עם מיכל, ים עם מיכל, ים עם החבורה, נמל עם החבורה וסופ"ש ארוך במיוחד
משהו שהרס את השבוע-משבר בילוי השבוע-שתי שאלות למעלה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-חברים מה קניתם השבוע?-בעיקר דלק וכל מיני דברים ביציאות... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-התגעגעתי לאמא...וסופסוף היא חוזרת.ואממ השהשבוע הזה יגמר ומיד, בסופו ישלי עדיצקי. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מיכל

למעלה