ילדים של החבר שלי..

איליין

New member
ילדים של החבר שלי..

אני ממש לא יודעת מה לעשות אבל לאט לאט אני מתחילה לפתח אנטי רציני נגד הילדות שלו...ממש דברים שטותיים אבל מה זה מעצבנים.. מה עושים? השבוע הם אצלנו כל השבוע וכבר אני לא מסוגלת להיות בקרבתם.. תצילו אותי

ממתינה

New member
ילדים הם חלק מהחבילה

שאלת את עצמך למה את לא אוהבת אותן? ושאלת את עצמך מה יהיה בעתיד שלכם?

קודם כל את צריכה לזכור שהם לא ילדים

שלך, כך שלך בהחלט מותר לקחת פסק זמן ולצאת קצת לבד מהבית. אל תשכחי עוד דבר, שהורים אוהבים את הילדים שלהם כי הם שלהם, את כאחת אוביקטיבית יכולה לראות הרבה דברים מהצד שההורים לא רואים או לא מוכנים להודות בהם, כך שיכול מאד להיות שהדברים שמעצבנים אותך הם באמת ובתמים מעצבנים. אבל את בוגרת יותר מהם ולכן את צריכה להבליג (אם את רוצה קשר טוב עם הבן זוג שלך
) כי אני חושבת שאם תעמידי את החבר שלך בין ילדיו ובינך, את תצאי המפסידה. קחי בחשבון שלא כל יום פורים, זאת אומרת פסח, ולא כל פעם הן מגיעות אליכם לכל כך הרבה זמן ( אני מקווה) ויש לך אמנם את החופש הגדול בפתח, אבל אחר כך יש מנוחה
לכמה חודשים ארוכים. תחזיקי מעמד.

אהה......

עכשיו רק ראיתי את ההודעה הקודמת שלך שבה את מספרת שיש לך 2 משלך, אז ההצעה של לקום ולצאת מהבית קצת פחות מעשית... נו מילא, נשארה רק עובדת החופש שהולך ונגמר

מאי19

New member
תחשבי מה היה אם

האישה החדשה של האבא של הילדים שלך היתה שונאת אותם ומתייחסת אליהם לא יפה. תחשבי על זה שהם ממש חלק ממנו. ממש כמו שהילדים שלך הם חלק ממך. ואם את אוהבת אותו את יכולה לנסות לאהוב גם אותם. זה מה שאני עושה ודי מצליחה. ברור שאני לא יכולה לאהוב אותם כאילו הם שלי. אבל אני רואה למשל דברים שבהם הם דומים לו וזה מחמם את ליבי. וכשהם מרגיזים אותי אני לוקחת צעד אחד אחורה. אני לא אמא שלהם. אני לא מחנכת אותם. אני נותנת כבוד ומקום ליחסים שלו איתם ולמה שהיה לפני שנכנסתי לתמונה. ואני מקווה שגם בתי תקבל אותו יחס מהאישה של אבא שלה. אני מאמינה שילדים הם ילדים הם ילדים. תמיד מגיע להם יחס של כבוד וסלחנות. צריך גם לקחת בחשבון את הרגישות שלהם למצבים המסובכים שאנחנו יצרנו בעבורם. ואף פעם לא להלחם בהם. ואף פעם לא לנסות להרחיק אותם מאבא שלהם. זה דבר נוראי לעשות. גם להם וגם לאבא שלהם.

האים הוא יודע את הרגשתך?|

שלום איליין! לך יש ילדים? אני כחד הורי לילד בן שנתיים לא הייתי נשאר ולו דקה מיותרת אחת עם אישה שלא תתסדר עים נוכחותו של בני. זה לא שאני מצפה מימנה לעזור בטיפולו או משהוא דומה... אבל כמו שהזכירו פה, זו חבילה אחת, ועים כל הכבוד לכולן, לא קיימת אישה שאהיה איתה שהיא כהגדרתך "לא מסוגלת להיות בקרבתם" אז חבל על זמנך וזמנו. ב ה צ ל ח ה

למעלה