ילדים,

ילדים, ../images/Emo163.gif

אני נוסעת עד מחר אחה"צ. תתנהגו יפה. ד"א, כשאחזור אני חושבת על כמה פינות/משחקים לפתוח פה. אם למישהו יש רעיונות אתם מוזמנים להתחיל דיון/משחק/וואטאבר. להת'.

Dark Fariy XD

New member
שאלון!../images/Emo66.gif

רק אם בא לכם.. הסיפרתי לכם שהייתה לי תאונת דרכים אתמול?
שם: גיל: מיקום בארץ: מזל: האם אתה: מאוהב? מעשן? לומד? מדבר הרבה בטלפון? אוכל בשר? כמה כסף יש לך כרגע בארנק? כותב בלוג? אוהב להצטלם? מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? היית מאוהב? התנשקת? הברזת למישהו בלי להודיע? סגרת את הפלאפון? היית במסיבה? היית בהופעה? דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? ביקרת את סבתא וסבא? היית בצפון? היית בדרום? היית בחו"ל? עישנת? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? ישנת אצל מישהו? אכלת משהו מגעיל במיוחד? צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? קנית משהו? גנבת משהו? וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? מה מוטו שלך? מה הפחד הגדול ביותר שלך? אתה אוהב לשיר? מה החולשה הכי גדולה שלך? יש לך ביטחון עצמי? מאמין באמונות טפלות? על מי אתה הכי סומך? איזה ספר אתה קורא עכשיו? מה יש על הפד לעכבר שלך? אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? סרט אהוב? ספר אהוב? זמר\ת אהובים? אתה מנגן על משהו? אתה אוהב את עצמך? גרבבים קצרות או עד הברך? מה אתה אומר הכי הרבה? מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון?

Dark Fariy XD

New member
עונה../images/Emo66.gif

שם: דקל
גיל: 14 מיקום בארץ:כפר החורש מזל: מאוזניים האם אתה: מאוהב? יש מצב מעשן? לא לומד? אני בשביתה XD מדבר הרבה בטלפון? לא אוכל בשר? כן כמה כסף יש לך כרגע בארנק? אממ...2 שקל? כותב בלוג? לא אוהב להצטלם?|סדגש כן| מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? NEVER? היית מאוהב? עכשיו התנשקת? לפני...שבועיים וחצי
הברזת למישהו בלי להודיע? אף פעם סגרת את הפלאפון? לפני עשר דקות היית במסיבה? פוייי......... היית בהופעה? אף פעם דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? לפני יומיים... ביקרת את סבתא וסבא? אתמול ^^ היית בצפון? אני גרה בצפון
היית בדרום? לפני שנה היית בחו"ל? בחופש XD עישנת? אף פעם. אני מעשנת פסיבית אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? פשששש. לפני שלוש שנים ישנת אצל מישהו?לפני חודש אכלת משהו מגעיל במיוחד? לא זוכרת צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? היום. קנית משהו? ביום שני שעבר, ג'ינס גנבת משהו? לא זוכרת וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 13 שעות מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? 20 שעות בערך? מה מוטו שלך? "חיה ותן לחיות" בערך... מה הפחד הגדול ביותר שלך? המוות, וגם תאונות דרכים אתה אוהב לשיר? כן. מה החולשה הכי גדולה שלך? אין לי ביטחון עצמי בגרוש. אני מפחדת מאנשים יש לך ביטחון עצמי? לאאאאאא מאמין באמונות טפלות? יש כמה על מי אתה הכי סומך? על אבא שלי, שגם עכשיו לא משהו בגלל התאונה איזה ספר אתה קורא עכשיו? "מארלי ואני". ממולץ לכולם1! מה יש על הפד לעכבר שלך? אין לנו אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? לא. סרט אהוב? "ברוס הגדול מכולם"
ספר אהוב? מארלי ואני והארי פוטר
זמר\ת אהובים? גרין דיי, מיי כמיקל רומנס, אבריל לאבין, רהצ'"פ...פינק... אתה מנגן על משהו? גיטרה חשמלית+קלאסית אתה אוהב את עצמך? בכמה וכמה תכונות,כן. גרבבים קצרות או עד הברך? באמצע, נוטה לקצר
מה אתה אומר הכי הרבה? פאק. מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? אבא שלי

Little Panda

New member
אני../images/Emo13.gif../images/Emo113.gif

שם: הודיה
מיקום בארץ: מרכז
מזל: מאזניים
האם אתה: מאוהב? נואפ.
מעשן? נואפ.
לומד? יאפ
מדבר הרבה בטלפון? יאפ
אוכל בשר? משתדלת שלא...
כמה כסף יש לך כרגע בארנק? 26 שקלים חדשים
כותב בלוג? נואפ
(אני מוצאת את זה חסר תכלית וטיפשי...) אוהב להצטלם? מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? אממממ בכללי, אני חושבת שזה לא טוב אבל אני זוכרת ששתיתי בירה לבנה לפני חודשיים בערך
היית מאוהב?
התנשקת?
הברזת למישהו בלי להודיע? אתמול
סגרת את הפלאפון? סרגתי את הפלאפון??? נניח שבתכוונת ל- סגרת. סגרתי אותו ביום שישי... היית במסיבה? היום
היית בהופעה? לפני חודש- חודשיים (אני לא ממש זוכרת
) דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? היום, עם אמא
ביקרת את סבתא וסבא? אמממ לפני חמישה חודשים... (סבא נפטר
וסבתא גרה בטבריה, אז אל תאשימו אותי.) היית בצפון? לפני חמישה חודשים בערך... היית בדרום? לפני חצי שנה... היית בחו"ל? לפני שנתיים.
עישנת? לא מעשנת!
אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אמממ אתמול. ישנת אצל מישהו? ביום שישי-שבת אכלת משהו מגעיל במיוחד? שלשום כמעט אכלתי מרק מקולקל
צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? אמממ יש מצב שבשבוע שעבר...
קנית משהו? לפני שבועיים.
גנבת משהו? היום, את הגיטרה של אחותי הגדולה
(אבל אל תספרו לה!
) וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 15 שעות ר צ ו פ ו ת. מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? שלושה ימים (הקפה היה מצרך נפש באותם ימים). מה מוטו שלך? אמממ יש לי המון! כל מה שכתוב לי בחתימה ו- Dont worry, be STUPID
(קרדיט לרוויטל) מה הפחד הגדול ביותר שלך? האמת, אף פעם לא התעמקתי בזה... אתה אוהב לשיר? מאוד! רק חבל שזה עושה לאנשים חשק להקיא
מה החולשה הכי גדולה שלך? המוח שלי. מה לעזאזל אתם רוצים שאני אכתוב?! יש לך ביטחון עצמי? תגדירו ביטחון עצמי. מאמין באמונות טפלות? נואפ
על מי אתה הכי סומך? על משפחתי. איזה ספר אתה קורא עכשיו? "צופן דה-ווינצ'י" באנגלית
מה יש על הפד לעכבר שלך? נניח שהתכוונת לדבר הרך ששמים מתחת לעכבר- "אומניטק איכות" אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? יאפ
סרט אהוב? יש המון... כל סירטי האימה למינהם, אולי קצת קומדיות (לא רומנטיות
)... ספר אהוב? "ככה אני חיה עכשיו" ממולץ ביותר
זמר\ת אהובים? אמממ זמר, ברי
, יובל מנדלסון ויוני בלוך
להקות- יותר מידי, אם זה באמת מעניין אתכם תכתבו תגובה או משהו... (-לא מומלץ
) אתה מנגן על משהו? יאפ
גיטרה קלאסית (כשאני אוכל להרשות לעצמי-אקוסטית) אתה אוהב את עצמך? למה לא? אני מאוד נחמדה
(גם הפיצולים שלי
) גרבבים קצרות או עד הברך? בהנחה שהתכוונת ל-גרביים, בקיץ- קצרות, בחורך- עד הברך. מה אתה אומר הכי הרבה? דמאט/ גאדמאט/ דאם/ Shut up (אני אוהבת את המילה דמאט
) מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? רוויטל
(או האישה המפחידה מהמחוייבות אישית... אני לא זוכרת
) על כמה מתערבים שאף אחד לא קרא את זה?!

mogili

New member
נממ.

שם: גילי גיל: 15 וחצי מיקום בארץ: צפון? מזל: שור! האם אתה: מאוהב? נופ מעשן? יאפ לומד? יאפ מדבר הרבה בטלפון? יאפ אוכל בשר? נופ כמה כסף יש לך כרגע בארנק? אממ..100 ככה? כותב בלוג? לא..לא אוהב להצטלם? לא במיוחד מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? אהמ.. לפני יומיים? היית מאוהב? לאזוכרת התנשקת? אהמ ><" חודשיים או משו בסגנון הברזת למישהו בלי להודיע? חחח קורה יותר מידי סגרת את הפלאפון? לפני כמה ימים היית במסיבה? אינלי מושג היית בהופעה? נראלי נופקס, חודשיים ככה דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? היום ביקרת את סבתא וסבא? לפני שבוע וחצי שבועיים היית בצפון? אני תמיד בצפוןXD אבל היום הייתי בקריית שמונה היית בדרום? ממ..לאזוכרתXD חודש וחצי נראלי היית בחו"ל? שנה עישנת? שעתיים ככה אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? כל הזמן ישנת אצל מישהו? לפני יומיים אכלת משהו מגעיל במיוחד? לאזוכרת צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? אף פעם
קנית משהו? היום, אוכל גנבת משהו? לאזוכרתP: וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 20 שעות~ מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? 34 שעות ככה מה מוטו שלך? - מה הפחד הגדול ביותר שלך? עכבישים? לויודעת אתה אוהב לשיר? נממ נניח מה החולשה הכי גדולה שלך? הוו..P: יש לך ביטחון עצמי? נממ מאמין באמונות טפלות? לא ממש על מי אתה הכי סומך? חברים וזה איזה ספר אתה קורא עכשיו? ה"פ השביעי באנגלית מה יש על הפד לעכבר שלך? אין פד לעכבר אתה מקשיב למוזיקה עכשיו?לא סרט אהוב? טניישס די - דה פיק אוף דסטיני [!!!!!!!!!!!!!!!!1] ו"הנסיכה מונונוקי" וכל השיט הזה ספר אהוב? ה"פ למיניהם, מומו זמר\ת אהובים? אהמ אתה מנגן על משהו? גיטרה, וואנאבי באס
אתה אוהב את עצמך? אהמ גרבבים קצרות או עד הברך? קצרות מה אתה אומר הכי הרבה? קללות למיניהן מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? תומי

GrEeNgIrL3

New member
אניייי

שם: הילה גיל: 18 מיקום בארץ: ב"ש מזל: נאחס.. נו טוב, סרטן האם אתה: מאוהב? לא מעשן? לא (חוץ מנרגילה... וזה לא כמו סיגריה! חח) לומד? אממ לפסיכו נחשב? מדבר הרבה בטלפון? לא ממש אוכל בשר? כן כמה כסף יש לך כרגע בארנק? 100+ כותב בלוג? לא אוהב להצטלם? לא מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? נמממ היית מאוהב? אממ התנשקת? מזמן הברזת למישהו בלי להודיע? חודש או חודשיים חח סגרת את הפלאפון? היום היית במסיבה? לפני חודש היית בהופעה? אני כבר לא הולכת להופעות לצערי
דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? נממ ביקרת את סבתא וסבא? אממ לפני שהם מתו..
היית בצפון? לפני שנה היית בדרום? כרגע חח היית בחו"ל? לפני 4 חודשים בערך (איטליהההה
) עישנת? אתמול- נרגילה אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מזמן חח ישנת אצל מישהו? לפני חודש אכלת משהו מגעיל במיוחד? אף פעם צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? אמממ קנית משהו? לפני שבוע גנבת משהו? גנבתי לאחותי את המילקי.. אם זה נחשב חח וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 13 שעות ניראה לי מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? 30 שעות.. מה מוטו שלך? "אני לא טועה אף פעם, רק מוצאת הרבה דרכים לא נכונות" מה הפחד הגדול ביותר שלך? הלא נודעעע חח סתם מאיפה לי..? אתה אוהב לשיר? כן מה החולשה הכי גדולה שלך? נמממ יש לך ביטחון עצמי? לא מאמין באמונות טפלות? בחלק על מי אתה הכי סומך? עליי איזה ספר אתה קורא עכשיו? שום ספר מה יש על הפד לעכבר שלך? "טלסרוור מחשבים בע"מ" חחחח אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? לא סרט אהוב? יש הרבה כרגע "אמריקה X" ספר אהוב? צופן דה וינצ'י זמר\ת אהובים? אני חחח סתם.. אין לי אתה מנגן על משהו? אכן- אורגנית וגיטרה אתה אוהב את עצמך? איכס לא חח
גרבים קצרות או עד הברך? עד הברך!! מה אתה אומר הכי הרבה? "יקופה" מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? חברה טובה

איזו תאונה? ../images/Emo12.gif ../images/Emo163.gif

שם:נועה גיל: 16 וכמעט וחצי P: מיקום בארץ: מזל: אריה האם אתה: מאוהב? אולי.. מעשן? נופ לומד?כן מדבר הרבה בטלפון? כן אוכל בשר? חס וגראס כמה כסף יש לך כרגע בארנק?5 ש"ח ועוד פירסים ששווים לא מעט כותב בלוג? אולי אוהב להצטלם? כע מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? הרבה זמן היית מאוהב?הממ... התנשקת? המנמנמ הברזת למישהו בלי להודיע? הרבה זמן סגרת את הפלאפון? לפני שבוע היית במסיבה? לא זוכרת היית בהופעה? אתמול דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? מקודם ביקרת את סבתא וסבא? אתמול היית בצפון? שבועיים היית בדרום? תמיד היית בחו"ל? הממ שנה? עישנת? אף פעם אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? שלושה ימים ישנת אצל מישהו? אתמול אכלת משהו מגעיל במיוחד? לא אוכלת דברים מגעילים
צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? עבר קצת זמן, תשתפרו קצת אנשים! קנית משהו? היום גנבת משהו? לא גונבת. וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 14 שעות מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? יום וחצי מה מוטו שלך? לזרום מה הפחד הגדול ביותר שלך? בדידות, לתת למחשבות להשתלט.. אתה אוהב לשיר? כן מה החולשה הכי גדולה שלך? ג'ינג'ים. מודה. למרות שאחרי מה שניקי אמרה אתמול.. יש לך ביטחון עצמי? כן מאמין באמונות טפלות? לא הכי על מי אתה הכי סומך? עליי איזה ספר אתה קורא עכשיו? סיימתי את השטן לובשת פראדה מה יש על הפד לעכבר שלך? אין לי פד. אתה מקשיב למוזיקה עכשיו?כן סרט אהוב? רקוויאם לחלום ספר אהוב? הארי פוטר, באדולינה, הנשים היפות, דור הפרוזאק, השטן והעלמה פרים, ורוניקה מחליטה למות, שתיקת הכבשים, חניבעל, וכו'. זמר\ת אהובים? יותר מדי אתה מנגן על משהו? סקסופון, חצוצרה, גיטרה, אורגנית, חלילית, למדתי קצת קסילופון ופסנתר. על אף אחד מהם אני לא מנגנת היום, אבל אני מכירה את הבסיס. אתה אוהב את עצמך? משתדלת גרבבים קצרות או עד הברך? קצרות מה אתה אומר הכי הרבה? פאק מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? צליצ

סאפירוש

New member
עונה :) ד"א אני חדשה פה:D

גרין דיי שולטים P: שם: ספיר (סאפ, סאפי) גיל: 13.3 מיקום בארץ: חור בצפוןD: מזל: בתולה. האם אתה: מאוהב? אולי, זאת יותר כמו סוג של פנטזיה^^ מעשן? לא. לומד? אמ בעיקרון כן, אבל יש שביתה. מדבר הרבה בטלפון? לא. אוכל בשר? כן. כמה כסף יש לך כרגע בארנק? 100 ומשהו (אני חייבת לאבא שלי אז זה יגיע אליו בקרוב). כותב בלוג? כן. אוהב להצטלם? כן. גם לצלם. מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? בירה לפני בשישי שעבר... היית מאוהב? לפני חצי שנה ככה. התנשקת? מזמן, לא משנה. הברזת למישהו בלי להודיע? אף פעם XD סגרת את הפלאפון? מתישהו בראשון/שני היית במסיבה? אם זה נחשב, יומולדת לבנדוד בשבת. ואם לא אז ממש מזמן |: היית בהופעה? בחופש הגדול. דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? קודם, עם עמיתי. ביקרת את סבתא וסבא? מצד אבא נסעתי בשבת ונשארתי לישון עד שני. מצד אמא מזמן. היית בצפון? אני דיי גרה פה>< היית בדרום? לפני חודש ככה. היית בחו"ל? תחילת אוקטובר. עישנת? אף פעם. אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לפני שנה. ישנת אצל מישהו? אצל בת דודה השבוע. אכלת משהו מגעיל במיוחד? לא זוכרת. צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? רק הגעתי D: קנית משהו? ביום ראשון סוודר בתמנון :p גנבת משהו? אף פעם. וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 17 שעות ככה. מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? 20 ומשהו. מה מוטו שלך? בפפ.. מה הפחד הגדול ביותר שלך? למות (?) אתה אוהב לשיר? כן. מה החולשה הכי גדולה שלך? והוו רק אחת? יש לך ביטחון עצמי? לא. מאמין באמונות טפלות? חלקן. על מי אתה הכי סומך? דנוש. איזה ספר אתה קורא עכשיו? אורי. מה יש על הפד לעכבר שלך? סתם כתוב אר.סי.סי (החנות בו זה, המחשב ואביזריו נקנו). אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? כן :] סרט אהוב? "בקול גדול" , "ארמגדון". ספר אהוב? הארי פוטר, העי"ג. זמר\ת אהובים? בילי ^^ ועוד כמה. אתה מנגן על משהו? גיטרה, אם אפשר לקרוא לזה שאני מנגנת /= אתה אוהב את עצמך? לפעמים. גרבבים קצרות או עד הברך? קצרות. מה אתה אומר הכי הרבה? יאי, פאק. מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? דנה נראה לי =O

my name is dori

New member
עונה...../images/Emo151.gif+../images/Emo183.gif

שם: דורי גיל:15 מיקום בארץ: גדרה מזל: עקרב האם אתה: מאוהב? לא מעשן? לא לומד? כן מדבר הרבה בטלפון?משתדלת שלא אוכל בשר?אהא כמה כסף יש לך כרגע בארנק?מה שבטוח זה שקצת.... כותב בלוג? לא אוהב להצטלם? כן מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול?מזמן היית מאוהב?גם התנשקת?לא הברזת למישהו בלי להודיע? לא זכור לי.... סגרת את הפלאפון? לפניי כמה ימים.. היית במסיבה?לפניי חודש בערך היית בהופעה?גם לפניי חודש בערך... דיברת עם מישהו אהוב במיוחד?היום בבוקר ביקרת את סבתא וסבא?וואייי מלא זמן.... טוב שהזכרתם לי.... היית בצפון? מזמן לא היית בדרום? לא מזמן היית בחו"ל?בסוכות עישנת? בחיים לא..[בינתיים] אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?לא זוכרת ישנת אצל מישהו?אתמול בלילה אכלת משהו מגעיל במיוחד?אתמול צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה?לא זוכרת...[אני בכל זאת די חדשה] קנית משהו? היום גנבת משהו?לא גונבת.....[כל הזמן] וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת?יום וחצי מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? 2 לילות מה מוטו שלך? שיהיה לי כזה אני יגיד.... מה הפחד הגדול ביותר שלך?להישאר לבד או למות בכאבים איומים..... אתה אוהב לשיר?כל עוד אף אחד לא שומע מה החולשה הכי גדולה שלך? שאנשים מתייחסים אליי מגעיל..... יש לך ביטחון עצמי? כן...איפשהו מאמין באמונות טפלות? לא על מי אתה הכי סומך?בינתיים על עצמי איזה ספר אתה קורא עכשיו?אנשי הקש מה יש על הפד לעכבר שלך?אין כזה אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? אהא סרט אהוב? יש יותר מדי ספר אהוב?יש יותר מדי זמר\ת אהובים? אין ספציפי אתה מנגן על משהו? לומדת אתה אוהב את עצמך? משתדלת גרבבים קצרות או עד הברך?תלוי בנעליים מה אתה אומר הכי הרבה? לא יודעת...תשאלו את אלה שאני מדברת איתם מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון?אמא

דניתיי16

New member
עונה :]

שם: דנית גיל: 16 מיקום בארץ: חולון מזל: שור האם אתה: מאוהב?בהחלט. מעשן? לא ממש.. לומד? אכן מדבר הרבה בטלפון? חחחח תגדירו הרבה. אוכל בשר? לא בדיוק... כמה כסף יש לך כרגע בארנק? 7 שקלים חדשים, דולר ו20 יורו חחח כותב בלוג?מממששששש לא אוהב להצטלם? מממ נגיד... מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? לא זוכרת.. משמע זה היה די מזמן... היית מאוהב?כרגע... התנשקת?אתמול הברזת למישהו בלי להודיע? לא זוכרת חחח אבל פעם זה היה קורה המון סגרת את הפלאפון?אתמול היית במסיבה?לפני שבועיים אחרי שנה ומשהו ולא מתכוונת ללכת שוב... היית בהופעה? ממממ דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? לפני דקה ביקרת את סבתא וסבא? חודש ככה.. \: היית בצפון?חחחחחחחחחחחחחחחחחח היית בדרום?חחחחחחחחחחחחחחחחחחח היית בחו"ל?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עישנת?תלוי מה. לפני כמה ימים... אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אתמול ישנת אצל מישהו?אתמול חחחחח אכלת משהו מגעיל במיוחד? לפני כמה ימים שעשיתי צ'יפס באמצע הלילה... צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? שייכתבו קודם הודעות אח"כ נצחק... קנית משהו?אתמול גנבת משהו? כמה שנים... החלק הזה בשאלון זה לא בשבילי! הזיכרון שלי פגום!
וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? המוןןן זמן לא ישנתי טוב.. ובתקופה האחרונה הכי הרבה שישנתי זה אאאוווליייי 9 שעות. מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת?יומיים אולי.. מה מוטו שלך? מתחלף כל הזמן.. כרגע זה יכול להיות: -אם מה שמוצאים עשוי חומר טהור, הוא לא ייפגם לעולם. ואפשר תמיד לשוב. אבל גם אם לא היתה זאת אלא התפוצצות של אור, כבר היה כדאי לך לעשות את כל הדרך הזאת.- וגם -...heaven or earth back again into under far in between through it in it and above.- מה הפחד הגדול ביותר שלך? לב ים. אתה אוהב לשיר? מאוד :] מה החולשה הכי גדולה שלך? איזה שאלות כלליות! אני לא יודעת.. גופנית או נפשית? גופנית-דיגדוגים. נפשית- עלבון. יש לך ביטחון עצמי? לא ממש... מאמין באמונות טפלות?כשצריך. על מי אתה הכי סומך? עוז[חבר שלי] ואחותי. איזה ספר אתה קורא עכשיו?כרגע כלום.. מה יש על הפד לעכבר שלך?חחח אין פד. סרט אהוב? וואי יש הרבה... אמממ GIA ספר אהוב? מלך החומוס ומלכת האמבטיה. זמר\ת אהובים?כ"כ הרבהההההההההההה. Green Day כמובן, וhe is legend. אתה מנגן על משהו?גיטרה. אתה אוהב את עצמך? אמממ... כן. גרבבים קצרות או עד הברך?קצרות עדיף. מה אתה אומר הכי הרבה? "די", "אוי ואבויייייי", "קאצ'ה" מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון?אמא

עונה ../images/Emo3.gif../images/Emo24.gif

קודם כל את בסדר?? מקווה שהכל טוב אצלך
שם: איריס גיל: 14 וחצי מיקום בארץ: דרום מזל: דלי האם אתה: מאוהב? כן מעשן? לא לומד? רק פעמיים בשבוע
מדבר הרבה בטלפון? כן אוכל בשר? כן כמה כסף יש לך כרגע בארנק? למה אתה רוצה לדעת?.. סתם.. בערך 50.. כותב בלוג? לא אוהב להצטלם? לא מתי בפעם האחרונה שתית אלכוהול? בערב יום שישי היית מאוהב? כן התנשקת? לא
הברזת למישהו בלי להודיע? כן.... סגרת את הפלאפון? אולי.. היית במסיבה? כן היית בהופעה? לא דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? אה? ביקרת את סבתא וסבא? כן.. היה כיף רצחחח היית בצפון? כן היית בדרום? כן היית בחו"ל? כן עישנת? לא אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא :/ ישנת אצל מישהו? כן אכלת משהו מגעיל במיוחד? איכס כן.. עגבניות עם חומץ בלעע.. על תעזו אפילו להריח צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? כן קנית משהו? בחיים שלי לא קניתי משהו..! סתם כן.. איזה שאלה מפגרת.. גנבת משהו? מודה שכן אבל לא לגלות וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? 13 שעות מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? נראה לי 12 שעות.. מה מוטו שלך? תמיד תהיה עצמך מה הפחד הגדול ביותר שלך? ג'וקים!! אתה אוהב לשיר? כן אבל לא כדאי לכם לשמוע אותי.. תשאלו את השכן שלי מה הוא סובל כל יום מה החולשה הכי גדולה שלך? אין לי ביטחון עצמי בכלל יש לך ביטחון עצמי? חח איזה מצחיק לא הסתכלתי בכלל.. טוב אתה כבר יודע את התשובה.. מאמין באמונות טפלות? ממש לא על מי אתה הכי סומך? על עצמי איזה ספר אתה קורא עכשיו? לא קוראת.. מה יש על הפד לעכבר שלך? מחשבון אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? כן לניקלבאק! סרט אהוב? כל הקומדיות המטורפות ספר אהוב? אין זמר\ת אהובים? ג'ארד לטו וג'ואל מאדן
אתה מנגן על משהו? עכשיו לא אבל אני עוד מעט מתחילה ללמוד גיטרה אתה אוהב את עצמך? רק חלק גרבבים קצרות או עד הברך? גרביים קצרות הכי שווה! מה אתה אומר הכי הרבה? אמממ, כאילו ולא יודעת מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון? מיכללהה הייתה שיחה מרתקת! יום טוב לכוולם!

דוראן2

New member
אני

שם גלעד מזל מאזניים (אין מזל לישראל) האם אני: לא לא כן כסף בארנק 50 לא לא אלכוהול: בגיל 3 שנתנו לי בטעות במקום אקמול (סיפור ארוך ) מאוהב:לא זוכר התנשקתי: אף פעם הברזת למישהו בלי להודיע? סגרת את הפלאפון? אף פעם היית במסיבה? היית בהופעה? לפני הרבה זמן דיברת עם מישהו אהוב במיוחד? עם עצמי זה נחשב? ביקרת את סבתא וסבא? בשבת היית בצפון? היית בדרום?בחופש ואני יהיה בחנוכה היית בחו"ל? אף פעם עישנת?כנל אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אף פעם ישנת אצל מישהו? מזמן אכלת משהו מגעיל במיוחד? חומוס צחקת מהודעה כלשהי בפורום הזה? אף פעם קנית משהו?אתמול גנבת משהו?אף פעם וסתם מה הזמן הכי ארוך שישנת? תתפלאו אבל רק 10 שעות מה הזמן הכי ארוך שלא ישנת? 48 שעות מה מוטו שלך? אם נותנים לך תקח מרביצים לך תחזיר מה הפחד הגדול ביותר שלך? גובה אתה אוהב לשיר?מאוד מה החולשה הכי גדולה שלך? אין לי מושג יש לך ביטחון עצמי? לא יותר מדי מאמין באמונות טפלות? לא על מי אתה הכי סומך? על עצמי איזה ספר אתה קורא עכשיו?שיר של אש ושל קרח מה יש על הפד לעכבר שלך? אין לי פד אתה מקשיב למוזיקה עכשיו? כן גרין דיי סרט אהוב? פורסט גאמפ ספר אהוב? שיר של אש ושל קרח זמר\ת אהובים? גרין דיי, אהרון רזאל, כוורת, סימפל פלן אתה מנגן על משהו?לא אתה אוהב את עצמך?כן גרבבים קצרות או עד הברך?עד הברך מה אתה אומר הכי הרבה?מאיפה אני אמור לדעת מי האדם האחרון שדיברת איתו בטלפון?אבא שלי

למעלה